ساوتهمپتون – نیوکاسل: نیمه نهایی جام کارابائو، بازی رفت – زنده | جام کارابائو

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

ناتان جونز، سرمربی قدیس ها با Sky Sports صحبت می کند. ادی هاو کار فوق العاده ای انجام داده است. آنها در یک دویدن فوق العاده هستند. داریم به اونجا میرسیم ورود به بازی در میانه فصل همیشه دشوار است… این یک روند است اما ما باید به سرعت به آنجا برسیم. باید گل نخوردن را متوقف می کردیم. از این پایه، می‌توانید روان‌تر، تهاجمی‌تر، قوی‌تر باشید و سپس می‌توانید جنبه خوبی ایجاد کنید. ما شروع کرده ایم به سمتی که می خواهیم تبدیل شویم. ما می دانیم به کجا می خواهیم برویم و چگونه به آنجا برسیم. این یک حواس پرتی نیست، یک بازی خوب و متفاوت برای آماده شدن است. اما لیگ نان و نان ماست و همه چیز و پایان همه چیز.»

Saints چهار تغییر در ترکیب اصلی که به دلیل شکست خانگی 1-0 از استون ویلا نامگذاری شده بود، انجام داد. کارلوس آلکاراز و میسلاو اورسیچ اولین بازی خود را انجام می دهند، در حالی که سکو مارا و موسا جنپو نیز به میدان می روند. آدام آرمسترانگ، چه آدامز، رومئو لاویا و ساموئل ادوزی روی نیمکت نشستند.

نیوکاسل در تمام فصل فقط دو بازی را باخته است، بنابراین اگر شکست خورده است، آن را تعمیر نکنید. ادی هاو همان یازده نفری را نام می برد که برای تساوی بدون گل آخر هفته گذشته در کریستال پالاس به میدان فرستاده شدند.

تیم ها

ساوتهمپتون: بازونو، واکر-پیترز، لیانکو، کالتا-کار، سالیسو، دیالو، آلکاراز، وارد پروس، جنپو، اورسیچ، مارا.
ذخیره ها: کابالرو، بدنارک، پراد، لاویا، میتلند-نایلز، ادوزی، الیونوسی، آرمسترانگ، آدامز.

باشگاه فوتبال نیوکاسل یونایتد: پوپ، تریپیه، شار، باتمن، برن، گیماراس، لانگستاف، ویلاک، آلمیرون، جولینتون، ویلسون.
زیرمجموعه ها: دارلو، لاسلز، سنت ماکسیمین، ریچی، لوئیس، ایساک، مانکیلو، مورفی، اندرسون.

مقدمه

ساوتهمپتون از زمان قهرمانی در جام حذفی در سال 1976، هیچ جام داخلی را به دست نیاورده است. نیوکاسل یونایتد از زمان قهرمانی در جام حذفی در سال 1955 حتی بیشتر منتظر بوده است. هر دو در این دوره به فینال‌های جام حذفی در سال 2003 و جام اتحادیه در سال‌های 1979 و 2017 رسیدند، نیوکاسل به فینال‌های جام حذفی در سال‌های 1998 و 1999 و جام اتحادیه در سال 1976 رسیدند – اما سیگاری نداشتند. آیا امسال می تواند پایان خشکسالی طولانی باشد؟ همه خواب می بینند اولین مرحله از گام ماقبل آخر برای شکوه در ساعت 20 به وقت گرینویچ آغاز می شود. روشن است!

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …