سالن کنسرت MSG Sphere لندن یک قدم به واقعیت نزدیکتر می شود | لندن

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

این یک مکان موسیقی غول پیکر به شکل کره است که به عنوان یک “هیولا”، “گوی درخشان” و “چشم زخم” توصیف شده است.

اما اکنون MSG Sphere، سالن کنسرت جدیدی که برای استراتفورد در شرق لندن برنامه‌ریزی شده است – که به پهنای چشم لندن و به بلندی بیگ بن خواهد بود – به زودی می‌تواند یک قدم به واقعیت نزدیک‌تر شود.

ساکنان محلی، شوراها و یک نماینده مجلس مدت‌هاست که با این پروژه مخالفت کرده‌اند، زیرا این منطقه با ظرفیت 21500 نفر، این منطقه را با آلودگی نوری و صوتی ناشی از نمایشگرهای عظیم ویدئویی و تبلیغاتی‌اش آلوده خواهد کرد.

عصر سه‌شنبه، کمیته برنامه‌ریزی شرکت توسعه میراث لندن (LLDC) برای بررسی برنامه‌های توسعه‌دهنده خود برای مدیریت نمایش تبلیغات و تأثیر آن تشکیل جلسه می‌دهد.

شرکت آمریکایی مدیسون اسکوئر گاردن (MSG)، مالک محل برگزاری کنسرت و ورزش نیویورک، می‌خواهد گوی و یک کلوپ شبانه، مغازه‌ها و رستوران‌های جدید را در یک قطعه زمین خالی بین ایستگاه استراتفورد و پارک المپیک ایجاد کند.

لین براون، نماینده حزب کارگر در وستهام، از مقامات خواسته است تا از “آخرین فرصت” خود برای جلوگیری از توسعه کره استفاده کنند، که نمای آن با بیش از 1 متر ال ای دی پوشانده می شود و فیلم ها و تبلیغات را از صبح تا دیروقت نشان می دهد.

براون گفت: “توسعه پیشنهادی یک هیولا است” و افزود که این جلسه “آخرین فرصت LLDC برای نشان دادن توانایی آنها در اولویت دادن به سلامت و رفاه ساکنان بر منافع و سود MSG” بود.

در ماه مارس گذشته، LLDC برنامه‌های MSG را برای ساخت مکان موسیقی – با ارتفاع بیش از 90 متر و عرض 120 متر – در زمینی که به عنوان پارک مربی در بازی‌های المپیک 2012 استفاده می‌شد، تصویب کرد.

با این حال، این تایید مشروط به دستیابی به توافق برای بازنگری پنج ساله نمایش تبلیغاتی ساختمان بود.

LLDC در گزارش خود گفت: شرکت قبلاً مجوز تبلیغات 25 ساله برای Sphere اعطا شده است، اگرچه MSG موظف بود اطمینان حاصل کند که “کنترل های مناسب برای اطمینان از اینکه در صورت بروز هر گونه اثرات پیش بینی نشده سلامتی و رفاهی می تواند برطرف شود” وجود دارد. یک گزارش.

MSG نحوه اجرای این کنترل‌ها را مشخص کرده است، از جمله ارائه پرده‌های خاموشی برای خانه‌ها در فاصله 150 متری، و با دید مستقیم از کره، و همچنین ایجاد یک خط تلفن شکایات.

اگر LLDC برنامه های MSG را برای نمایشگر LED و برای فراهم کردن مقداری پارکینگ خودرو برای بازدیدکنندگان معلول تایید کند، حکم نهایی به شهردار لندن ارجاع خواهد شد، همانطور که در تصمیمات برنامه ریزی اصلی استاندارد است.

شوراهای محلی، از جمله نیوهام، جایی که قرار است Sphere در آن ساخته شود، مدت هاست با این پروژه مخالفت کرده اند و ساکنان برای ایجاد گروهی به نام Stop MSG Sphere به نیروهای خود ملحق شدند.

کسانی که نزدیک به سایت زندگی می کنند، پیش بینی می کنند که صفحه نمایش تبلیغاتی به طور غیرقابل قبولی روشن خواهد بود و یکی آن را به “زندگی در کنار سطح خورشید” تشبیه می کند.

نقش LLDC نیز بحث برانگیز بوده است.

قدرتی که پس از بازی ها برای منطقه اطراف و از جمله پارک المپیک به آن قدرت برنامه ریزی داده شد، به پایان عمر خود می رسد. این سازمان قول داده است تا پایان سال 2024 تصمیم گیری برنامه ریزی را به چهار منطقه همسایه نیوهام، هاکنی، تاور هملتز و والتهام فارست بازگرداند.

پروژه Sphere از پشتوانه محلی برخوردار است و MSG گفته است که محل برگزاری به این بخش از پایتخت رونق اقتصادی می بخشد.

یکی از سخنگویان MSG Entertainment گفت که این شرکت “به آوردن MSG Sphere به لندن و ارائه مزایای فرهنگی و اقتصادی بسیاری از جمله ایجاد هزاران شغل و تولید میلیاردها پوند برای اقتصاد محلی، لندن و بریتانیا متعهد است.”

این طرح همچنین با گروه سرگرمی رقیب AEG، که مالک ورزشگاه O2، واقع در تیمز در گرینویچ است، مخالفت می کند، که نگرانی هایی را در مورد نمایش تبلیغات و تأثیر آن بر حمل و نقل عمومی محلی ایجاد کرده است.

آلیستر وود، معاون اجرایی املاک و توسعه در AEG اروپا، از LLDC خواست تا استراتژی تبلیغاتی MSG را رد کند: “نمای تبلیغاتی در مقیاسی کاملاً بی سابقه برای لندن است و کاملاً با منطقه اطراف سازگار نیست.”

اولین Sphere MSG با قیمت 2.2 میلیارد دلار (1.8 میلیارد پوند) قرار است اواخر امسال در لاس وگاس افتتاح شود. این بخشی از دلیل نگرانی ساکنان استراتفورد است که می گویند ساختمانی که برای «شهر گناه» طراحی شده است متعلق به بخش پرجمعیت پایتخت نیست.

در روزهای اخیر، Sphere آسمان بالای وگاس را روشن کرده است، زیرا به نظر می رسد شرکت در حال آزمایش نمایشگر نور بیرونی برای پروژه است.

در طول مسیر طولانی لندن Sphere برای تحقق، MSG Entertainment شاهد افزایش هزینه های توسعه وگاس خود به دلیل تورم و اختلال در زنجیره تامین بوده است، در حالی که قیمت سهام آن در طول سال گذشته تقریباً یک سوم کاهش یافته است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هری ویتینگتون، وکیل تگزاس که توسط چنی تیراندازی شد، در ۹۵ سالگی درگذشت

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، همسرش گفت، هری ویتینگتون، یک وکیل ثروتمند …