Insulet گزارش می دهد که اطلاعات نقض شده بر 29000 کاربر پمپ انسولین تأثیر گذاشته است

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرکت تجهیزات پزشکی مستقر در انبوه Insulet اطلاعیه‌ای مبنی بر نقض داده‌ها صادر کرد که ممکن است اطلاعات بهداشتی محافظت شده 29000 کاربر سیستم مدیریت انسولین Omnipod DASH را که اخیراً فراخوان شده بود، به خطر انداخته باشد.

در نوامبر، FDA پس از شکایت در مورد باتری، از جمله تورم، نشت مایع و گرمای بیش از حد که ممکن است خطر آتش سوزی ایجاد کند، اطلاعیه ای درباره فراخوان کلاس I از سیستم مدیریت انسولین Omnipod DASH Insulet’s Personal Diabetes Diabetes System ارسال کرد.

این شرکت یک ماه قبل یک فراخوان داوطلبانه دستگاه را صادر کرد و از طریق ایمیل اصلاح دستگاه پزشکی فوری به کاربران اطلاع داد.

در ماه دسامبر، Insulet نامه پیگیری ارسال کرد و از کاربران درخواست کرد که تصدیق کنند نامه تصحیح دستگاه پزشکی را با پیوندی به یک صفحه وب منحصر به فرد دریافت کرده اند که به طور سهوی آدرس های IP را نشان می دهد و اینکه آیا مشتریان از سیستم DASH و PDM برای عملکرد وب سایت و شرکای بازاریابی استفاده می کنند یا خیر.

با توجه به الف کپی نامه Insulet که در رابطه با نقض داده ها به مشتریان ارسال شده است، این شرکت گفت: “پیکربندی صفحات وب مورد استفاده برای تأیید دریافت، برخی از اطلاعات شخصی محدود را درمورد مشتریان افشا می کند.” اطلاعات مالی، آدرس ایمیل، رمز عبور و شماره تامین اجتماعی فاش نشده است.

“ما به مشتریان اطلاع دادیم که برخی از اطلاعات بهداشتی محافظت شده (PHI) مانند استفاده از محصول Omnipod DASH و استفاده از PDM، مرتبط با یک آدرس IP، ممکن است افشا شده باشد. آدرس های IP به عنوان شناسه های شخصی در نظر گرفته می شوند، با این حال، آنها به یکی از سخنگویان Insulet گفت: مکان یا شبکه ای که کاربر از طریق آن به اینترنت متصل می شود و لزوماً منحصر به فرد نیست. MobiHealthNews از طریق ایمیل.

“lnsulet این رویداد را بسیار جدی می گیرد. پس از کشف حادثه حریم خصوصی در 6 دسامبر 2022، ما در همان روز همه کدهای ردیابی را در صفحه وب تایید مربوطه غیرفعال کردیم تا دیگر در معرض PHI قرار نگیرد. در صورت امکان، ما نیز درخواست می کنیم. شرکای ما گزارش‌های آدرس‌های IP و URLهای منحصر به فرد را حذف می‌کنند تا همچنان به آن اطلاعات دسترسی نداشته باشند.”

Insulet وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده را از نقض داده ها در 5 ژانویه مطلع کرد. با توجه به پایگاه داده این بخش

روند بزرگتر

این شرکت سیستم تحویل خودکار انسولین Omnipod 5 خود را در اوایل آگوست پس از دریافت در بازار کامل ایالات متحده راه اندازی کرد. مجوز FDA 510 (k) فقط یک سال پیش.

در ماه نوامبر، Insulet خود را منتشر کرد درآمد سه ماهه سوم سال 2022، با اشاره به اینکه این شرکت با 326.1 میلیون دلار پیش بینی درآمد خود را پشت سر گذاشت که 23.7 درصد افزایش در ارز ثابت در مقایسه با 275.6 میلیون دلار نسبت به سال گذشته داشت.

پس از فراخوان DASH، این شرکت اعلام کرد که در صورت در دسترس بودن یک PDM به روز شده را برای کاربران ارسال می کند که به گفته او هزینه آن بین 35 تا 45 میلیون دلار برآورد می شود.

طبقه بندی فراخوان FDA تنها چند روز پس از آن انجام شد این شرکت یک “اصلاح” دستگاه پزشکی داوطلبانه در سراسر کشور برای کنترلر Omnipod 5 خود به دلیل مشکلات پورت شارژ و کابل صادر کرد.

این شرکت سهامی عام 24 گزارش دریافت کرد مبنی بر اینکه گرمای تولید شده به دلیل اتصال ضعیف بین کابل و پورت باعث ذوب شدن یا تغییر رنگ یا تغییر شکل درگاه شارژ یا کابل کنترلر می شود. گرمای بیش از حد می تواند منجر به آتش سوزی یا سوختگی جزئی در صورت لمس آن ناحیه از کنترلر توسط کاربر شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نفوذ دیپلماتیک استرالیا در آسیا با افزایش منافع پولیس محلی در خارج از کشور | سیاست خارجی استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس آخرین رتبه بندی …