نمایندگان مجلس رئیس پست سلطنتی را برای مواجهه با سوالات به مجلس فرا می‌خوانند | نامه ی سلطنتی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رئیس اجرایی رویال میل قرار است با فراخوانی نادری از پارلمان روبرو شود تا با سؤالاتی درباره صحت مدارکی که به کمیته ای از نمایندگان ارائه کرده است، مواجه شود.

سایمون تامپسون، رئیس پست سلطنتی، پس از ارائه شواهد در یک تبادل گاهی آزمایشی هفته گذشته، توسط کمیته استراتژی تجاری، انرژی و صنعتی احضار شده است.

فراخوان نادر یک شاهد توسط یک کمیته پارلمانی احتمالاً فشار بر تامپسون را افزایش می‌دهد، تامپسون که در حال حاضر مجبور است با یک اختلاف طولانی مدت و تلخ با کارگران بر سر دستمزد و شرایط کار و همچنین حمله اخیر باج افزاری که رویال را فلج کرد، دست و پنجه نرم کند. ارسال پست از بریتانیا به کشورهای دیگر.

در نامه‌ای به تامپسون که روز سه‌شنبه منتشر شد، دارن جونز، نماینده حزب کارگر، رئیس کمیته، نوشت: «در پی جلسه، من مکاتبات قابل‌توجهی از کارمندان رویال میل در سراسر کشور دریافت کردم که برخی از اظهارات شما را به چالش می‌کشد. کمیته کمیته اکنون مطمئن نیست که تمام پاسخ‌هایی که در طول جلسه دادید کاملاً دقیق بوده است.»

تامپسون سه شنبه گذشته به نمایندگان مجلس شهادت داد. این کمیته نگرانی‌هایی را در مورد صحت شواهد وی در مورد اینکه آیا شرکت کارگران را بر اساس شواهد دستگاه‌های ردیابی بهره‌وری تنبیه می‌کند، آیا به کارگران دستور داده شده است که بسته‌ها را به نامه‌ها اولویت دهند و در مورد میزان دستمزد بیماری، ابراز نگرانی کرد.

جونز گفت: «از زمانی که آقای تامپسون هفته گذشته در کمیته حاضر شد، شواهد قابل توجهی در دست داشتیم که نشان می‌دهد پاسخ‌های او ممکن است کاملاً صحیح نبوده باشد.

«دادن اطلاعات نادرست به یک کمیته مجلس، چه تصادفی یا غیر واقعی، بسیار جدی گرفته می شود. ما باید از طرف مجلس به ته این ناهماهنگی ها بپردازیم و قصد داریم در این جلسه استماع اضافی این کار را انجام دهیم.»

با تشکر از همه کارکنان پست سلطنتی و اداره پست که امروز به دنبال ما آن را لمس کردند @CommonsBEIS استماع خدمات پستی در بریتانیا واضح است که سؤالات بیشتری وجود دارد که باید پاسخ داده شود و من مطمئن خواهم شد که آنها هستند. pic.twitter.com/Ji85vqB1MY

– دارن جونز نماینده مجلس (@darrenpjones) 17 ژانویه 2023

بیش از 100000 کارگر به نمایندگی از اتحادیه کارگران ارتباطات (CWU) طی 18 روز در سال گذشته دست به اعتصاب زده اند که تنها هفت روز در ماه دسامبر شامل شب کریسمس نیز می شود. این اتحادیه روز دوشنبه برگه های رای گیری را برای اعضا ارسال کرد تا ماموریت خود را برای اعتصاب بیشتر تمدید کنند.

رویال میل تحویل اقلام بین‌المللی را هفته گذشته پس از یک هفته اختلال که باعث انباشت اقلام تحویل‌نشده بود، از سر گرفت.

سخنگوی رویال میل گفت: «ما از این فرصت برای گسترش هر موضوعی که کمیته می‌خواهد درباره آن توضیح دهد استقبال می‌کنیم و گام‌هایی را که برای حل این اختلاف برمی‌داریم و تضمین آینده بلندمدت رویال میل برای مردم و مشتریان خود به اشتراک می‌گذاریم. .

سخنگوی CWU گفت: “در حالی که CWU سومین رای گیری خود را برای اقدام صنعتی امروز آغاز می کند، ما شاهد انتشار یک روایت نادرست فزاینده در مورد اختلاف حقوق و تغییرات ما هستیم.”

این برای ایجاد ترس و عدم اطمینان در میان کارکنان ما طراحی شده است، زیرا CWU برای اعتصابات مخرب بیشتر پشتیبانی می کند، به جای تمرکز بر توافق بر سر معامله برای ارائه آنچه مشتریان ما نیاز دارند و افزایش دستمزد به افرادی که قبلاً حدود 1800 پوند از دست داده اند. هر کدام پس از 18 روز اعتصاب».

یکی از سخنگویان CWU گفت که اتحادیه از تصمیم برای فراخواندن تامپسون استقبال می کند و افزود که این اتهامات “شایسته برخورد با نهایت جدیت” است.

سخنگو گفت: «سیاستمدارانی که از سوی رای دهندگان مأمور به انجام کار موشکافانه با بیشترین دانش و وضوح ممکن می‌شوند، نگرانی‌های جدی در مورد رفتار طفره‌آمیز سایمون تامپسون دارند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“نابودی مالی”: بحران آدانی با اعتراضات در هند به دلیل ادعاهای تقلب افزایش می یابد | گروه آدانی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، بحرانی که گروه آدانی گروه هندی …