حامی از WRU می‌خواهد که «اقدام قاطع» در مورد اتهامات جنسیت‌گرایی اتخاذ کند | اتحادیه راگبی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یکی از حامیان اصلی راگبی ولز می گوید انتظار دارد اتحادیه راگبی ولز “اقدام فوری و قاطع” را با هیئت حاکمه در مواجهه با اتهامات تبعیض جنسی و تبعیض انجام دهد.

انجمن ساختمان پرنسیپیتی، حامیان ورزشگاه ملی ولز در کاردیف و حامیان بازی پایه ولز، این اتهامات را “بسیار نگران کننده” توصیف کردند.

تعدادی از کارمندان سابق WRU در تحقیقات بی‌بی‌سی ولز، که دوشنبه شب نمایش داده شد، شرکت کردند و اتهاماتی را درباره زمان خود در هیئت حاکمه مطرح کردند. شارلوت واتان، مدیر کل راگبی زنان تا زمان استعفای خود در فوریه گذشته، ادعا می‌کند که اظهارات توهین‌آمیز یکی از همکارانش باعث گریه و تهوع او شده است، در حالی که یکی دیگر از مشارکت‌کنندگان ناشناس می‌گوید که به دلیل تجارب قلدری و تبعیض جنسی در محل کار، در فکر خودکشی مانده است. بی بی سی ولز تحقیق می کند وقایع نژادپرستی و همجنسگراهراسی نیز ادعا شده است.

ویکی ولز، مدیر ارشد مشتریان انجمن ساختمان پرنسیپیتی، گفت: “انجمن ساختمانی پرنسیپیتی به حمایت از راگبی مردمی در جوامع متنوعی که ما به آنها خدمت می کنیم، افتخار می کند، همانطور که بیش از 20 سال است. Principality می خواهد با شرکایی کار کند که در ارزش های ما سهیم هستند.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

ادعاها در تحقیقات جدید بی‌بی‌سی بسیار نگران‌کننده است و ما انتظار داریم که WRU اقدامات فوری و قاطع لازم را برای حذف هرگونه رفتار تبعیض‌آمیز و قلدری و حفظ ارزش‌های فراگیر که همه ما باید بر اساس آن زندگی کنیم، انجام دهد.»

در همین حال، گروه طرفداران JSG Cymru، در پی برنامه روز دوشنبه، به رئیس WRU، Ieuan Evans، نامه ای نوشت و خواستار برکناری مدیر اجرایی WRU، استیو فیلیپس شد. این سازمان که نماینده گروه‌های رسمی حامیان چهار تیم حرفه‌ای ولز است، گفت: «برنامه بی‌بی‌سی تماشای آن ناراحت‌کننده بود و سؤالات زیادی در مورد آنچه در داخل WRU اتفاق می‌افتد را به همراه داشت.

با در نظر گرفتن این موضوع، ما از کمیته فرهنگ، ارتباطات، زبان ولزی، ورزش و روابط بین‌الملل Senedd درخواست خواهیم کرد تا تحقیقاتی را در مورد مدیریت و رهبری اتحادیه راگبی ولز در دوران تصدی استیو فیلیپس آغاز کند. ما از شما به‌عنوان رئیس WRU می‌خواهیم که فوراً استیو فیلیپس را از سمت خود به‌عنوان مدیر اجرایی خلاص کنید و تحقیقات کاملی را در مورد فرهنگ در سازمان آغاز کنید.»

WRU در جدیدترین بیانیه خود گفت که پس از تحقیقات توسط یک شرکت حقوقی خارجی، “راه حل دوستانه” با واتان “راضی کردن هر دو طرف” حاصل شده است. این بیانیه گفت که توافق محرمانه بین طرفین مانع از جزئیات بیشتر شده است. این سازمان خاطرنشان کرد که یکی دیگر از شکایات مورد بررسی قرار گرفته و متعاقباً پس گرفته شده است، در حالی که اطلاعات جدید موجود در این برنامه “پیگیری و اقدام خواهد شد”.

سخنگوی WRU گفت: “اتحادیه راگبی ولز استفاده از زبان نژادپرستانه، همجنسگرا هراسی یا جنسیت‌گرایانه را محکوم می‌کند و به شدیدترین عبارات ممکن اعلام می‌کند که رفتارهای نژادپرستی، همجنس‌گرا هراسی، جنسیتی یا قلدری جایی در راگبی ولز ندارد.”

در ادامه بیانیه آمده است: «توجه به این نکته بسیار مهم است که ما به عنوان کارفرما موظفیم هم از شاکیان و هم نسبت به شکایت کنندگان مراقبت کنیم. این وظیفه مراقبت ادامه دارد و ما عمیقاً در مورد تأثیر این برنامه بر روی آن افراد نگران هستیم، با توجه به این واقعیت که اتهامات شرح داده شده پس از یک تحقیقات حقوقی مستقل و کامل بی‌اساس باقی می‌مانند.»

در همین حال، کاردیف راگبی بیانیه ای شدیداً صادر کرد و “فرهنگ گزارش شده در بدنه حاکمیت ملی ما” را محکوم کرد. منطقه حرفه ای گفت: “کاردیف راگبی از اتهامات تبعیض و زن ستیزی در اتحادیه راگبی ولز (WRU) که ​​توسط تحقیقات بی بی سی ولز فاش شد، مضطرب و وحشت زده است.

هیچ جایی در ورزش، یا در واقع در هیچ جای جامعه، برای هر نوع تبعیض وجود ندارد، و کاردیف راگبی فرهنگ گزارش شده در بدنه حاکمیت ملی ما را محکوم می کند. ما درخواست‌هایی را که قبلاً توسط رئیس WRU، Ieuan Evans، برای توسعه حاکمیت سازمان برای اطمینان از «نمایندگی واقعی» و «مبتنی بر مهارت‌ها» بودن هیئت مدیره انجام شده بود، تأیید و حمایت می‌کنیم. هیئت مدیره راگبی کاردیف اکنون به اتفاق آرا از WRU و هیئت مدیره آن می‌خواهد که این را با اثرگذاری فوری اجرا کنند.

همه ما مسئولیت داریم که بر تغییرات مثبت تأثیر بگذاریم و کاردیف راگبی هیچ نوع تبعیضی را تحمل نخواهد کرد. ما مجدداً بر تعهد خود برای اطمینان از اینکه راگبی یک بازی برای همه افراد، با هر پیشینه، جنسیت، توانایی و باور است، تاکید می‌کنیم و همچنان به تلاش خود ادامه می‌دهیم تا راگبی را به مکانی امن، فراگیر و منصفانه برای همه تبدیل کنیم.»

Ospreys در موضع خود در مورد اتهامات به کاردیف پیوست. منطقه مستقر در سوانسی گفت: “اسپری راگبی از اتهامات فاش شده در تحقیقات بی بی سی ولز وحشت زده و ناامید شده است و در کنار کسانی است که خواستار تغییر هستند.” «اسپری ها کاملاً متعهد به برابری هستند و تبعیض در ورزش یا جامعه را به شدت محکوم می کنند. ادعاهای مطرح شده در این مستند، فوریت غیرقابل انکار برای تغییر را برجسته می‌کند و بر درخواست‌های قبلی برای تغییر و تحول WRU و ساختار حاکمیتی آن تاکید می‌کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

چرا LNER برای روز اعتصاب راه آهن به من بلیت فروخت و از بازپرداخت آن امتناع کرد؟ | امور مصرف کنندگان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، در آخر هفته، یک بلیط پیش‌خرید …