پنی هیوز ریوراستون: از اتاق های هیئت مدیره تا آپارتمان های سطح بالا | کسب و کار

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Wمن استاندارد یک هتل را می خواهم، اما برای آن که احساس خانه را داشته باشد.» پنی هیوز در حال بازدید از یک مجتمع آپارتمانی لوکس است که به تازگی توسط Riverstone Living، سازنده املاکی که او ریاست او را بر عهده دارد، در کنار تیمز در جنوب غربی لندن افتتاح شده است.

این ساختمان پیشرفته، با درهای پذیرایی به سبک میراث، و انواع اثاثیه مجلل و نورپردازی خوش سلیقه که معمولاً با هتل‌های مجلل و باشگاه‌های اعضای خصوصی مرتبط است، در واقع یک «جامعه بازنشستگان» است.

ریورستون، که در سال 2019 با حمایت بانک سرمایه‌گذاری ایالات متحده گلدمن ساکس تأسیس شد، معتقد است که شکافی را در بازار «زندگی بعدی» مشاهده کرده است – ساخت‌های جدید را به افراد پاشنه‌دار بالای 65 سال ارائه می‌کند که به دنبال کوچک‌تر شدن اما ماندن در پایتخت هستند.

هیوز که 63 سال سن دارد، پس از چندین دهه حضور در اتاق های هیئت مدیره برخی از بزرگترین شرکت های مصرف کننده بریتانیا، از جمله کوکاکولا، وودافون و موریسون، به ریوراستون پیوست. او می‌گوید برای انطباق موجودی مسکن بریتانیا برای پاسخگویی به نیازهای 11 میلیون نفری بالای 65 سال در بریتانیا، که طبق آخرین سرشماری، نزدیک به 19 درصد از جمعیت انگلیس و ولز را تشکیل می‌دهند، کار کمی انجام می‌شود.

او می‌گوید: «شما به مردم اجازه می‌دهید جامعه و عشقشان به لندن را حفظ کنند و به همه امکانات دسترسی داشته باشند، اما آپارتمان راحت‌تری را اضافه کنید.

وقتی که نظاره گر با بازدید از توسعه فولهام، یک زوج در حال انجام یک کلاس تای چی مجازی در باشگاه ورزشی پیشرفته هستند، یک خریدار بالقوه در حال برگزاری یک تور است و انتظار می رود یک پیرمرد 90 ساله در اواخر همان روز به آنجا برود. امکانات دیگر عبارتند از استخر شنا، سینما، و رستوران ایتالیایی.

همه اینها دارای قیمتی هستند: قیمت متوسط ​​آپارتمان دو خوابه در این مجتمع 1.5 میلیون پوند است. بزرگترها و آنهایی که مشرف به رودخانه هستند هزینه قابل توجهی بیشتری دارند.

علاوه بر این، «هزینه عضویت» ماهانه حدود 20000 پوند در سال برای پوشش هزینه‌های نگهداری، هزینه‌های جاری و پرسنل (اما نه مراقبت‌های پزشکی یا پرستاری. ریورستون یک «هزینه مدیریت معوق» نیز در هنگام فروخته شدن ملک دریافت می‌کند: این مبلغ برای افزایش می‌یابد. هر سال مالکیت تا حداکثر 28 درصد قیمت پس از هفت سال. (این رویه رایج در میان توسعه دهندگان خانه سالمندان است.

مجتمع فولهام دومین سایت ریورستون است – اولین بار آن در کنزینگتون در سال گذشته افتتاح شد – و این شرکت معتقد است که تقاضای کافی در میان اعضای ثروتمند جمعیت پیر بریتانیا وجود خواهد داشت تا در پنج سال آینده هشت توسعه بیشتر در محله‌های مرفه لندن اضافه شود.

هیوز معتقد است که این تمرکز روی پایتخت، ریورستون را از توسعه دهندگان دهکده بازنشستگی رقیب – مانند آدلی، مک کارتی استون و الهام گرفته – که تمایل دارند در خارج از لندن فعالیت کنند، متمایز می کند.

«حرفه‌ای چندگانه» هیوز به‌عنوان مدیر غیراجرایی بسیاری از شرکت‌ها، لزوماً آن چیزی نبود که او زمانی که خانه دوران کودکی‌اش را در ویرال ترک کرد و در شفیلد شیمی خواند، انتظار داشت.

نقطه عطف او در اوایل 30 سالگی او بود: او مستقیماً از دانشگاه به Procter & Gamble پیوسته بود، در توسعه محصول کار می کرد، سپس در هیئت بازاریابی شیر قبل از نقل مکان به کوکاکولا و به سرعت در رده های مدیریتی پیشرفت کرد. در سن 32 سالگی، او به عنوان سرپرست عملیات بریتانیا و ایرلند این شرکت منصوب شد.

اما درست در لحظه ای که ترفیعات بیشتر و حرفه تجاری بین المللی محتمل به نظر می رسید، او تصمیم گرفت از مسیر شغلی اجرایی خود خارج شود. هیوز و شوهرش قبلاً اولین پسر از دو پسر خود را داشتند و او متوجه شد که سبک زندگی شرکتی دوره گرد برای او مناسب نیست.

از نظر سفر، من آن روحیه ماجراجویانه را ندارم. بعضی ها فقط خانواده شان را جمع می کنند و می روند.» او به یاد می آورد. او به خصوص نمی خواست به دفتر مرکزی کوکاکولا در آتلانتا نقل مکان کند.

او می‌خندد: «وقتی یک بسته مهاجرتی را شروع می‌کنید، شرکت به نوعی تصمیم می‌گیرد که نقش بعدی شما چیست و در کجا زندگی می‌کنید. من برای قبول کردن آن خیلی جوان بودم و با آن مبارزه کردم.»

هیوز اولین طعم نقش یک کارگردان غیر اجرایی را در زمانی که هنوز در کوکاکولا بود، تجربه کرد، زمانی که به هیئت مدیره خرده فروش لوازم آرایشی بادی شاپ تحت مدیریت بنیانگذار آنیتا رودیک پیوست. به نظر می رسد که همین کافی بود تا او را متقاعد کند که مدیر اجرایی را با نقش های غیر اجرایی عوض کند.

از آن زمان، او در شرکت هایی از جمله Gym Group و Argos و همچنین Vodafone و Morrisons سمت مدیریت داشته است. او به عنوان رئیس غیر اجرایی شرکت خوابگاه دانشجویی iQ، که بخشی از آن متعلق به گلدمن ساکس است، در تجارت املاک تجربه کسب کرد.

با این حال، زندگی در هیئت مدیره فراز و نشیب های خود را داشت. هیوز در سال 2012 زمانی که رئیس کمیته حقوق و دستمزد رویال بانک اسکاتلند بود، به عنوان NatWest در آن زمان، مورد انتقاد قرار گرفت. پس از اینکه دولت بانک را در اوج بحران مالی سال 2008 نجات داد، کمیته پاداش بحث برانگیزی نزدیک به 1 میلیون پوند به استفان هستر، مدیر اجرایی، اعطا کرد.

با این حال، “چالش‌برانگیزترین” نقش او زمانی رخ داد که او به عنوان صندلی استون مارتین، خودروساز لوکس، در حال آماده شدن برای شناور شدن در بازار سهام بود. کمتر از 18 ماه بعد، در میان فروش ضعیف و بدهی های فزاینده، این خودروساز در یک معامله 500 میلیون پوندی نجات به رهبری میلیاردر کانادایی، لارنس استرول، از سقوط نجات یافت.

هیوز می گوید که قبل از اینکه شرکت متعهد به IPO شود، «باید تجارت را بهتر درک می کرد». او معتقد است که مدیریت استون مارتین، بانک‌ها و مشاوران آن، همگی «نگاه بسیار خوبی به جهان» داشتند، در حالی که تیم اجرایی هیچ تجربه‌ای از شرکت‌های دولتی نداشتند.

او می‌گوید که از اینکه استرول را به عنوان رئیس اجرایی انتخاب کرده است، افتخار می‌کند: «من فکر می‌کنم شرکت در دستان درستی است.»

هیوز با نگاهی به گذشته در اتاق‌های هیئت مدیره مختلف، می‌گوید که «بسیار خوش‌شانس» بوده است، اما همچنین معتقد است که مدیریت‌های غیر اجرایی «کار واقعی» هستند. “من مجبور نیستم یک تجارت را اداره کنم تا تأثیر واقعی داشته باشم.”

هیوز بر این باور است که نقش یک کارگردان و نحوه انتخاب نامزدها برای آن مشاغل، در دهه های اخیر اساساً تغییر کرده است.

او می‌گوید: «در آن روزهای اولیه، این افرادی بودند که شما می‌شناختید که برخی از این نقش‌ها را برای شما به ارمغان آوردند. “الان اینطور نیست.”

او از تغییرات در ترکیب هیئت مدیره شرکت ها در دهه های اخیر، به ویژه از نظر جنسیت و تنوع استقبال می کند، اما با این پیشنهاد که برخی از مدیران این شغل را راهی آسان برای کسب درآمد می دانند، مخالف است.

من فکر می کنم تمام تمرکز بر حاکمیت شرکتی به این معنی است که اگر نقشی را به عنوان مدیر بپذیرید، باید بدانید چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

رزومه

سن 63

خانواده متاهل دارای دو پسر.

تحصیلات دبیرستان برکنهد، لیسانس شیمی در دانشگاه شفیلد.

پرداخت فاش نشده اما مرتبط با عملکرد

آخرین تعطیلات اسکی در Morzine، فرانسه.

بهترین توصیه ای که به او شده است یکی از مدیران سابق کوکاکولا، یکی از طرفداران فوتبال، به او گفت که چگونه به جای یک مهاجم وسط، مدافع میانی شود. وقتی رهبر می شوید، باید متعادل باشید و بتوانید در تمام پست های تیم بازی کنید.

عبارتی که او بیش از حد استفاده می کند “هی هو، به بعد. من اغلب چنین ایمیل‌هایی را تمام می‌کنم.»

بزرگترین اشتباه شغلی “حرکت عجیب” او از Procter & Gamble به هیئت بازاریابی شیر: “من خوش شانس بودم که توسط کوکاکولا نجات یافتم.”

او چگونه آرام می شود تعطیلات، قدم زدن با سگ، تماشای فوتبال.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

از کلچه تا گرونک: ظهور غیرقابل توقف حزب-برادر تنگ پایان | NFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، دبلیووقتی نوبت به کارمندان در موقعیت …