الیوت دالی و جیمی جورج آخرین قربانیان شش ملت انگلیس هستند | تیم اتحادیه راگبی انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تدارکات مصدومیت انگلیس برای مسابقات قهرمانی شش ملت ادامه دارد و الیوت دالی و جیمی جورج آخرین تلفات هستند.

دالی مدافع ساراسینس از ناحیه همسترینگ آسیب دید و همکار باشگاهی او، جورج، هوکر، از ضربه مغزی رنج می برد.

اتحادیه فوتبال راگبی اعلام کرد که هر دو بازیکن از تمرینات تیم ملی انگلیس کنار گذاشته شده اند و اولی لارنس، مرکز بات و جیمی بلمیر، بازیکن نیوکاسل، برای جلسه روز سه شنبه در تویکنهام فراخوانده شده اند.

کورتنی لاوس، مهاجم نورثهمپتون (گوساله) و جورج مک گویگان (زانو)، هوکر گلاستر نیز تمرینات خود را از دست داده اند و انگلیس در 11 روز دیگر کمپین شش ملت خود را مقابل اسکاتلند آغاز می کند.

لاوس به یک شک بزرگ برای درگیری اسکاتلند تبدیل شده است و یک بحران در حال تشدید در هوکر وجود دارد. لاوس در جریان بازی هاینکن قهرمانان نورثهمپتون مقابل لاروشل در روز شنبه به ساق پا آسیب دید و قرار بود تحت اسکن قرار گیرد.

این بازیکن 33 ساله به دلیل ضربه مغزی، مسابقات سری ملت های پاییزی را از دست داد، قبل از اینکه بازگشتش به دلیل آسیب دیدگی باسن بیشتر به تعویق بیفتد و اکنون یکی از دو نایب کاپیتان انگلیس حداقل یک هفته تمرین را از دست می دهد.

مک گویگان همچنین می‌تواند بازی افتتاحیه را از دست بدهد و به دنبال ضربه مغزی جورج و لوک کوان-دیکی، هوکر اکستر، به دلیل آسیب دیدگی مچ پا که می‌تواند باعث غایب طولانی‌مدت او شود، بر منابع انگلیس فشار وارد کرد.

بلمیر اکنون به تام دان، مهاجم بات، که روز دوشنبه فراخوانده شد، می‌پیوندد و جک واکر را به عنوان بازیکن تیم ملی انگلیس حذف کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وینیسیوس جونیور مورد آزار نژادپرستانه هواداران مایورکا در جریان شکست رئال مادرید | رئال مادرید

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، هواداران مایورکا در جریان پیروزی 1-0 …