نمایش زیبای شانل چشم آرام طوفان توییتر در هفته مد پاریس است | هفته مد پاریس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

این خود کوکو بود که گفت مد منعکس کننده دنیایی است که ما در آن زندگی می کنیم. اما در حالی که بیشتر هفته مد آیینه ای برای دوران جنجال و خشم جاری است – در Schiaparelli، یک سر شیر فوم که توسط کایلی جنر پوشیده شده بود خشم رسانه های اجتماعی را برانگیخت. دوستداران حیوانات مضطرب، تا زمانی که رئیس پتا به طور غیرمنتظره ای با گفتن ظاهر «زیبایی شیر را جشن می گیرد» به نجات کوتور رفت – شانل چشم آرام طوفان است.

ویرجینی ویار، که چهار سال پیش جایگزین شومن بزرگ کارل لاگرفلد در Chanel شد، حال و هوای کم‌رنگی را در اینجا معرفی کرده است. حیوانات آپارتمان زیبای کوکو در پاریس – جایی که شیرهای مرمری در کنار جفت آهوهای چوبی کنده کاری شده نگهبانی می دادند و یک قورباغه طلایی خوش شانس روی میز قهوه جای خود را به خود می گرفت – موضوع آخرین نمایش مد لباس او بود.

مجموعه مد لباس بهار و تابستان 2023-2024 Chanel در هفته مد پاریس در روز سه شنبه.
مجموعه مد لباس بهار و تابستان 2023-2024 Chanel در هفته مد پاریس در روز سه شنبه. عکس: استفان دی ساکوتین/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

برخلاف طعمه‌های کارداشیان‌ها و تاکسیدرمی‌های مصنوعی در اینستاگرام شیاپارلی، شترها، گوزن‌ها و پرندگان تروا در Chanel مجسمه‌های انتزاعی از تخته سه لا توسط هنرمند خاویر ویلهان بودند و مدل‌هایی که از آن‌ها بیرون آمدند کت و شلوارهای توئیدی زرق و برق ضعیفی به تن داشتند. درام با کلاه‌های بزرگ سیرک و پاپیون‌هایی که به‌عنوان چوکر می‌پوشیدند، با لمسی ملایم همراه شد.

با این وجود، شانل امسال بیشترین سهم را در کانون توجه قرار خواهد داد. نمایشگاه بزرگی در موزه متروپولیتن نیویورک که به افتخار حرفه لاگرفلد، که چهار دهه را در شانل گذرانده است، در اواخر سال جاری با نمایش گذشته‌نگر بزرگی از خود کوکو در V&A لندن دنبال می‌شود. در پشت صحنه قبل از نمایش، رئیس مد Chanel، برونو پاولوفسکی، گفت که “چیدمان نمایشگاه Met را دیده است – فوق العاده است. من سال ها با کارل کار کردم و او همیشه در مورد آخرین نمایش مت صحبت می کرد. او واقعاً موزه را دوست داشت.»

پاولوفسکی همچنین منتظر بود تا بفهمد کدام یک از سفیران فرش قرمز شانل نامزد اسکار خواهند شد. سال گذشته فصل جایزه موفقی برای شانل بود که نامزدهای بهترین بازیگر زن کریستن استوارت و پنه لوپه کروز را پوشاند.

نگاهی از نمایش شانل در هفته مد پاریس.
نگاهی از نمایش شانل در هفته مد پاریس. عکس: استفان دی ساکوتین/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

پاولوفسکی گفت: «ما بازیگران فوق‌العاده‌ای داریم که می‌توانند به صحبت درباره برند ما کمک کنند، بنابراین هر زمانی که بتوانیم به آنها کمک کنیم تا در بهترین حالت خود باشند، برای ما بسیار مهم است. ما سعی می کنیم خودمان را به عنوان یک شریک حامی قرار دهیم – این مورد هر چیزی است که آنها می خواهند، زمانی که آن را می خواهند.

رابطه شانل با هالیوود در سال 1931 آغاز شد، زمانی که گابریل شنل توسط غول سینما، سام گلدوین، دعوت شد، که یک مهمانی خوشامدگویی شامل گرتا گاربو برای ملاقات با او از قطارش فرستاد.

ظرافت کم در نمایشگاه شانل در روز سه شنبه.
ظرافت کم در نمایشگاه شانل در روز سه شنبه. عکس: شین هوا / رکس / شاتر استوک

شانل در ماه مه، یک هفته پس از راه‌اندازی نمایشگاه لاگرفلد توسط مت گالا، یک نمایش بزرگ در لس‌آنجلس برگزار خواهد کرد. «در نیویورک، چهل سالگی کارل را جشن می‌گیریم – و سپس مستقیماً به لس‌آنجلس می‌رویم تا مجموعه جدیدی را به نمایش بگذاریم و در مورد آینده صحبت کنیم. هفته شلوغی برای همه خواهد بود، به خصوص با [the coronation of] چارلز سوم در این بین. اما شما نمی توانید تنها با اقامت در آپارتمانی در طبقه اول منطقه 1 پاریس، شانل باشید.

پاولوفسکی گفت: در ماه سپتامبر، V&A “سبک مدرن دورانی را به نمایش می گذارد که طراحان ستاره، که مادمازل شانل یکی از آنها بود، بسیاری از مد مدرن را تعریف می کردند.” برای من، هیچ تناقضی بین گذشته و آینده شانل وجود ندارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هنگ کنگ: محاکمه مهم امنیت ملی 47 مدافع دموکراسی آغاز شد | هنگ کنگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بزرگترین محاکمه امنیت ملی هنگ …