خیریه 10000 پوند از ساعت کارتیه که در کیف کمک های مالی یافت شد جمع آوری کرد | صنعت خرده فروشی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بنیاد قلب بریتانیا یک ساعت طلایی کارتیه را به قیمت تقریباً 10000 پوند در سایت حراج eBay فروخته است، پس از آن که در کیسه ای از کمک های مالی که در فروشگاهی در هانسلو در غرب لندن تحویل داده شده بود، پیدا شد.

ساعت 18 قیراطی Tank Française که مورد علاقه افراد مشهوری مانند میشل اوباما و دایانا، شاهزاده خانم ولز بود، رکوردی را برای این موسسه خیریه به ثبت رساند که سال گذشته 236000 کالای اهدایی را به صورت آنلاین به فروش رساند تا سرمایه جمع آوری کند.

قیمت فروش آن 9766.66 پوند از ارزش سایر گنجینه‌های اهدایی شده در اینترنت در سال‌های اخیر توسط BHF، از جمله نسخه نمایشی وینیل 7 اینچی Love Me Do گروه بیتلز (با املای اشتباه نام پل مک‌کارتنی) بالاتر بود که به قیمت 9400 پوند به فروش رسید. و یک مرسدس بنز E320 دست دوم که 7502 پوند فروخته شد.

“به عنوان بزرگترین موسسه خیریه در بریتانیا که به تحقیقات در مورد بیماری های قلبی و گردش خون کمک مالی می کند، هر کمک مالی تفاوت بزرگی برای بنیاد قلب بریتانیا ایجاد می کند. ریچارد پالیر، رئیس خرده‌فروشی آنلاین در بنیاد قلب بریتانیا، گفت: تنها از طریق کمک‌های سخاوتمندانه مردم است که می‌توانیم به انجام این کار بسیار مهم ادامه دهیم.

این ساعت قبل از اینکه توسط شریک فروش آنلاین BHF، Shopiago، در eBay قرار گیرد، به مرکز آنلاین خیریه در لیدز برای تأیید ارسال شد.

داوطلبان تیزبین، یا اهداکنندگان سخاوتمند، گهگاه می توانند منجر به فروش گران قیمت برای خیریه ها شوند. یک گلدان چینی آسیب دیده کثیف که در سال 2012 به آسایشگاه سنت پیتر در بریستول اهدا شد، 360000 پوند – تقریباً سه برابر گردش مالی سالانه مغازه – پس از اینکه مشخص شد حدود 300 سال قدمت دارد و توسط یکی از مشهورترین هنرمندان عصر خود، به فروش رسید.

صلیب سرخ پس از اهدای آن توسط دخترش، از سخنرانی دست نویس مارگارت تاچر از مداحی او در مراسم تشییع جنازه رونالد ریگان، کمک مالی جمع آوری کرد.

زمانی که ارزش متوسط ​​یک کالای اهدایی به یک فروشگاه خیریه را کمتر از 5 پوند در نظر بگیرید، پیدا کردن ساعت کارتیه مانند طلا گرفتن و برنده شدن در لاتاری است. کاما ویلیرز، مدیر موفقیت مشتریان سازمانی در Shopiago، گفت: هر کسی که اهداکننده سخاوتمند بوده است، می‌تواند مطمئن باشد که کمک مالی آنها به مبارزه با بیماری قلبی کمک زیادی می‌کند.

این فروش واقعاً قدرت فروش آنلاین را برای خرده فروشان خیریه نشان می دهد. سال گذشته موسسات خیریه 641000 اقلام اهدایی را به صورت آنلاین از طریق پلتفرم Shopiago فروختند، اما این با ارزش ترین کالایی است که ما تا به امروز فروخته ایم.

با این حال، خیریه همیشه سود نمی برد.

اولین نسخه از هابیت که با قیمت 50p در یک فروشگاه خیریه خریداری شد، حدود 10 سال پیش توسط صاحب خوش شانسش به قیمت 16000 پوند به حراج گذاشته شد. بسته‌ای از شش سونات موتزارت که زمانی که آهنگساز هنوز هشت ساله بود چاپ شد، در شعبه ریدینگ موسیقی آکسفام یافت شد. آنها قرار بود 3000 پوند در حراج دریافت کنند، اما فروش آنها در آخرین لحظه لغو شد، زمانی که اهداکنندگان اصلی متوجه شدند که آنها به اشتباه با سایر اقلام همراه شده اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بلیط قطار بریتانیا می تواند مانند صندلی های خطوط هوایی در تغییر ریل قیمت گذاری شود | حمل و نقل

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بلیت‌های قطار در بریتانیا می‌توانند …