مبارزه قدرت ملی جمهوری خواهان در روستایی پنسیلوانیا محلی است

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

باتلر، پنسیلوانیا – زک شرر، یک فروشنده خودرو 20 ساله و فعال جمهوری خواه در شهرستان باتلر پنسیلوانیا، تصمیم گرفت امسال برای یک کرسی در کمیسیون منطقه نامزد شود – حرکتی که معمولاً به معنای جلب حمایت حزب جمهوری خواه محلی است. رهبران

در شهرستان باتلر، این یک سوال غیرمعمول ایجاد کرد: کدام حزب جمهوری خواه؟

در بهار گذشته، کمیته جمهوری خواه کانتی باتلر که به طور رسمی به رسمیت شناخته شده بود، توسط یک شورش مردمی جناح راست تقسیم شد، سپس مجدداً با جنگ قدرت بین شورشیان تقسیم شد. یک شکایت، مداخله حزب جمهوری خواه ایالتی و اختلاف بر سر غرفه ای در نمایشگاه مزرعه محلی وجود داشته است.

باتلر، یک شهرستان روستایی در غرب پنسیلوانیا که در آن دونالد جی. ترامپ در سال 2020 تقریباً دو برابر آرای جوزف آر. بایدن جونیور به دست آورد، اکنون سه سازمان دارد که ادعا می کنند تریبون واقعی جمهوریخواهان محلی هستند. همه آنها بقیه را نامشروع می دانند.

ال لیندسی، کهنه سرباز چهار دهه حزب محلی که سال گذشته از ریاست کمیته برکنار شد، گفت: «در واقع هیچ کمیته ای وجود ندارد.

پارتیزان ها در پنسیلوانیا در مورد یک چیز اتفاق نظر دارند، اگر نه خیلی چیزهای دیگر: دعوای آنها تصویر کوچکی از مبارزه ملی برای کنترل بر حزب جمهوری خواه است، مبارزه ای که با آقای ترامپ آغاز شد اما به دلیل نمایش ضعیف حزب در انتخابات میان دوره ای ملتهب شده است. .

این مبارزه در عرصه های ملی مانند مبارزه چند روزه کوین مک کارتی برای به دست آوردن ریاست مجلس نمایندگان ایالات متحده و در رقابتی جنجالی برای ریاست کمیته ملی جمهوری خواهان پیش از نشست این هفته انجام شده است.

اما به همان شدت در سطوح ایالتی و شهرستانی مبارزه می‌شود، زیرا وفاداران ترامپ و فعالان راست‌گرا که در سال‌های اخیر کنترل سازمان‌های حزبی را به دست گرفتند، با مقاومت رقبای خود مواجه می‌شوند که آنها را مسئول شکست‌های حزب در نوامبر می‌دانند.

چنین درگیری ها اغلب زیر رادار حتی خبرگزاری های محلی رخ می دهد. اما آنها احتمالاً توانایی احزاب ایالتی را برای جمع آوری پول، جذب نامزدها، استقرار در مورد نامزد ریاست جمهوری 2024 و به طور کلی ترسیم راهی برای خروج از وضعیت نامناسب حزب پس از ریاست جمهوری ترامپ، شکل می دهند.

بیل هال، رهبر یکی از دو جناح شورشی در حزب باتلر، گفت: “ما معتقدیم راهی که می خواهیم صحنه ملی خود را تغییر دهیم، تغییر کمیته های محلی است.”

شکاف‌های کنونی مستقیماً به باخت آقای ترامپ در سال 2020 مربوط می‌شود، زمانی که ادعاهای بی‌وقفه وی در مورد یک انتخابات دزدیده شده، رهبران جمهوری‌خواه را بین کسانی که اهداف آقای ترامپ را پیش گرفتند و کسانی که می‌خواستند ادامه دهند، تقسیم کرد.

در چندین ایالت مورد مناقشه، رهبران احزاب ایالتی با صدای بلند از ادعاهای انتخاباتی او حمایت کرد و از نامزدهای جمهوری خواه که با انجام همین کار مورد تایید آقای ترامپ قرار گرفتند، حمایت کرد. اما بسیاری از این نامزدها سیاستمداران افراطی یا نامنظم بودند که در ماه نوامبر شکست خواهند خورد و نامزدی آنها باعث ایجاد اختلافات پایدار شده است. .

در میشیگان، حامیان اصلی حزب جمهوری خواه پس از آن که مشاون مدوک، رئیس مشترک حزب ایالتی، اقدام غیرعادی را در حمایت آشکار از منکران انتخابات مورد علاقه آقای ترامپ پیش از برگزاری مجمع نامزدی حزب انجام داد، عقب نشینی کردند. همه این نامزدها در یک شکست سراسری جمهوری خواهان در ماه نوامبر شکست خوردند.

در جورجیا، برایان کمپ، فرماندار جمهوری خواه که به دنبال انتخاب مجدد بود، تا آنجا پیش رفت که سازمان سیاسی خود را جدا از حزب جمهوری خواه ایالتی ساخت، که رئیس آن، دیوید شفر، از نامزدهای اولیه جمهوری خواه مورد حمایت ترامپ حمایت کرد. آقای شفر از جمله اهداف هیئت منصفه بزرگ ویژه ای است که در مورد دخالت ترامپ و متحدانش در انتخابات ۲۰۲۰ تحقیق می کند.

جی مورگان، مدیر اجرایی حزب جورجیا در دهه 1980، درباره عملکرد آقای شفر با حزب گفت: «فکر می‌کنم این غیرقابل بخشش است». آقای مورگان که اکنون یک لابی گر در آتلانتا است، گفت که او توصیه نکرده است که هیچ یک از مشتریان شرکتی خود به حزب ایالتی کمک مالی کنند. او گفت: «این قلب من را می شکند.

آقای شفر به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

در نوادا، چندین مقام سابق حزب ایالتی از رئیس فعلی آن، مایکل مک‌دونالد، پس از حمایت حزب از چند نامزد شکست خورده که انتخابات را انکار کردند، خواستند استعفا دهد.

حزب جمهوری خواه می تواند در اینجا عالی باشد. واقعاً می‌توانست. “اما آنها خود را با سمی بودنشان بی ربط کردند.”


چگونه خبرنگاران تایمز سیاست را پوشش می دهند ما به خبرنگاران خود متکی هستیم تا ناظران مستقل باشند. بنابراین، در حالی که کارکنان تایمز ممکن است رأی دهند، آنها مجاز به حمایت یا تبلیغات برای نامزدها یا اهداف سیاسی نیستند. این شامل شرکت در راهپیمایی ها یا راهپیمایی ها در حمایت از یک جنبش یا دادن پول یا جمع آوری پول برای هر نامزد سیاسی یا هدف انتخاباتی است.

مقامات جمهوری خواه با احزاب ایالتی در میشیگان، جورجیا و نوادا به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

در روزهای پس از انتخابات 2020، متحدان بانفوذ ترامپ مانند استفن کی بنن، که میزبان پادکست محبوب «اتاق جنگ» است، «استراتژی حوزه» را تبلیغ کردند: طرحی از دوره چای پارتی برای به دست گرفتن کمیته‌های حزبی محلی از طریق فعالان این حزب. پست های سطح پایین که اغلب پر نمی شوند.

کمیته‌های شهرستانی معمولاً در امور حزبی ایالتی حرفی برای گفتن دارند، از نامزدهای محلی حمایت می‌کنند و برای آنها کمپاین می‌کنند و گاهی کارمندان انتخاباتی را منصوب می‌کنند. هدف استراتژی حوزه، استفاده از کمیته ها برای سلب کنترل از دست رهبران قدیمی حزب بود که فعالان جناح راست آنها را ضعیف یا نادیده انگاشته جاه طلبی های خود می دانستند.

“چیزی که نهاد سال ها گفته است این است که “من ممکن است آن چیزی نباشم که شما می خواهید، اما من یک دموکرات نیستم، بنابراین شما باید از من حمایت کنید.” سام فادیس، رهبر ائتلاف ایالتی از گروه‌های «وطن پرست» در پنسیلوانیا، گفت که این بهانه‌ای برای نادیده گرفتن پایگاه است. افسر سابق عملیات سیا، آقای فدیس، اغلب در پادکست آقای بنن ظاهر می شود.

در شهرستان باتلر، منطقه ای عمدتاً یقه آبی از زمین های کشاورزی و کارخانه های فولاد کهنه در شمال پیتسبورگ، دلیل این امر توسط آقای شرر مطرح شد، که برای اولین بار به عنوان دانش آموز دبیرستان در سال 2020 رای داد. خشمگین از آنچه او معتقد بود انتخابات دزدیده شده بود، او گروهی به نام باتلر PA Patriots را تشکیل داد که به زودی جای خود را در ائتلاف سراسری آقای فدیس پیدا کرد.

پس از تماشای ویدئوهایی از آقای بنن که از استراتژی حوزه دفاع می کرد، شروع به جذب نامزدهای محلی کرد. او گفت: «من به آنها گفتم که می‌خواهیم چه کار کنیم، یعنی تسلط بر حزب جمهوری‌خواه».

گروه او با شناسایی “ابر رای دهندگان” – جمهوری خواهان ثبت نام شده که در دو انتخابات متوالی رای داده بودند – و جستجو در شبکه های شخصی در فیس بوک و تلگرام، نامزدهای بالقوه را شناسایی کرد. کوری چک، یکی از اعضای 20 ساله گروه پاتریوت که برای عضویت در کمیته در شهرستان خود نامزد شد، گفت که پس از اینکه متوجه برش مقوایی آقای ترامپ در جلوی خانه اش شد و در را زد، یک نامزد را برای عضویت در کمیته استخدام کرد.

گروه میهن پرست آقای شرر با آقای هال، یک کشیش انجیلی که از نو متولد شده بود، کار مشترکی انجام دادند. که اخیراً با آقای لیندزی و دیگر رهبران کمیته محلی درگیر شده بود.

هم آقای هال و هم آقای لیندسی موافقند که اختلافات آنها کمتر بر سر ایدئولوژی بود تا آنچه که دستگاه حزب برای آن بهترین استفاده را داشت. آقای هال آن را وسیله‌ای برای بازسازی یک حزب دولتی می‌دانست که سازش‌هایش در مورد قرنطینه‌های کووید، رای‌گیری پستی و پاسخ به ادعاهای تقلب در انتخابات 2020 را غیرقابل قبول می‌دانست. آقای لیندسی – که خود را به شدت مخالف سقط جنین توصیف می کند و طرفدار تحقیق در مورد نتیجه انتخابات 2020 در کانتی باتلر است – آن را عمدتاً وسیله ای برای انتخاب جمهوری خواهان می دانست.

آقای لیندسی گفت: “رقبای ما دموکرات ها بودند – یا این همان چیزی بود که ما فکر می کردیم.” «این افراد علاقه ای به آن نداشتند. آنها علاقه مند به حمله به جمهوری خواهان بودند.»

به رهبری آقای لیندزی، کمیته شهرستان شکایت کرد تا آقای هال، آقای شرر و دیگران را از ادغام سازمان خود با نام مشابه ممانعت کند. در انتخابات مقدماتی بهار، شورشیان اکثریت کرسی‌های کمیته را در این شهرستان به دست آوردند، اما ماه‌ها درگیری رویه‌ای پیچیده و کشمکش‌های قانونی به دنبال داشت.

در ماه آگوست، زمانی که اعضای گارد قدیم و جدید بر سر غرفه کمیته در شوی مزرعه باتلر با هم درگیر شدند، به اوج خود رسید، که باعث شد رئیس امنیت مراسم مداخله کند – اپیزودی که برای فعالان جمهوری خواه بسیار دردناک بود. از غرفه خود دموکرات های شهرستان.

در اواخر همان ماه، حزب ایالتی وارد عمل شد و گری واناسدیل، یک وکیل محلی که توسط گروه آقای هال حمایت می‌شد، به‌عنوان رئیس قانونی شهرستان به رسمیت شناخته شد. اما شورش پس از پیروزی به سرعت از هم پاشید. آقای هال به فعالیت شرکت به عنوان یک حزب سایه ادامه داده است و آقای واناسدیل را به “استفاده متقلبانه از نام ما” متهم کرده و از او خواسته است که دارایی های حزب را تحویل دهد.

در همین حال، جمهوری خواهان متحد در شهرستان باتلر، گروه سوم متشکل از اعضای قدیمی حزب، از جمله آقای لیندسی، نیز ظهور کرده است و حمایت برخی از مقامات جمهوری خواه در این شهرستان را به دست آورده است.

جنداوید لونگو، شهردار شهر اسلیپری راک و یکی از اعضای کمیته جمهوری خواه، در ایمیلی گفت که این گروه “مورد اعتماد نامزدهای قانونی و رهبران برای انجام کار و ارائه نتایج ملموس برای حزب جمهوری خواه است.”

آقای وناسدیل گفت که از انرژی های گروه های دیگر استقبال می کند، اما به سرعت متوجه شد که تنها کمیته او به طور رسمی توسط دولت عضو به رسمیت شناخته شده است.

آقای وناسدیل، مربی فوتبال جوانان، گفت: “فقط یک NFL وجود دارد.” یک سری لیگ های دیگر هم هستند که می خواهند با آن رقابت کنند. همه آنها در حال پیشرفت فوتبال هستند. من با آن خوب هستم.»

عده ای خواهان وحدت شده اند. آقای شرر در ایمیلی به اعضای دو جناح شورشی در ماه سپتامبر، در آستانه انتخابات میان دوره ای، نوشت: “ما همه جمهوری خواه هستیم” – فقط به نام جمهوری خواهان – تشکیلات و لیبرال ها کشور و دولت ما را اداره می کنند.

اما برخی دیگر در سمت راست، آشفتگی کنونی را مرحله ای دشوار اما ضروری در دگرگونی حزب جمهوری خواه می دانند. آنها حمایت اندک حزب دولتی و کمک های مالی را عامل از دست دادن نامزدهای جناح راست تر حزب در ماه نوامبر می دانند. (حزب جمهوری خواه پنسیلوانیا از اظهار نظر خودداری کرد.)

آقای فدیس گفت: «تاسیسات در پنسیلوانیا خجالتی نیستند. ببینید با ماستریانو چه کردند. داگ ماستریانو، قهرمان جناح راست ایالت، سال گذشته در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان برای فرمانداری پیروز شد اما در انتخابات عمومی به جاش شاپیرو دموکرات شکست بدی خورد.

آقای فدیس گفت که ائتلاف او در حال آموزش فعالان در بخش های بیشتری در سراسر پنسیلوانیا در مورد استراتژی حوزه است تا بر اساس پیروزی های محلی سال گذشته ایجاد شود. او گفت: «ما کاملاً تلاش می‌کنیم تا همه گروه‌ها در ایالت به یک سمت فشار بیاورند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وینیسیوس جونیور مورد آزار نژادپرستانه هواداران مایورکا در جریان شکست رئال مادرید | رئال مادرید

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، هواداران مایورکا در جریان پیروزی 1-0 …