مرحله یک چهارم نهایی اوپن استرالیا: Pegula – Azarenka، Tsitsipas – Lehecka – زنده | اوپن استرالیا 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

Pegula 1-3 Azarenka* (* نشان دهنده سرور بعدی است).

یک لوب متهورانه آزارنکا را دوباره به راه می‌اندازد و پگولا پس از آن تور می‌کند تا حریفش یک سکوی دیگر در 0-30 بدهد. او کمی نامرتب به نظر می رسد، اما موفق می شود آزارنکا را در اطراف زمین نشان دهد تا امتیاز بعدی را به دست آورد، اما یک برنده فورهند داغ از پشت زمین، دو پوینت بریک دیگر ارائه می دهد. پگولا هر دوی آنها را با چند سرویس زاویه دار خوب نجات می دهد قبل از اینکه دیگری را با برگشت اشتباه به تور سرفه کند. Pegula این یکی را نیز با فورهند در تور ذخیره می کند. او قبل از اینکه دوباره به دوش متصل شود، یک مزیت می‌گیرد. آزارنکا فورهند خیره کننده ای را برای به دست آوردن یک امتیاز شکست دیگر آزاد می کند، اما پگولا دوباره وارد میدان می شود.

Pegula* 0-3 Azarenka (* نشان دهنده سرور بعدی است).

آزارنکا با اعتماد به نفس و نیرومند به نظر می رسد – این اغلب مواقعی است که تجربه و حافظه عضلانی برجسته می شود. با این حال، پگولا یک تیرانداز ماهر است و یک فورهند ضعیف و نافذ او را به 15 می رساند. سپس آزارنکا با طناب توری خوش شانس می شود قبل از اینکه پگولا آن را به 30-همه برگرداند و بر تور مسلط شود. سپس مقداری سروینگ قوی نگه‌داری را تضمین می‌کند.

Pegula 0-2 Azarenka* (* نشان دهنده سرور بعدی است).

اولین خون به آزارنکا در حالی که بلاروسی می شکند. پگولا کلاس خود را با یک بک هند کششی عالی نشان می دهد که خطای قبلی را جبران می کند و آن را 15-15 می کند. اما یک اورهند اورهند به آزارنکا در 15-30 باز می شود. زمانی که پگولا فورهند را به سمت بالا کج می کند، دو نقطه شکست است. او بلافاصله پس از تسلط بر یک رالی جذب کننده، آن را می گیرد.

ویکتوریا آزارنکا در بازی یک چهارم نهایی خود در برابر جسیکا پگولا از ایالات متحده
ویکتوریا آزارنکا در بازی یک چهارم نهایی خود در برابر جسیکا پگولا از ایالات متحده عکس: لورن الیوت/ رویترز

Pegula* 0-1 Azarenka (* نشان دهنده سرور بعدی است).

یک برنده فورهند با پای اشتباه و یک ضربه غریزی به تور پس از یک بند ناف توری، آزارنکا را به راه انداخته است، قبل از اینکه پگولا پس از یک رالی خوب، آزارنکا را در تور پیشی بگیرد. یک فورهند پررونق Pegula باعث می شود این آمریکایی به 30-30 برگردد. آزارنکا مجبور است سخت کار کند تا امتیاز بعدی را کسب کند، اما وقتی Pegula ضربه طولانی می زند، موفق می شود این کار را انجام دهد. وقتی پگولا تور می زند، آزارنکا محکم می شود. هر چند یک بازی اول رقابتی که به شدت جنگید.

بازیکنان در زمین حضور دارند با ضربه زدن، پگولا در حال تعقیب اولین حضورش در نیمه نهایی اسلم بود، آزارنکا به هشت رسید.

مقدمه

صبح/عصر همه مسابقات در حال حاضر به درستی نازک شده است و به همسایگان ملبورن پارک فرصتی برای یک کیپ نادر می دهد. جلسه عصر در راد لاور آرنا با جسیکا پگولا، بالاترین رتبه باقی مانده در شماره 3 آغاز می شود و با مبارز باتجربه ویکتوریا آزارنکا، با رتبه 24، اما بار دیگر در این تورنمنت تحت تاثیر قرار می گیرد. Tumaini قبل از شروع رویداد امسال یک گفتگوی جالب با Pegula داشت که در آن او در مورد مسیر بالا و پایین خود به سمت اوج و یکی از بازیکنان ممتاز مادی در تور صحبت کرد.

پس از آن مسابقه یک چهارم نهایی مردان بین استفانوس سیتسیپاس و ژیری لهکا بی‌نظیر اما آینده‌دار است. تسیسیاس شاید قوی‌ترین مانع برای قهرمانی دیگر نواک جوکوویچ باشد، اما او در یک پنج ست جذاب در روز یکشنبه مقابل Jannik Sinner قرار گرفت، بنابراین جالب است که ببینیم او چگونه از آن پس زده است.

پیش از این، کارن خاچانوف در مرحله یک چهارم نهایی مردان سباستین کردا را شکست داد و دومی در ست سوم در دو ست عقب‌تر مصدوم شد و النا ریباکینا قهرمان ویمبلدون با نتایج 6-2 و 6-4 از جلنا اوستاپنکو گذشت. در اینجا یک برداشت کوتاه از PA Media است:

النا ریباکینا، قهرمان ویمبلدون، با پیروزی در ست های مستقیم مقابل یلنا اوستاپنکو، به نیمه نهایی اوپن استرالیا راه یافت.

همانطور که بین دو تا از بزرگترین بازیکنان تور زنان انتظار می رفت، این تنیس ضربه اول بود اما ریباکینا در پیروزی 6-2 6-4 در راد لیور آرنا ثابت تر بود.

هر دو در دور قبل باعث ناراحتی شده بودند، ریباکینا با شکست ایگا سویاتک، شماره یک جهان و اوستاپنکو، کوکو گاوف را شکست داد.

لتونیایی، قهرمان اوپن فرانسه در سال 2017، نزدیک به پنج سال به اولین مرحله یک چهارم نهایی گرند اسلم رسید، اما خطاهای زیادی انجام داد که فشار واقعی بر ریباکینا وارد نکرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وینیسیوس جونیور مورد آزار نژادپرستانه هواداران مایورکا در جریان شکست رئال مادرید | رئال مادرید

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، هواداران مایورکا در جریان پیروزی 1-0 …