هری فرولینگ بسکتبالیست در حمله آخر شب با یک مشت مجروح شد | بسکتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هری فرولینگ، مهاجم بریزبن، پس از حمله‌ای که ادعا می‌شود در یکی از خیابان‌های وولونگونگ بیهوش شد، بقیه فصل NBL را از دست خواهد داد.

فرولینگ با جراحات سر در بیمارستان بریزبن باقی می‌ماند، اما پس از حادثه‌ای که حوالی ساعت 2 بامداد یکشنبه پس از شکست بولتس از هاکس در روز شنبه رخ داد، در وضعیت پایداری قرار دارد.

این جوان 24 ساله صبح یکشنبه خود را از بیمارستان ولونگونگ مرخص کرده بود و با تیم به بریزبن برگشت و پس از گزارش سر درد بیشتر به بیمارستان پرنس چارلز مراجعه کرد.

بر اساس گزارش‌ها، اسکن‌ها شکستگی جمجمه و خونریزی در مغز را تأیید کردند که نیاز به جراحی داشت.

پلیس نیو ساوت دبلیو در بیانیه ای اعلام کرد که تحقیقات آنها نشان می دهد که فرولینگ با مشت به سرش اصابت کرده و به زمین افتاده است.

یک مرد 19 ساله بعد از ظهر روز سه شنبه پس از حضور خود در ایستگاه پلیس وولونگونگ دستگیر شد.

بولتس که از رقابت‌های فینال خارج شده‌اند، روز سه‌شنبه بیانیه‌ای منتشر کردند که در آن تایید کرد که فرولینگ سه بازی پایانی این تیم در فصل را از دست خواهد داد.

باشگاه از اظهار نظر بیشتر در مورد تصمیم فرولینگ برای پرواز به خانه با تیم خودداری کرد.

Bullets در بیانیه ای گفت: “Brisbane Bullets از نزدیک با پلیس NSW و واحد یکپارچگی NBL در حال بررسی شرایط مربوط به حمله ادعایی به هری فرولینگ هستند.”

از آنجایی که تحقیقات در حال انجام است، باشگاه در موقعیتی نیست که اظهار نظر بیشتری کند، به جز اینکه بگوید بازیکنان، مربیان و کارکنان همگی آرزوهای خوب خود را برای هری و خانواده اش ارسال می کنند.

فرولینگ اهل تاونسویل است و در فصل گذشته NBL با هاکس بازی می‌کرد، جایی که برادر کوچکترش سم اکنون در آن بازی می‌کند.

او جایزه بهترین بازیکن تازه کار سال 2019 NBL را به دست آورد و اخیراً 150 بازی در لیگ ثبت کرده است.

بریزبن در سه بازی گذشته خود پیروز شده است تا در یک فصل ترسناک به 8-17 ارتقا پیدا کند که شامل باخت 49 امتیازی مقابل سیدنی در این ماه بود و سال گذشته جیمز دانکن مربی تیمش را از دست داد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وکلای گلف LIV اذعان می‌کنند که تور در فصل اول تقریباً صفر درآمد داشته است | سری گلف LIV

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، وکلای آن در اسناد دادگاه فدرال …