هفت کشته و مظنون در دو حادثه تیراندازی دیگر در کالیفرنیا دستگیر شدند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیراندازی دسته جمعی دیگری در کالیفرنیا رخ داده است.

مقامات گفتند که هفت نفر در دو تیراندازی مرتبط بعد از ظهر دوشنبه در تاسیسات کشاورزی در یک منطقه ساحلی کالیفرنیا در جنوب سانفرانسیسکو کشته شدند.

دفتر کلانتر شهرستان سن ماتئو گفت که چهار نفر کشته و نفر پنجم زخمی بر اثر شلیک گلوله در یک مکان پیدا شدند و سه نفر دیگر نیز در چندین مایل دورتر جسد پیدا کردند و افزود که پلیس مظنون را دستگیر کرد.

او چونلی ژائو 67 ساله است که پلیس معتقد است کارگر یکی از تأسیسات مورد بحث است.

تیراندازی ها در حومه خلیج هاف مون، شهری در حدود 30 مایلی (48 کیلومتری) جنوب سانفرانسیسکو رخ داد.

کلانتر کریستینا کورپوس گفت که آنها گفتند که مقامات انگیزه ای برای تیراندازی مشخص نکرده اند، اگرچه دیو پاین، رئیس هیئت نظارت منطقه، مظنون را یک “کارگر ناراضی” توصیف کرد.

این تیراندازی ششمین تیراندازی جمعی در کشور در سال جاری بود – و پس از کشته شدن 11 نفر در اواخر روز شنبه در سالن رقص سالن رقص در جنوب کالیفرنیا صورت گرفت.

در یک بیانیه خبری، مقامات گفتند که پس از حدود دو ساعت از پاسخگویی اولیه به گزارش‌های تیراندازی، معاون کلانتر مظنون، ژائو را در خودروی خود در ایستگاه کلانتری در خلیج هاف مون بیابد.

وی دستگیر شد و از خودروی وی یک سلاح کشف شد. اداره کلانتری معتقد است که او به تنهایی عمل کرده است.

جاش بکر، سناتور ایالتی، که نماینده این منطقه است و آن را “یک جامعه کشاورزی بسیار نزدیک” نامید، گفت: “ما هنوز در تلاشیم تا دقیقاً بفهمیم چه اتفاقی افتاده و چرا، اما این واقعاً فوق العاده، فوق العاده غم انگیز است.”

تصاویر تلویزیونی هوایی افسران پلیس را در حال جمع آوری شواهد از مزرعه ای با ده ها گلخانه نشان می دهد.

فرماندار کالیفرنیا، گاوین نیوسام، در توییتی نوشت که “در جلسه بیمارستان با قربانیان یک تیراندازی جمعی بود که من را کنار کشیدند تا در مورد تیراندازی دیگری مطلع شوم. این بار در خلیج هاف مون. تراژدی بر تراژدی.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

معلمانی که با افزایش هزینه های بریتانیا به سلامت دندان دانش آموزان آسیب می زند خمیر دندان می دهند | بحران هزینه زندگی در انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس تحقیقات جدید، از …