دمای هوا در جنوب انگلیس با ادامه سرما به 9- درجه سانتیگراد می رسد | آب و هوای انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اداره هواشناسی روز دوشنبه اعلام کرد دمای هوا در طول شب در بخش‌هایی از جنوب انگلیس به -9 درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد و انتظار می‌رود هوای سرد تا پایان هفته آینده ادامه داشته باشد.

مه یخبندان بامداد سه شنبه در برخی مناطق باقی خواهد ماند چرا که سیل سرما نشانه ای از کاهش ندارد.

هشدار سطح 3 هوای سرد تا ساعت 9 صبح روز جمعه توسط آژانس امنیت بهداشتی بریتانیا (UKHSA) تمدید شده است و از مردم خواسته شده گرم بمانند و خانواده و دوستان آسیب پذیر را بررسی کنند.

کریگ اسنل، پیش‌بینی‌کننده اداره هواشناسی به خبرگزاری PA گفت: «در روز سه‌شنبه در سراسر ایرلند شمالی، اسکاتلند و مناطق دورتر شمال غربی انگلیس هوای نسبتاً ابری، مرطوب اما معتدل داریم. دما می تواند تا 12 درجه سانتیگراد یا 13 درجه سانتیگراد در سراسر راه آبردین شایر برسد.

در جنوب انگلستان و ولز، ما هنوز در شرایط سردتری قرار داریم، بنابراین ممکن است دوباره مقداری مه وجود داشته باشد که کاملا کند می شود تا پاک شود، بنابراین شروع بسیار مشابه دوشنبه است.

وقتی ابر وجود داشته باشد، هوا بسیار سرد خواهد بود. اما در زیر تابش آفتاب، اگرچه هوا سرد خواهد بود، اما خورشید کمک می کند تا کمی سرما را نفی کند، بنابراین در مجموع یک روز تقریباً مشابه با دوشنبه است.

با کاهش شدید دمای هوا به -9.5 درجه سانتیگراد در سانتون داونهام، سافولک، در روز یکشنبه، تأیید شد که صدها خانوار در انگلیس و ولز واجد شرایط پرداخت هوای سرد هستند. این پرداخت‌ها به افراد آسیب‌پذیر انجام می‌شود تا زمانی که دمای هوا به زیر صفر می‌رسد، در قبوض گرمایشی به آنها کمک کنند.

پرداخت‌ها به کسانی تعلق می‌گیرد که در منطقه‌ای زندگی می‌کنند که میانگین دمای آن در هفت روز متوالی ۰ درجه سانتی‌گراد یا کمتر از آن ثبت شده یا پیش‌بینی می‌شود.

پرداخت ها به خانه های سراسر شمال شرق انگلستان، کامبریا، ولز غربی و آکسفوردشایر انجام خواهد شد.

اسنل افزود: «صبح سه‌شنبه احتمالاً سردترین خواهد بود و برخی از بخش‌های جنوب انگلستان به -9 درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد و در ساعات اولیه چهارشنبه حدود -7 درجه سانتیگراد خواهد بود.»

این در حالی است که سازمان محیط زیست 34 اخطار سیل دارد، به این معنی که سیل پیش بینی می شود و باید برای جلوگیری از آن اقدام شود.

صادق خان، شهردار لندن نیز برای روز سه شنبه هشدار آلودگی هوای پایتخت را صادر کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مشتریان انرژی با قیمت ثابت با افزایش هزینه های ثابت با شوک قبض مواجه می شوند | قبوض انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیهزاران خانواری که قراردادهای انرژی با …