اسپرز می ترسد فابیو پاراتیچی پس از رسوایی یوونتوس با محرومیت جهانی روبرو شود | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تاتنهام نگران است که فابیو پاراتیچی، مدیر عامل فوتبال آنها، در صورت عدم لغو مجازات تعیین شده توسط فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) در دادگاه تجدید نظر، با محرومیت جهانی روبرو شود.

یوونتوس هفته گذشته به دلیل یک تحقیق طولانی مدت در مورد حسابداری نادرست در این باشگاه، 15 امتیاز لیگ را دریافت کرد. پاراتیچی که در سال 2021 به اسپرز پیوست، در میان تعدادی از مدیران سابق و فعلی یوونتوس بود که پس از جلسه دادگاه استیناف فدرال، محرومیت های طولانی دریافت کردند.

در حال حاضر محرومیت 30 ماهه او فقط برای فوتبال ایتالیا اعمال می شود. با این حال، طبق مقررات فیفا، یک انجمن ملی می تواند برای تمدید محرومیت در خارج از کشور خود درخواست دهد. طبق ماده 66 قانون انضباطی فیفا، قوانین می‌گوید در صورتی که تخلف «جدی» باشد، محرومیت تمدید می‌شود، از جمله «به‌ویژه اما نه محدود به تبعیض، دستکاری در مسابقات و مسابقات فوتبال، رفتار نادرست علیه مسئولان مسابقات یا جعل و تحریف”.

منابع با تجربه از فرآیندهای انضباطی فیفا ماهیت این را پیشنهاد کرده اند افزایش سرمایه رسوایی (افزایش سرمایه) که در آن بازیکنان – به گفته دادستان – با ارزش‌های متورم مصنوعی معامله می‌شوند، به اندازه کافی جدی است که معیارهای ماده 66 را برآورده کند. یوونتوس قاطعانه همه تخلفات را رد می کند.

آبان نیوز می‌داند که FIGC هنوز برای تمدید ممنوعیت درخواست نکرده است. روز جمعه یوونتوس اعلام کرد که روند تجدیدنظرخواهی علیه تصمیم دادگاه را آغاز کرده است و این احتمال وجود دارد که FIGC قبل از شروع تماس با فیفا منتظر رسیدگی به درخواست تجدید نظر باشد. برای اظهار نظر به FIGC مراجعه شده است. تاتنهام گفت که در این مرحله در موقعیتی نیست که چیزی بگوید.

در کنار پاراتیچی، سایر مدیران یوونتوس که از دادگاه مجازات شدند، آندره آ آنیلی، رئیس سابق باشگاه و پاول ندود، نایب رئیس سابق باشگاه بودند. هر دو مرد سال گذشته از نقش خود در باشگاه کنار رفتند زیرا هیئت مدیره باشگاه به طور دسته جمعی استعفا داد. افزایش سرمایه رسوایی

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارآگاه به بازپرس می گوید که پرونده حمله به جیک دیویسون باید به CPS ارسال می شد اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک کارآگاه اعتراف کرد که …