خانواده جولیان سندز از جستجوگران «قهرمان» با ورود به روز یازدهم تشکر می کنند | کالیفرنیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

خانواده جولیان ساندز از صمیم قلب تشکر کرده و از تلاش‌های «قهرمانانه» کسانی که در جستجوی بازیگر بریتانیایی بودند که بیش از یک هفته پیش در جنوب کالیفرنیا ناپدید شد، تمجید کردند.

در بیانیه ای که توسط کلانتری شهرستان سن برناردینو به اشتراک گذاشته شد، خانواده از مقامات درگیر در تلاش برای یافتن این بازیگر 65 ساله تشکر کردند.

عملیات جستجو اکنون در یازدهمین روز خود پس از گزارش ناپدید شدن سندز در 13 ژانویه در منطقه Baldy Bowl در کوه‌های سن گابریل است.

«از اعضای دلسوز بخش کلانتری شهرستان سن برناردینو که جست‌وجوی جولیان عزیزمان را هماهنگ می‌کنند، از جمله تیم‌های جستجوگر قهرمان فهرست‌شده در زیر که در شرایط سخت روی زمین و هوا برای بازگرداندن جولیان به خانه شجاع هستند، تشکر می‌کنیم. ” در بیانیه آمده است. ما عمیقاً تحت تأثیر هجوم عشق و حمایت قرار گرفتیم.»

در ادامه این بیانیه سازمان‌های مختلف درگیر در جست‌وجوی فهرست شده است.

بخش کلانتری افزود: “با ورود به روز یازدهم جستجو برای جولیان سندز در کوه بالدی، عزم و از خودگذشتگی تمام افرادی که در این جستجو کمک کرده اند به ما یادآوری می شود. ما به استفاده از منابع در دسترس خود ادامه خواهیم داد.»

قبلاً فاش شده بود که پینگ‌های تلفن سندز نشان می‌دهد که او در روزی که ناپدید شدنش گزارش شد در حال حرکت به سمت منطقه کوهستانی Baldy Bowl بوده است.

روز دوشنبه، سخنگوی اداره کلانتر به خبرگزاری PA گفت که شرایط هنوز برای خدمه زمینی خطرناک است و جستجوها فقط با هلیکوپتر انجام خواهد شد.

به گفته اداره کلانتری، منطقه کاسه کوه بالدی زمستان مرگباری را تجربه کرده است و به گفته اداره کلانتری، حداقل دو کوهنورد در این منطقه پس از سقوط و مجروح شدن در ماه گذشته کشته شدند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …