دارول رده ششم آبردین را در شوک تاریخی جام حذفی اسکاتلند حذف کرد | جام اسکاتلند

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیم جونیور دارول با کنار گذاشتن آبردین در دور چهارم، یکی از بزرگترین ناراحتی های تاریخ جام حذفی اسکاتلند را رقم زد تا جیم گودوین، مدیر تیم لیگ برتر، به کار خود بچسبد.

قهرمان لیگ برتر غرب اسکاتلند در دقیقه 19 تساوی دور چهارم با ضربه انحرافی جردن کرکپاتریک، که بخشی از تیم گودوین آلوآ اتلتیک بود که در سال 2018 به چمپیونشیپ صعود کرد، پیش افتاد.

تیم مضطرب آبردین حداقل سه بار توسط دروازه بان کریس تروسدیل در نیمه دوم رد شد، اما دارول، از رده ششم فوتبال اسکاتلند، بسیار بیشتر از شجاعت و اراده برای دیدن بازی برای یک پیروزی معروف در بزرگترین شب اسکاتلند پیشنهاد کرد. تاریخ آنها

فشارها روی گودوین پس از شکست 5-0 از هارتز در Tynecastle چهارشنبه شب گذشته زیاد شده بود و زنده ماندن از این مصیبت برای ایرلندی دشوار خواهد بود.

میک کندی، مدیر دارول، می‌خواست از هرگونه شکنندگی آبردین استفاده کند و تیمش مطمئناً این کار را انجام داد و اکنون در دور پنجم در خانه با فالکریک روبرو می‌شود.

کندی به بی بی سی اسکاتلند گفت: «چه مناسبتی برای باشگاه. من در تمام هفته به بچه ها اعتقاد داشتم. من آن را به تیم وارد کرده ام، آنها باید به خودشان ایمان داشته باشند و به یکدیگر اعتماد کنند. این فرهنگ در باشگاه، با هم بودن، عشق و احترام است و ما در تمام هفته آن را هدایت کرده ایم. وقتی به یکدیگر ایمان داشته باشید، قابل توجه است که چه چیزی می توانید به دست آورید.»

همه اینها برای یک شب معروف در شهر Ayrshire که فقط 4000 نفر جمعیت دارد، تنظیم شد. حدود 3500 نفر در داخل زمین بودند که 700 نفر لباس قرمز مردان شهر گرانیت را پوشیده بودند.

رایان دانکن که دومین شروع خود را شروع کرد، خطری اولیه برای بازدیدکنندگان در سطحی بیش از حد مناسب ایجاد کرد، اما با چند تلاش، هدف را از دست داد.

دارول در حال پیشروی در بازی بود و در دقیقه 11 یک درایو منحرف از کریگ تروسدیل، جو لوئیس، دروازه بان دانز را آزمایش کرد، قبل از اینکه مهاجم سرزنده میزبان دو شوت دیگر را از فاصله دور دید.

کار بهتری از تروسدیل بود که منجر به گل افتتاحیه شد. هیدن کولسون، مدافع پیتودری نتوانست به درستی سانتر خود را از سمت چپ دفع کند و زمانی که توپ به کرک پاتریک رسید، ضربه هافبک روی چرخش، کولسون را از بین برد و قبل از اینکه بلادم در میان هواداران سرخورده میزبان ظاهر شود، از کنار لوئیس عبور کرد.

کرک پاتریک گفت: «حتی فکر نمی‌کردم بهترین ضربه‌ها باشد. “یکی از آنهایی که امیدوارید به تور دروازه برخورد کند و این کار را انجام دهد. این فقط با استانداردهای ما به شما نشان می دهد که می توانیم پیشرفت کنیم.»

آبردین به مقابله پرداخت و دارول مجبور به دفاع سختگیرانه شد. در دقیقه 35 استوارت یک ضربه ایستگاهی دانکن را روی تیر عرضی تروسدیل با ضربه سر زد اما میهمان در وقت استراحت در حالت اضطراب از تونل بالا رفتند و گودوین با مهمترین 45 دقیقه دوران حضورش در پیتودری روبرو شد.

دارول در فرم خود باقی ماند و حملات را دفع کرد اما همیشه احتمال خستگی وجود داشت.

در دقیقه 52، ویسنته بسویجن پرمشغله، از فاصله 25 یاردی از بالای دروازه عبور کرد، قبل از اینکه ایان مک شین، هافبک دارول، شوتی از راه دور به سمت لوئیس زد. چهار دقیقه بعد، یک بلوک خوب از پای دروازه بان تروسدیل طول کشید تا شوت دانکن از فاصله نزدیک را رد کند، زمانی که تیم میزبان برای یک بار هم فرصت ایجاد کرده بود.

جانی هیز از آبردین جایگزین کولسون شد و مردان پیتودری سعی کردند سرعت را افزایش دهند، اما دارول با واکنش خوب تروسدیل از لوئیس ‘دوک’ لوپس که به توپی که در محوطه شش قدمی فلش زده بود، ضربه زد، مصمم بود.

در دقیقه 74 پاتریک میسلوویچ با توپ مربعی لیتون کلارکسون توپ را وارد دروازه کرد اما پرچم آفساید بدون VAR برای تایید یا تکذیب بالا بود.

Keeper Truesdale یک سیو عالی دیگر را در فاصله نقطه خالی از Duk انجام داد، زیرا آبردین برای تساوی فشار می آورد، اما قرار بود شب دارول باشد که سرنوشت گودوین اکنون زیر سوال می رود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو : آخرین بولتن اخبار | 6 فوریه – عصر

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، به روز رسانی: 06/02/2023 – 18:45 …