او به مصاحبه گر تلویزیونی می گوید که گیسلین ماکسول آرزو می کند که ای کاش هرگز جفری اپستین را ملاقات نمی کرد | گیسلین ماکسول

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گیسلین ماکسول، جامعه‌شناس بریتانیایی رسوا شده، در یک مصاحبه تلویزیونی از زندان گفته است که آرزو می‌کرد «هیچ‌وقت» جفری اپستین کودک‌دوست را ملاقات نمی‌کرد.

ماکسول، 61 ساله، به دلیل خرید دختران زیر سن قانونی برای سوء استفاده جنسی از این سرمایه دار آمریکایی به 20 سال زندان در آمریکا محکوم شد. او بی گناهی خود را حفظ می کند.

در مصاحبه ای برای جرمی کایل از TalkTV Live: Ghislaine Behind Bars که دوشنبه شب پخش شد، او همچنین تئوری توطئه بی اساس را مطرح کرد که اپستین به قتل رسیده است.

اپستین، که زمانی از شرکای نخبه‌اش شامل شاهزاده اندرو و بیل کلینتون بودند، در ژوئیه 2019 توسط مقامات فدرال به اتهام قاچاق جنسی دستگیر شد. او یک ماه پس از دستگیری خود در زندان فدرال شهر نیویورک خودکشی کرد.

ماکسول از زندان گفت: «من معتقدم که او به قتل رسیده است. من شوکه شدم. سپس من تعجب کردم که چگونه این اتفاق افتاده است، زیرا تا آنجا که به من مربوط می شود، او می خواهد … من مطمئن بودم که او می خواهد استیناف کند.

و من مطمئن بودم که او تحت پوشش قرارداد غیرقانونی قرار دارد. اما من در کیفرخواست نبودم. به من اشاره نشد من حتی یکی از همدستان هم نبودم. راستش ای کاش هرگز او را ندیده بودم.

اکنون که به گذشته نگاه می کنم، احتمالاً آرزو می کنم ای کاش در انگلیس می ماندم. اما اگر این را کنار بگذارم، می‌دانی، سعی کردم بروم و یک کار جدید دیگر شروع کنم و از اواخر 98، 99 ادامه دهم.

بنابراین ای کاش در ادامه کار موفق‌تر بودم… زیرا یک بانکدار بودم و بنابراین باید به طور کامل ادامه می‌دادم.»

ماکسول همچنین ادعا کرد که عکس معروفی که اندرو را در حالی که بازویش را در اطراف متهمش ویرجینیا گیفر نشان می دهد، “جعلی” است.

ماکسول گفت: “من باور نمی کنم که واقعی باشد.” در واقع من مطمئن هستم که اینطور نیست… هرگز نسخه اصلی وجود نداشته است. علاوه بر این، هیچ عکسی وجود ندارد. من حتی یک فتوکپی از آن را دیده‌ام.»

علاوه بر قاچاق جنسی، ماکسول به این موارد محکوم شد: توطئه برای ترغیب افراد زیر 17 سال برای سفر در تجارت بین ایالتی به قصد شرکت در فعالیت جنسی غیرقانونی. توطئه برای انتقال افراد زیر 17 سال به سفر در تجارت بین ایالتی به قصد شرکت در فعالیت جنسی غیرقانونی؛ حمل و نقل فردی زیر 17 سال به قصد انجام فعالیت جنسی غیرقانونی؛ و توطئه برای ارتکاب قاچاق جنسی افراد زیر 18 سال.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ریشی سوناک به جای ندیم زهاوی به عنوان رئیس حزب محافظه کار در «تغییر کوچک» | ریشی سوناک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس گزارش‌ها، ریشی سوناک …