یک EPA «آسیب دیده» که در دوران ترامپ تهی شده بود، با مأموریت خود مبارزه می کند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

واشنگتن – آژانس عالی محیط زیست کشور هنوز هم از مهاجرت بیش از 1200 دانشمند و کارشناس سیاست در دوران دولت ترامپ در هیجان است. رئیس مواد شیمیایی گفت که کارکنان او نمی توانند با حجم کاری رو به افزایش روبرو شوند. واحد اجرای احکام کمتر از هر زمان دیگری در دو دهه گذشته آلاینده ها را تحت تعقیب قرار داده است.

و اکنون این: آژانس حفاظت از محیط زیست تحت فشار و نازک در حال تلاش برای نوشتن حدود نیم دوجین قانون و مقررات بسیار پیچیده است که در اهداف آب و هوایی رئیس جمهور بایدن نقش اساسی دارند.

قوانین جدید باید ظرف 18 ماه آینده – سرعت رعد و برق در دنیای نظارتی – تصویب شوند یا ممکن است توسط یک کنگره یا دولت جدید لغو شوند.

این مقررات در حال حاضر ماه ها پس از ضرب الاجل های خود تحمیلی EPA به تعویق افتاده است و باعث نگرانی حامیان کنگره و گروه های زیست محیطی شده است. مایلز کیوگ، مدیر اجرایی انجمن ملی آژانس‌های هوای پاک، که نماینده اکثر تنظیم‌کننده‌های هوای ایالتی و محلی است، گفت: «بسیار منصفانه است که بگوییم ما در جایی نیستیم که امیدوار بودیم باشیم.

هم آژانس و هم منتقدان آن می گویند، با کم شدن کارمندان در EPA، حجم کار فقط افزایش یافت.

بتسی ساوترلند، دانشمند ارشد سابق سازمان حفاظت از محیط زیست، گفت: کارمندان شغلی “تا حد مرگ کار می کنند”. “آنها تحت بزرگترین فشاری هستند که تا به حال بوده اند.”

مقامات دولت بایدن اصرار دارند که آژانس حفاظت از محیط زیست را بیش از هر دوره ریاست جمهوری قبلی ارائه کرده است و ده ها سیاست جدید را فهرست کرده است، از جمله ایجاد دفتری در سطح بالا که برای اولین بار بر رسیدگی به نابرابری های نژادی در مورد خطرات زیست محیطی متمرکز است.

مدیر آژانس، مایکل اس. ریگان، قول داده است که مقررات جدیدی که اکنون توسط کارکنانش نوشته شده است تا بهار علنی خواهد شد. مقامات آژانس گفتند که EPA تلاش های خود را برای استخدام افزایش داده و نرم افزاری را خریداری کرده است که به آژانس کمک کرده است تا نامزدهای شغلی بالقوه بیشتری را شناسایی کند، به ویژه از دانشگاه ها.

دان یوتک، رئیس ستاد آقای ریگان در بیانیه ای گفت: «آژانس بیشتر و سریعتر از همیشه پیش می رود. او افزود که دستاوردها “علیرغم سطح کارکنان کاهش یافته، چالش های مداوم تامین مالی و دولت قبلی که آژانس را نادیده گرفته و از نظر علمی به خطر انداخته بود” به دست آمده است.

EPA در یک مقطع غیرعادی قرار دارد. قانون زیرساخت هر دو حزب در سال 2021 و قانون آب و هوا که در سال گذشته تصویب شد، شروع به تزریق 90 میلیارد دلار به آژانس طی 10 سال آینده برای پروژه های آب و هوایی مانند 1.5 میلیارد دلار برای فناوری های جدید برای نظارت و کاهش انتشار متان از چاه های نفت و گاز، 5 میلیارد دلار برای ایالت ها اتوبوس های مدرسه ای کم آلاینده و 3 میلیارد دلار برای کاهش آلودگی بنادر خریداری می کنند. آقای ریگان در یکی از جلسات اخیر با کارکنان به شوخی گفت: برای اولین بار EPA “کمی پول دور از دسترس” دارد.

اما کارشناسان گفتند نگران هستند که کار نظارتی و اجرایی EPA در زمینه صدور کمک های مالی عقب نشینی کند.

اریک شفر، مدیر اجرایی پروژه یکپارچگی محیطی، گفت: «EPA یک آژانس نظارتی است و من نگرانم که انبوه پولی که اکنون باید مدیریت و مدیریت کنند، ممکن است کار نظارتی را که مجسمه‌ها می‌گویند باید انجام دهند، پنهان کند». یک گروه نگهبان

و زمان دارد از دست می رود.

آقای بایدن می خواهد انتشار گازهای گلخانه ای ایالات متحده را تقریباً در این دهه به نصف کاهش دهد تا از شدیدترین اختلالات آب و هوایی جلوگیری کند. تحلیلگران می گویند که حتی با وجود قانون جدید آب و هوا، رئیس جمهور نمی تواند بدون مقررات جدید طراحی شده برای کاهش به هدف خود دست یابد. دی اکسید کربن و سایر آلاینده های نیروگاه ها، خودروها و کامیون ها.

روند ارائه یک آیین نامه تا تصویب آن ممکن است ماه ها طول بکشد و تاخیرهای فعلی ممکن است به این معنی باشد که برخی از قوانین تا سال آینده تکمیل نمی شوند. بر اساس قانون بازنگری کنگره، قانونگذاران می توانند هر مقرراتی را ظرف 60 روز قانونی پس از نهایی شدن با اکثریت رای ساده لغو کنند. بنابراین هر قانون نهایی صادر شده در اواخر سال 2024 می تواند توسط جمهوری خواهان در صورت حفظ کنترل مجلس نمایندگان و کسب کرسی های مجلس سنا در انتخابات نوامبر 2024 توسط جمهوری خواهان لغو شود.

علاوه بر این، قوانین آب و هوایی دولت بایدن نیز احتمالاً با چالش‌های قانونی مواجه خواهد شد. اگر یک دولت جدید در سال 2024 انتخاب شود، ممکن است تصمیم بگیرد که از قوانین در دادگاه دفاع نکند.


چگونه خبرنگاران تایمز سیاست را پوشش می دهند ما به خبرنگاران خود متکی هستیم تا ناظران مستقل باشند. بنابراین، در حالی که کارکنان تایمز ممکن است رأی دهند، آنها مجاز به حمایت یا تبلیغات برای نامزدها یا اهداف سیاسی نیستند. این شامل شرکت در راهپیمایی ها یا راهپیمایی ها در حمایت از یک جنبش یا دادن پول یا جمع آوری پول برای هر نامزد سیاسی یا هدف انتخاباتی است.

یک گزارش اخیر از Evergreen، یک گروه زیست محیطی، نشان می دهد که EPA در 9 مقررات کلیدی زیست محیطی، از جمله محدودیت در انتشار جیوه و سایر مواد سمی نیروگاه، استانداردهای ازن، و محدود کردن ذخیره سازی خاکستر زغال سنگ برای جلوگیری از ضرب الاجل های خود عقب مانده است. نشت و آلودگی طرفداران آب و هوا می گویند نگران کننده ترین چیز این است که آژانس هنوز قوانینی را برای محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای از نیروگاه های گازی جدید و نیروگاه های زغال سنگ و گاز موجود پیشنهاد نکرده است – اقداماتی که به گفته تحلیلگران انرژی برای حذف سوخت های فسیلی از برق ضروری است. همانطور که آقای بایدن قول داده است تا سال 2035 انجام دهد.

در مصاحبه اخیر، آقای ریگان گفت که آژانس، با توجه به قانون جدید آب و هوا، در حال ارزیابی مجدد برنامه هایی برای تنظیم این صنعت است. او گفت که میلیون‌ها دلار در دسترس برای ارزان‌تر و آسان‌تر کردن شرکت‌های برق و خودروسازان برای دور شدن از سوخت‌های فسیلی، آژانس را به این فکر انداخته است که آیا می‌تواند اهداف انتشار گازهای گلخانه‌ای سخت‌تر از آنچه در ابتدا تصور می‌شد اعمال کند یا خیر. این امر بخش های برق و حمل و نقل اقتصاد را با سرعت بیشتری از سوخت های فسیلی دور می کند. او گفت که تدوین توجیه حقوقی و اقتصادی برای چنین مقرراتی زمان بر است اما در حال تکمیل است.

آقای ریگان گفت: “در بهار امسال، تعدادی از اقدامات انجام شده توسط EPA را خواهید دید.”

علیرغم میلیاردها دلاری که برای برنامه های آب و هوایی در نظر گرفته شده است، EPA در مورد سایر تعهدات خود، از جمله اجرای قوانین زیست محیطی و ارزیابی مواد شیمیایی برای اطمینان از اینکه خطرات غیرمنطقی برای سلامت انسان یا محیط زیست ایجاد نمی کند، کمبود بودجه و کارکنان دارد.

پروژه یکپارچگی محیطی غیرحزبی اخیراً دریافت که اجرای قوانین فدرال محیط زیست در زمان آقای بایدن در حال لغزش است. پرونده های مدنی EPA علیه آلاینده ها در سال 2022 به کمترین میزان خود در دو دهه گذشته رسید و 72 پرونده اجرایی از این دست در دادگاه بسته شد. این میزان کمتر از دوره دولت ترامپ است که در برابر محدودیت‌های صنعت مقاومت می‌کرد، اما به طور متوسط ​​سالانه 94 پرونده اجرایی را بسته بود. این گزارش نشان داد که دولت اوباما به طور متوسط ​​210 نفر در سال بود. مقامات سازمان حفاظت محیط زیست گفتند که آنها بر حفاظت از جوامع بسیار آلوده با افزایش بازرسی ها و هدف قرار دادن جدی ترین تخلفات متمرکز شده اند.

صنایعی که توسط EPA تنظیم می شوند نیز ناامید هستند و می گویند این آژانس برای تعیین اینکه آیا مواد شیمیایی جدید و موجود خطرات غیرمنطقی برای محیط زیست یا سلامت انسان ایجاد می کنند بسیار طولانی طول می کشد.

طبق بیانیه کیمبرلی وایز وایت، معاون امور نظارتی و علمی، شورای شیمی آمریکا، که نماینده شرکت‌هایی مانند داو، دوپونت و اکسون موبیل است، از «تاخیرهای مداوم و عدم شفافیت در نحوه استقرار منابع» ناامید شده است. در گروه تجارت

مایکل فریدوف، که واحد شیمیایی EPA را رهبری می کند، اخیراً به کنگره گفت که دفتر ایمنی شیمیایی از تعهدات خود کوتاهی می کند و بسیاری از “مهلت های قانونی مهم” را از دست می دهد. او این واقعیت را مقصر دانست که پس از قانونی در سال 2016 که وظایف آژانس را به میزان قابل توجهی افزایش داد، EPA تحت دولت ترامپ هرگز به دنبال منابعی از کنگره برای انجام کار مورد نیاز نبود.

در واقع، آقای ترامپ هر سال تلاش کرد تا حداقل 30 درصد از بودجه EPA بکاهد. دانشمندان بسیار ماهر و سایر کارشناسان آژانس را ترک کردند، زیرا دولت ترامپ پانل های مشاوره علمی را برچید، شواهد علمی را نادیده گرفت و حفاظت در برابر آلودگی را ضعیف کرد.

سناتور تام کارپر، دموکرات ایالت دلاور و رئیس کمیته محیط زیست و کارهای عمومی که بر سازمان حفاظت محیط زیست نظارت دارد، گفت: «آنها نیروی کار EPA را شکست دادند، بسیاری از مردم ناامید شدند.

خانم فریدوف به کنگره گفت که نتیجه این است که دفتر ایمنی شیمیایی EPA بسیار عقب مانده است. او گفت که جذب و حفظ کارمندان به دلیل حجم زیاد کار دشوار بوده است.

آقای کارپر گفت که او “بی تاب” است، به ویژه در مورد تاخیرهای نظارتی، و این را شخصا به آقای ریگان بیان کرده است.

EPA در حال استخدام است و در دو سال گذشته حقوق و دستمزد خود را 3 درصد افزایش داده و به 14844 کارمند رسانده است. اما این باعث شده است که تعداد کل کارکنان کمی بیشتر از زمان ریاست جمهوری رونالد ریگان باشد.

به گفته این آژانس، کارکنان EPA در سال 2004 در زمان دولت جورج دبلیو بوش، زمانی که 17611 کارمند وجود داشت، به اوج خود رسید. این سطوح اندکی کاهش یافتند، اما در دوران دولت اوباما و در بحبوحه کنترل جمهوری خواهان مجلس نمایندگان و سنا، شروع به کاهش شدید کردند.

زمانی که آقای ترامپ وارد کاخ سفید شد، EPA 15408 کارمند داشت. سال بعد به 14172 کارمند کاهش یافت، سطحی که تا زمان دولت بایدن کمابیش ثابت بود.

تنها ماه گذشته بود که آژانس اولین افزایش قابل توجه بودجه خود در سال‌های اخیر را دریافت کرد، یعنی 576 میلیون دلار دیگر، برای اجرا و رعایت قوانین و همچنین برنامه‌های هوای پاک، آب و مواد شیمیایی سمی.

ماکس استیر، رئیس «مشارکت برای خدمات عمومی»، یک سازمان غیرحزبی که به دنبال مؤثرتر کردن دولت است، گفت که سازمان حفاظت از محیط زیست با «مسدلی عواقبی» هم برای اجرای فهرست طولانی قوانینی که آقای بایدن وعده داده و هم برای گسترش بیشتر مواجه است. مطمئن شوید که پول حاصل از قانون جدید آب و هوا به طور موثر خرج می شود.

او گفت: «شما سازمانی دارید که در ابتدا در سطحی آسیب دیده بود، که با مشکلاتی مواجه بود که طی سال‌های بسیار زیادی از سرمایه‌گذاری ایجاد شده بود و اکنون مجموعه جدیدی از الزامات دارید که توانایی‌های جدید را می‌طلبد.» آنها باید قدرت خود را افزایش دهند و این یک شبه اتفاق نمی افتد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …