کیر استارمر می گوید که حزب کارگر باید جنسیت را با “احترام” مورد بحث قرار دهد کار یدی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کیر استارمر پس از ادعای رزی دافیلد گفت که حزب کارگر باید در مواجهه با نظرات متفاوت در مورد جنسیت “احترام و مدارا” داشته باشد.

دافیلد هفته گذشته همکاران مرد حزب را متهم کرد که می خواستند او را فریاد بزنند در مجلس عوام هنگامی که او از اقدام دولت برای جلوگیری از اصلاحات جنسیتی پیشنهاد شده در اسکاتلند حمایت کرد.

او بعداً نوشت که حضور در حزب کارگر پس از اینکه به دلیل موضعش در مورد این موضوع با انتقاد مواجه شد، او را به یاد یک رابطه سوء استفاده‌کننده سابق می‌اندازد.

اظهارات دافیلد پس از رای‌گیری در اسکاتلند برای اجازه دادن به افراد تراجنسیتی برای دریافت گواهی تشخیص جنسیت از طریق فرآیندی موسوم به “شناسایی خود” و بدون نیاز به تشخیص پزشکی مطرح شد، که دولت بریتانیا برای جلوگیری از تبدیل شدن به قانون وارد عمل شد.

استارمر در پاسخ به سوالی درباره نظرات او گفت که حزبش باید اطمینان حاصل کند که هنگام بحث در مورد موضوعات بحث برانگیز محترمانه است.

او روز دوشنبه به رادیوهای تلویزیونی گفت: «من بسیار نگران هستم که همه بحث‌های ما در حزب کارگر و در سیاست، بحث‌هایی است که با احترام و با مدارا انجام می‌دهیم.

“و آنها اصول و ارزش هایی هستند که من می خواهم در حزب کارگرمان ببینم و در حزب کارگرمان بر آنها پافشاری می کنم، چه رزی دافیلد یا هر کس دیگری.

اختلاف نظرهایی وجود خواهد داشت، البته وجود خواهد داشت، اما احترام و مدارا ارزش هایی است که ما باید در همه آن بحث ها داشته باشیم.

دافیلد در طول مناظره هفته گذشته در مورد لایحه اصلاحات به رسمیت شناختن جنسیت (اسکاتلند) گفت که باید صدای خود را بلند می کرد تا صدایی که از دیگر نمایندگان مجلس می آمد، از جمله از میزهای حزب خودش شنیده شود.

بنا بر گزارش‌ها شنیده می‌شد که بن بردشاو، وزیر سابق کار، نگرانی‌های خود را «حذف مطلق» می‌خواند، زیرا دافیلد در مورد نیاز به فضاهای «جنسیتی» از جمله محیط‌های خشونت خانگی، اتاق‌های رختکن و زندان‌ها استدلال می‌کرد، در حالی که لوید راسل-مویل، نماینده همکار حزب کارگر نیز ظاهر شد. سعی کنید او را فریاد بزنید

راسل-مویل بعداً به دلیل لحن خود در طول مناظره عذرخواهی کرد و گفت که این یک اشتباه بود و او نتوانست شور و اشتیاق خود را در “مناظره احساسی” کنترل کند، در حالی که “کنار ایستاده بود”. [his] کلمات”.

همچنین از استارمر خواسته شد که به یک مکالمه فاش شده که توسط میل در ساندی گزارش شده بود، پاسخ دهد، که در آن گفته می شود سخنگوی وی پیشنهاد کرده است که برخی از رای دهندگان دافیلد از نماینده کانتربری می خواهند که “کمی بیشتر زمان” را در حوزه انتخابیه خود صرف کند. به جای “همنشینی با جی کی رولینگ” – یکی از مخالفان برجسته قانون هالیرود.

روز دوشنبه از استارمر پرسیده شد که آیا اصولی که او به آن اشاره می کند به دستیاران خودش هم کشیده شده است یا خیر. او گفت: «احترام و بردباری ارزش‌های کل حزب کارگر است. البته می دانم که نظرات قوی و متفاوتی در مورد تعدادی از مسائل وجود دارد. اما احترام و مدارا به عنوان ارزش‌های من وجود دارد، ارزش‌های حزب کارگر، هر آنچه که در مورد آن بحث می‌کنیم.»

قابل درک است که دستیار کارگر مورد بحث گفته است که به حق دافیلد برای صحبت در مورد مسائل ترنس احترام می گذارد.

دافیلد در مقاله‌ای که برای وب‌سایت Unherd نوشته شده است، روز جمعه گفت: «آنچه اکنون احساس می‌کنم، پس از شش سال تحمل سردی توسط حزب کارگر، خاطراتی از احساس من در آن رابطه توهین‌آمیز را تداعی می‌کند.

«وقتی شب به خانه می‌آیم، در انزوای سیاسی‌ام آسیب‌های ضعیفی را احساس می‌کنم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

راگبی بازان آرژانتینی به دلیل قتل یک نوجوان به حبس ابد محکوم شدند | آرژانتین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، هشت بازیکن آماتور راگبی به …