سوپر مدل تبدیل به کارآفرین، تایرا بنکس، تجارت بستنی خود را گسترش می دهد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

تایرا بنکس، سوپر مدل، تهیه کننده و کارآفرین سریالی، اولین پایگاه توسعه جهانی خود را برای شرکت بستنی Smize و Dream در امارات راه اندازی کرده است. او در گفتگو با یورونیوز گفت: “دفتر سرمایه گذاری واقعاً به ما این امکان را داده است که بگوییم، می دانید چه چیزی، ما از رنگین پوستان حمایت می کنیم، از زنان حمایت می کنیم و می خواهیم آنها را به امارات متحده عربی بیاوریم و به جهان نشان دهیم. که، می دانید، می توانید کسب و کار خود را در اینجا رشد دهید.»

بانک‌ها به لطف موفقیت در نمایش‌هایی مانند American Next Top Model و The Tyra Banks به یک نام آشنا تبدیل شدند. او بر اهمیت حمایت از زنان دیگر در تجارت تاکید می کند و می گوید: مهم است که دوربین‌ها را روی ما بگذاریم تا نشان دهیم زنان دیگر در حال تماشا هستند. می‌دانید، اما بسیاری از آن‌ها درباره الگوها و احاطه کردن خود در اطراف افراد متخصص است. شما مبتکر هستید، اما خود را با استراتژی و بازاریابی و همه چیزهای دیگری که برای موفقیت در تجارت لازم است، احاطه کنید.

شکستن مرزها

تایرا که به دلیل شکستن مرزها شناخته می شود، اولین زن آفریقایی-آمریکایی بود که روی جلد مجله های GQ و Sports Illustrated Swimsuit Issue ظاهر شد. او از 15 سالگی در صنایع خلاق کار کرده است و اخلاق کاری و توانایی خود را برای زنده ماندن در تجارت مدلینگ به مادرش نسبت می دهد.

مادرم به من می گفت که من یک محصول هستم. این قبل از اینکه من یک کارآفرین باشم است. زمانی که استعداد داشتم، زمانی که مدل بودم. و او گفت: “شما یک محصول هستید و چگونه می خواهید آن محصول را به بازار عرضه کنید؟” شما باید درک کنید، محصولات ممکن است کهنه شوند،” و اضافه کرد، “پس این یک روش بسیار سالم بود، به طوری که وقتی من دریافت کردم، می دانید، “اوه، ما شما را برای این یا آن و آن نمی خواهیم”. تمام این نه ها، او اینگونه بود که “آنها به محصول نه می گویند.” آنها به کودک من نه نمی گویند. به یاد داشته باشید که.’ و فکر می‌کنم این به من کمک کرد تا سالم بمانم و در دنیای سرگرمی دیوانه نشوم.»

او توصیه هایی برای کسب و کارهای جدید و استارت آپ ها دارد و می گوید: «بازار را بکش، به همه چیز نگاه کن، وسواس پیدا کن و دیوانه وار تحقیق کن. من این چیزی را دارم که در آن تمرکز می کنم و نمی توانم بیرون بیایم … مطالعه کنم و وسواس پیدا کنم. و هیچ کس نمی تواند بگوید که شما نمی دانید چه کار می کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وینیسیوس جونیور مورد آزار نژادپرستانه هواداران مایورکا در جریان شکست رئال مادرید | رئال مادرید

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، هواداران مایورکا در جریان پیروزی 1-0 …