واقعاً دیگر هیچ چیز خنده‌داری در مورد آرسنال وجود ندارد | انبار مهمات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

SQUILLACI را برگردانید!

به‌عنوان ایمیلی به‌موقع و هدف اصلی آن تلاش برای استخراج طلای کمدی (یا حداقل پیریت) از یکپارچگی غم‌انگیز که فوتبال مدرن است، بسیار مدیون آرسنال هستیم. آخرین قهرمانی توپچی ها در لیگ در فصل 2003-2004 Invincibles به دست آمد، که مطلقاً چیزی برای اشاره و خنده ارائه نکرد – اما پسر، اوه پسر، آنها آن را در سال های بعد جبران کردند.

دور آرسنال! افول بی امان اواخر دوران ونگر! اعتراض به تحصن ویلیام گالاس! Gunnersaurus! نگرانی بی پایان در اطراف استادیوم امارات، یک مکان ورزشی در سطح جهانی که کاملاً خالی از شادی است! متخصصان شکست! این به خاطر خدا! شکست فینال بیگ کاپ و فینال گلدان بزرگ! پاسخ گرانیت ژاکا با رتبه X! اونای امری!

در بهترین بخش از دو دهه، مطمئناً همانطور که شب به دنبال روز بود، آرسنال همیشه راهی برای رسیدن به آرسنال پیدا می کرد. وقتی میکل آرتتا برای اولین بار به عنوان سرمربی بازگشت، به نظر می رسید که به طور یکپارچه در این ملیله غنی جا می شود. او جام حذفی را برد – بندر سنتی آرسنال در طوفان – قبل از اینکه امواج یک روایت آشنا بر سرش فرود آید. شب‌های بدی در امارات وجود داشته است، اما شکست 1-0 مقابل برنلی در دسامبر 2020، در مقابل 2000 هوادار بازگشته که زوزه‌های تمسخرشان در شب طنین‌انداز شد، باید همانجا باشد.

اما پس از آن آرسنال کاری کرد که آرسنال انجام نمی دهد – آنها اعصاب خود را حفظ کردند و به آرتتا چسبیدند. شاید این بهترین تصمیم آنها از زمان انتخاب ونگر به جای یوهان کرایف در سال 1996 باشد. هنگامی که شوت مارکوس راشفورد در روز یکشنبه به دروازه منچستر یونایتد 1-0 برخورد کرد، آن احساس آشنای دوباره به اینجا آمدیم خیلی زودگذر بود. آنها هنوز باید دو بار با منچسترسیتی بازی کنند، اما مانند یک شرکت کننده در جزیره عشق که چشمانشان به جایزه است، هر آزمونی را که پیش روی آنها گذاشته شده با تحسین پشت سر می گذارند.

هنگامی که لیگ برتر در اوایل نوامبر ابزارهای خود را از دست داد، تیم آرتتا در موقعیتی قرار گرفت که سقوط علامت تجاری از روی لطف تقریباً اجتناب ناپذیر بود. ما تعطیلات HRWC را صرف تیز کردن مدادهایمان کردیم و مرگ آنها را پیش بینی کردیم، اما آرسنال فقط بهتر شده است. اگر کاملاً قهرمانان منتخب نباشند، آنها پیشتازان آشکاری هستند، که خلاقیت بسیار قابل تماشا و با سرعت بالا را که همیشه به صورت ناگهانی وجود داشت، حتی در سال‌های لاغر، به کار گرفته‌اند و آن را با انعطاف‌پذیری ذهنی که چنین نبود، پیوند زدند. واقعاً دیگر هیچ چیز خنده‌داری در مورد آرسنال وجود ندارد. و این باعث می شود احساس ناراحتی کنیم.

می شنوم که می پرسی دقیقاً به کجا باید اشاره کنیم و بخندیم؟ آه، خدا را شکر برای اورتون. همچنین پتانسیل کمدی زیادی در کریون کوتیج وجود دارد، زیرا تاتنهام برای کسب عنوان نه چندان طلایی دومین تیم برتر لندن با فولام مبارزه می کند. اسپرز در حال انجام کار خوبی برای پر کردن جای رقبای خود هستند و در ورزشگاهی درخشان برای هواداران ناله بازی می کنند. حامیان آنها از پرورش آرزوهای قهرمانی خود، اکنون امیدوارند که اوباش آرتتا اجازه دهند جام لیگ برتر از میان انگشتان آنها بگذرد و بزرگترین شکست را در زمانی که ما در نهایت انتظارش را نداشتیم، به ارمغان آورد. به هر حال، این هنوز آرسنال است که ما در مورد آن صحبت می کنیم. درست؟!

زنده در وب سایت بزرگ

از ساعت 20:00 به وقت گرینویچ به نایل مک وی بپیوندید تا برای پوشش داغ MBM لیگ برتر فوتبال فولام 1-2 تاتنهام.

نقل قول روز

از دقایق ابتدایی می‌توانستید ببینید که مانند یک پیست روی یخ از کناره‌ها بود. تصمیم گیری در مورد این موضوع به مدیران بستگی ندارد – این به فدراسیون فوتبال و مقامات بستگی دارد. سرمایه‌گذاری روی سطوح انجام شده است، ایستگاه بعدی گرمایش زیر خاک همه جا است، ما در باربادوس زندگی نمی‌کنیم.» – اما هیز، مدیر چلسی و سخنگو خوب مشهور، نگاهی مختصر و پژمرده در زمین‌های یخ‌زده ارائه می‌کند که اقدام یکشنبه WSL را تخریب کرد. سه مسابقه از پنج مسابقه لغو شد.

چهره ای از هزار کلمه.
چهره ای از هزار کلمه. عکس: ژاک فینی / آفساید / گتی ایماژ

هواداران یونایتد ترجیح می دهند به آرسنال ببازند تا اینکه سیتی را تقویت کنند. فقط امیدواریم که آرسنال در مقابل دو رویارویی خود با سیتی، آن را به زرادخانه نرساند. برنامه عجیبی که آنها را بعد از 20 بازی دور نگه داشت!» – کریشنامورتی.

آیا این فقط من هستم یا هر کس دیگری از پوشش عمومی و ذکر بی پایان مسی و رونالدو کاملاً خسته شده است؟ واقعاً بز من را می گیرد» – جان مایلز.

من متعجبم که هیچکس در مورد علاقه دنی اینگز به نواختن در کلرت و آبی اظهار نظر نکرد. پرتو امیدی برای طرفداران فایروال اف سی هنوز شاید؟ – نیک کروتر

نامه های خود را به آدرس the.boss@aban.news.com ارسال کنید. برنده امروز نامه بدون جایزه ما در روز … جان مایلز است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وینیسیوس جونیور مورد آزار نژادپرستانه هواداران مایورکا در جریان شکست رئال مادرید | رئال مادرید

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، هواداران مایورکا در جریان پیروزی 1-0 …