تیراندازی در پارک مونتری: دو قربانی به‌عنوان پلیس به دنبال انگیزه هستند | کالیفرنیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مقامات کالیفرنیا روز دوشنبه دو نفر از 10 قربانی قتل عام با اسلحه روز شنبه را در جریان جشن سال نو قمری در سالن رقص مونتری پارک شناسایی کردند.

دفتر پزشکی قانونی شهرستان لس آنجلس – که حوزه قضایی آن شامل پارک مونتری است – نام این زنان را مای نهان 65 ساله و لیلان لی 63 ساله اعلام کرد. هیچ جزئیات دیگری در مورد آنها بلافاصله منتشر نشده است.

دفتر پزشکی قانونی اعلام کرد که مقامات هنوز 8 قربانی دیگر را به طور علنی شناسایی نکرده اند تا به بستگانشان اطلاع داده شود، در حالی که توصیه می کند آنها دو زن 60 ساله، یک زن 50 ساله، دو مرد 60 ساله و سه مرد 70 ساله هستند.

مرد مسلح 72 ساله، مردی آسیایی به نام هوو کان تران، چند ساعت پس از خلع سلاح توسط یک کارگر در سالن رقص دوم در الحمرا، در یک ون در تورنس، کالیفرنیا، در اثر شلیک گلوله خودکشی پیدا شد. نزدیک به پارک مونتری.

مقامات هنوز انگیزه قتل، مرگبارترین تیراندازی جمعی در ایالات متحده را از زمان قتل 19 کودک و دو معلم در مدرسه ابتدایی در Uvalde، تگزاس، در 24 مه سال گذشته فاش نکرده اند.

اما شهردار مونتری پارک، جامعه اکثریت آسیایی-آمریکایی که زمانی به عنوان اولین محله چینی در حومه شهر توصیف می‌شد، روز دوشنبه حدس زد که احتمالاً یک اختلاف خانگی مربوط به تیرانداز بوده است، که به گفته او “از شرکت کنندگان مکرر سالن رقص” بوده است.

شهردار هنری لو به سی ان ان گفت: “درک من این است که او سال ها پیش همسر سابقش را در این مکان ملاقات کرده بود، اما نمی دانیم چرا او کاری را انجام داد. آیا این یک موضوع بود [being] ناراضی، یا مسئله خشونت خانگی؟ متأسفانه نمی دانیم.»

دیگرانی که در کلاس های Star Ballroom شرکت کردند، تصویری از یک مرکز اجتماعی دوستانه ترسیم کردند که عملاً به عنوان یک باشگاه اجتماعی برای مردم محلی و علاقه مندان به رقص عمل می کرد. به گفته الیزابت یانگ، وکیل پارک مونتری که در آنجا کلاس های آموزشی را گذرانده است، تیراندازی در جریان رویدادی “شادی” در جشن سال نو قمری رخ داد.

یانگ به پرس-انترپرایز کالیفرنیای جنوبی گفت: «تمام شهر مونتری پارک از جشن گرفتن به ترس و وحشت همه تبدیل شد. “ما ویران شده ایم.”

یانگ گفت که صاحبان و مربیان سالن رقص “زیبا” به خوبی با دانش آموزان ارتباط برقرار می کردند، آنها در خارج از کلاس ها از طریق برنامه های پیام رسانی آنلاین و اجتماعات اجتماعی مانند جشن شنبه با یکدیگر در تماس بودند.

به گفته آرشیو Gun Violence، قتل‌های پارک مونتری در جریان آنچه که حداقل سی و ششمین تیراندازی جمعی در ایالات متحده تا کنون در سال جاری بوده است، رخ داده است. این آرشیو تیراندازی که در آن حداقل چهار نفر مجروح یا کشته می شوند – بدون احتساب مهاجمان – به عنوان تیراندازی دسته جمعی طبقه بندی می شود.

رامون آنتونیو وارگاس در تهیه گزارش مشارکت داشت

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مشتریان انرژی با قیمت ثابت با افزایش هزینه های ثابت با شوک قبض مواجه می شوند | قبوض انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیهزاران خانواری که قراردادهای انرژی با …