دنی اینگز در اولین بازی وستهم از ناحیه زانو آسیب دید و چند هفته از بازی خارج شد | وستهام یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وستهام باید منتظر بماند تا دنی اینگز تهدید گلزنی خود را به نمایش بگذارد.

اینگز اولین بازی خود را از روی نیمکت انجام داد اما پس از اینکه در مراحل پایانی بازی گرفتار یک تکل دیرهنگام شد، در کنار زمین با طلسم کوتاهی روبرو شد.

وستهام که مشکلات گلزنی اش باعث شده است که با سقوط به دسته دوم دست و پنجه نرم کنند، ملی پوش انگلیسی را به مبلغ 15 میلیون پوند از استون ویلا خرید و امیدوار است که او بتواند فقدان بی رحمی آنها را برطرف کند. این مصدومیت برای دیوید مویس که احتمالا در چند هفته آینده اینگز را در اختیار نخواهد داشت، ناامید کننده بزرگی خواهد بود.

اینگز که روز دوشنبه آینده برای وستهم دربی در دور چهارم جام حذفی انگلیس واجد شرایط نیست، انتظار می‌رود بازی‌های خارج از خانه مقابل نیوکاسل در 4 فوریه و در خانه چلسی در 11 فوریه را از دست بدهد. این احتمال وجود دارد که او برای سفر به تاتنهام در 19 فوریه بازگردد، اگرچه بازی خانگی مقابل ناتینگهام فارست یک هفته بعد می‌تواند واقعی‌تر باشد.

مهاجم سابق ساوتهمپتون دو بار دچار آسیب دیدگی طولانی مدت رباط زانو شده است. برای تسکین وستهام، این ضربه اخیر ارتباطی ندارد.

همانطور که می‌بینیم، میشائیل آنتونیو، که مقابل اورتون شروع کرد، تنها مهاجم وستهام است. آنتونیو در این فصل دو گل لیگ به ثمر رسانده است. جانلوکا اسکاماکا که تابستان گذشته با مبلغ 35.5 میلیون پوند از ساسولو به این تیم پیوست، یک مشکل جزئی زانو را نیز مدیریت کرده است و احتمالاً بازی مقابل دربی را از دست خواهد داد. اسکاماکا امیدوار است مقابل چلسی بازگردد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اعتراضات در جزایر سلیمان به دلیل برکناری سیاستمدار منتقد کلیدی چین با رأی عدم اعتماد | جزایر سلیمان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، نخست‌وزیر یکی از پرجمعیت‌ترین استان‌های …