کیت پلی به دلیل اظهارات “غیرمنصفانه” درباره تور جهانی DP پاسخ می دهد | تور اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کیت پلی، مدیر اجرایی تور جهانی DP، گفته است که اظهارات مربوط به ضعف فرضی سازمان در مورد کارکنان او “بی انصافی” است.

لی وست وود، که در سی امین فصل خود در تور اروپای سابق علیرغم پیوستن به پیست جدایی‌ناپذیر LIV، هفته گذشته ابراز نگرانی کرد زیرا تنها یک بازیکن از 20 بازیکن برتر جهان در مسابقات قهرمانی ابوظبی تلاش کرد. وست وود به «تبلیغات» از پللی اشاره کرد. این بازیکن انگلیسی و سایر بازیکنان LIV در ماه آینده در یک پرونده داوری ورزشی به چالش تحریم‌های DP World Tour رسیدگی خواهند کرد.

در حالی که پلی به نام وست وود اشاره نکرد، او بحث هایی را که در یک مراسم بعد از مسابقات در ابوظبی در عصر یکشنبه انجام شد را فاش کرد. او گفت: “تعجب آور بود که چند نفر به سراغ من آمدند و گفتند که از اظهارنظرهای یک بازیکن در اوایل هفته ناامید شده اند و این نسبت به کادرفنی ناعادلانه است.” “من متوجه شدم که واقعاً بسیار جالب است. من کاملاً نمی دانستم که کارکنان چقدر ناراحت هستند. همانطور که کارکنان ما گفتند، آنها فکر می کنند نظرات غیرمنصفانه است و من فکر نمی کنم آنها دقیق باشند.

هر نظری که اکنون منتشر شود، من به کارکنان و اعضای خود فکر می کنم. در مورد من نیست. نظراتی که خارج از 20 مورد برتر، در مورد اینکه تور کجاست… همه شما می‌دانید که هرگز سالم‌تر یا قوی‌تر نبوده است. دیگر نمی توانم این را بارها بگویم.»

پیلی معتقد است که این اشتباه است که وضعیت رنکینگ جهانی رشته ها به عنوان تنها مبنای ارزیابی مسابقات استفاده شود. او گفت: «شما خیلی دقیق به آن نگاه می کنید. مطمئناً یک جزء است، اما من به طور کلی به آن نگاه می کنم. رویداد ابوظبی اکنون مانند مسابقات قهرمانی تور جهانی DP شده است، ما همیشه به آن مانند فرمول 1 فکر کرده ایم، جایی که یک اتفاق اجتماعی است. در تقویم هست این باعث تحقیر بازیکنان برتر نمی شود، اما معیار دیگری برای موفقیت است. من از دریچه ای گسترده به آن نگاه می کنم.

ما همچنین در مرحله انتقالی هستیم و سال 2024 بسیار متفاوت به نظر می رسد. فشارسنج تعیین یک تورنمنت موفق بسیار فراتر از 20 مسابقه برتر است.

Pelley نتوانست در برابر حفاری اعضای LIV مقاومت کند. “آنچه که برخی از مردم در چند ماه گذشته به من گفته اند این است که شگفت انگیز است که هیچ یک از رقبا در تور جدید هرگز چیزی نگفته اند. [negative] در مورد تور آنها این واقعاً غیرممکن است که آنها نظری نداشته باشند و همه چیز در سال اول درست باشد.”

پلی گفت که او، مدیر عملیاتی DP World Tour، کیت واترز، و کمیسر PGA Tour، جی موناهان، خود را از قضاوت در مورد درخواست LIV برای به رسمیت شناختن رتبه بندی جهانی خودداری کرده اند. ما در آن دخیل نیستیم، در مورد آن بحث نمی کنیم و هیچ تاثیری در OWGR نخواهیم داشت [Official World Golf Ranking] تا جایی که LIV پیش می رود. بدین ترتیب سرنوشت LIV در دستان چهار رشته اصلی قرار می گیرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تحقیقات نشان می‌دهد استرالیا به مراقبت‌های بهداشت روانی هدفمند برای جلوگیری از مرگ و میر دانشجویان بین‌المللی بر اثر خودکشی نیاز دارد | دانشگاه های استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، تحقیقات نشان می‌دهد که اگر …