بوندسلیگا با انفجار ولفسبورگ و کلن به زندگی بازگشت | بوندسلیگا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Yمی‌دانید وقتی راننده‌ای که از ترافیک ناامید شده است، بالاخره یک جاده باز را می‌بیند و با سرعت نامناسب و ناموجه در فاصله میانی آتش می‌گیرد؟ به بازگشت، بوندسلیگا خوش آمدید. اولین اقدام داخلی فوتبال آلمان در نزدیک به 10 هفته، حمله سرگیجه‌آور به حواس، سیل مسی از یک دستگاه فشاردهنده سکه‌ها، جریانی از هوشیاری از جعبه‌ای بود که گرسنه شرکت بوده و تمام روز سکوت کرده است.

همه چیز از جمعه شب در لایپزیگ آغاز شد، جایی که انتظار می رفت در رویارویی دو تیم برتر لیگ، آتش بازی برگزار شود. در عوض، دیدار بایرن بیشتر برای اندازه گیری و فاصله های محترمانه بود. پس از یک اواسط زمستان تاریک و ناراحتی برای جایگزینی برای مانوئل نویر مجروح، قهرمانان در بستر یان سامر، روز پنجشنبه قرارداد امضا کردند و اولین بازی خود را که مشخصاً بدون سر و صدا بود، روز بعد انجام دادند. این یک بازی اول بدون هشدار برای دروازه بان سوئیسی بود، اگرچه او نتوانست در نیمه دوم گل تساوی مارسل هالستنبرگ را انجام دهد.

اریک ماکسیم چوپو موتینگ کمپین را از جایی که آن را ترک کرده بود انتخاب کرده بود و به طرز هوشمندانه ای بایرن را قبل از استراحت جلو انداخت. مشکلات دفاعی پیش بینی شده بایرن در اینجا ظاهر نشد، با ورود جدید (غافلگیرکننده) آنها، دیلی بلیند، با خیال راحت روی نیمکت نشست. تیم ها 17 تلاش نسبتاً کم روی دروازه بین خود انجام دادند.

حتی نقطه اشتعال اصلی شب به اندازه کافی ذن خود را پیدا کرد. با نزدیک شدن به نیمه دوم نیمه دوم، دایوت اوپامکانو دومینیک شوبوسلای را صاف کرد و او از نیمه راه را ترک کرد و دانیل سیبرت به مدافع فرانسه کارت زرد نشان داد. بازیکنان لایپزیگ داور را محاصره کردند و انتظار بیشتری داشتند و عصبانیت مربی مارکو رز برای احتیاط کافی بود. با این حال، پس از تمام وقت، سیبرت جلوی دوربین های تلویزیونی رفت تا استدلال خود را بیان کند. فاصله Szoboszlai از دروازه، موقعیت گسترده و پوشش احتمالی Matthis de Ligt همگی در این امر دخیل بودند. رز در حالی که او توضیحاتش را می داد، کنار داور ایستاد، گوش داد، آن را پذیرفت، عذرخواهی کرد و با سیبرت دست داد. همه اینها ذاتا متعادل و معقول بود.

وولفسبورگ در پیروزی 6-0 مقابل فرایبورگ خوشحال شد
ولفسبورگ فرایبورگ را در فولکس واگن آرنا تخریب کرد. عکس: رونی هارتمن/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

بنابراین این به دیگران بستگی داشت که واقعاً صدا را در روز شنبه افزایش دهند – و اینکه چگونه از فرصت خود استفاده کردند. فرایبورگ که سال 2023 را با کسب مقام دوم بوندسلیگا آغاز کرد، در ولفسبورگ با نتیجه 6-0 مغلوب شد. کریستین استریچ، که برای او جشن 11 سالگی مسئولیت چندانی نداشت، گفت: «این حتی یک مسابقه هم نبود. پاتریک ویمر داده بود گرگ ها پیشی 59 ثانیه بعد، با دود pyro هنوز در بالای زمین باقی مانده است. در پایان، همه درگیر شدند. لوکا والدشمیت اولین گل خود را در 476 روز از روی نقطه پنالتی با آخرین ضربه بازی به ثمر رساند.

اف سی کلن که بیشتر وقت استراحت خود را صرف پاسخگویی به سوالات در مورد آینده مربی استفن بامگارت با زدن 8 گل در هشت بازی قبل از وقفه کرد، هفت گل از وردربرمن گذشت – آنها 5 گل در نیمه اول با استفن تیگز (3 گل قبل از بوندس لیگا) داشتند. کریسمس) دو بار گلزنی کرد، از جمله یک ضربه چیپ روی ژیری پاولنکا از دایره وسط. “Zieht den Bayern die Lederhosen aus” – “لدرهوسن بایرن را از بین ببرید” – این شعار هواداران هذیان زده خانگی قبل از سفر هفته آینده به جنوب به بایرن بود.

این ستون نویس در بعدازظهر یکشنبه در پایان بازی هفت گلی بوروسیا دورتموند مقابل آگزبورگ، چرتکه را به ثمر رساند و در مجموع 36 گل به ثمر رساند، بازی ای که در پایان با تیم میزبان که نیاز مبرمی به استحکام دفاعی داشت، دو گل از تعداد گل های خود را به ثمر رساند – متس. هوملز و رافائل گوئریرو – تلاش برای گلزنی در روزهای پایانی وقت.

نیکو شلاتربک، مدافع میانی حادثه خیز هوملس، نیکو شلاتربک، به DAZN گفت: “من نمی دانم واقعا خوشحالم یا باید ساکت باشم زیرا ما سه امتیاز را گرفتیم.” آشوب. بازی بیش از حد او اولین گل تساوی آگسبورگ را برای آرنه مایر به ارمغان آورد، قبل از اینکه او بلافاصله با ضربه سر BVB را به عقب برگرداند. او مجدداً از طریق دیوید کولینا برای گل سوم تیم میهمان نقش داشت، در حالی که به گل های سوم و چهارم تیمش رسید، پایان های فوق العاده ای توسط جیمی باینو-گیتینز و جیو رینا که آن را ساندویچ کردند.

گیو رینا پس از گلزنی مقابل آگسبورگ توسط هم تیمی هایش به او تبریک می گویند
گیو رینا پس از گلزنی مقابل آگسبورگ توسط هم تیمی هایش به او تبریک می گویند. عکس: لارس بارون/گتی ایماژ

شلاتربک با صراحت ستودنی این مسابقه را “کیفیت جلو و بدون کیفیت در عقب” توصیف کرد و علیرغم اینکه مربی اش ادین ترزیچ از او دفاع می کرد، می توانست خود را در این مورد توصیف کند. در این میان یک بازکننده شیک از جود بلینگهام سرکوب‌ناپذیر نیز وجود داشت که به نظر می‌رسد به اندازه هر کسی در جایگاه‌های پارک سیگنال ایدونا هیجان‌زده و خشمگین است.

بروسیا مونشن گلادباخ و بایر لورکوزن بودند که بعدازظهر یکشنبه اولین آخر هفته را با روشی نسبتاً معقول به پایان برسانند و میهمان با گل عجیب و غریب در 5 پیروز شد و تلاش های اولیه عالی ژابی آلونسو را تایید کرد. خود کار. این باعث شد که تعداد گل های جمعی آخر هفته از مرز 40 عبور کند. امتیاز تیم میزبان را خوشحال کرد و به یوناس اوملین اولین بازی پس از ورود از مونپلیه را داد تا جایگزین هموطنش سومر شود.

لورکوزن طوری ادامه داد که انگار آخرین بازی آنها هفته گذشته بوده است. مستقیم، خطرناک و مرگبار، که شاید بزرگترین قدرت را در بین تیم‌های از سرگیری در رقابت با برتری 3-0 نشان می‌دهد – حداقل تا زمانی که دو گل دیرهنگام هنرمندانه اما در نهایت بی‌معنی به لارس استیندل برای گلادباخ تهی‌شده واگذار شود. ندیم امیری که توسط آلونسو و گلزن سوم خوشمزه تیمش دوباره ادغام شد، گفت: “سرعتی که ما داریم واقعاً فوق العاده است.”

در هفته‌های قبل از شروع مجدد، این احساس می‌شد که همه علامت‌های سوال در بایرن ممکن است بهترین شانس ما برای آتش‌بازی بوندسلیگا در سال جدید باشد. با این حال، مثل همیشه، این بازیگران نقش مکمل هستند که قدرت روشن کردن آتش ما را دارند – حتی وقتی خط‌هایشان را پر می‌کنند.

راهنمای سریع

نتایج بوندسلیگا

نمایش دهید

RB لایپزیگ 1-1 بایرن مونیخ

اینتراخت فرانکفورت 3-0 شالکه

بوخوم 3-1 هرتابرلین

یونیون برلین 3-1 هوفنهایم

ولفسبورگ 6-0 فرایبورگ

VfB اشتوتگارت 1-1 ماینتس

کلن 7-1 وردربرمن

بوروسیا دورتموند 4-3 آگسبورگ

بوروسیا مونشن گلادباخ 2-3 بایر لورکوزن

از بازخورد شما متشکرم.

نکات صحبت

با وجود تماشای جذابی که در وستفالن ارائه شد، نقطه برجسته واقعی ظاهر شدن سباستین هالر به عنوان جایگزین یوسوفا موکوکو در نیمه دوم بود که پس از دو عمل جراحی و شیمی درمانی بهبود یافته بود. مهاجم پیشین آژاکس با پیام «سرطان لعنتی» روی کفش‌هایش، زمین را با تشویق هیجان‌انگیز و هیجان‌انگیز همراه کرد و این استقبال را «باورنکردنی و فراموش‌نشدنی» خواند. در حال حاضر مشخص است که او حتی با به دست آوردن آمادگی جسمانی مطلوب، چیزهای زیادی به خط مقدم اضافه خواهد کرد، در پایان هفته ای که موکوکو سرانجام قرارداد خود را تا سال 2026 تمدید کرد.

آینتراخت فرانکفورت پس از شکست فرایبورگ با پیروزی 3-0 مقابل شالکه در جایگاه دوم قرار گرفت. آنقدرها هم که روی کاغذ به نظر می‌رسد آسان نبود، اگرچه باز کردن فوق‌العاده جسپر لیندستروم پس از اسلالوم کردن در خط دفاعی میهمان، افزوده‌ای شایسته به برجستگی‌های فصل آنها بود.

چکمه سباستین هالر پیامی ساده اما قدرتمند داشت.
چکمه سباستین هالر پیامی ساده اما قدرتمند داشت. عکس: اینا فاسبندر/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

یونیون پس از گلزنی از گل به ثمر رسید و در اواخر وقت هوفنهایم را شکست داد. خبرهای خوب بیشتری برای یونیر وجود داشت زیرا جوسیپ ژورانوویچ، احتمالاً مدافع راست برجسته جام جهانی، به عنوان رکورد جدید باشگاهی آنها در صبح یکشنبه تایید شد که از سلتیک وارد شد.

فرار بزرگ بوخوم در راه است، فیلیپ هافمن دوبله هرتا را شکست داد و به آنها کمک کرد تا چهارمین برد متوالی را کسب کنند و پس از شروع بدشان در فصل، آنها را از مکان های سقوط خارج کرد. آنها بالاتر از حریفان دست و پا گیر خود که اکنون در رده دوم جدول قرار دارند، جهش کردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

چرا LNER برای روز اعتصاب راه آهن به من بلیت فروخت و از بازپرداخت آن امتناع کرد؟ | امور مصرف کنندگان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، در آخر هفته، یک بلیط پیش‌خرید …