برخی از دموکرات ها نسبت به اسناد محرمانه از بایدن ابراز ناامیدی می کنند – زنده | سیاست آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

جو بایدن گفت که از نحوه رسیدگی به مطالب طبقه بندی شده مربوط به دوران معاونت رئیس جمهور و سناتوری که در دفتر سابق و خانه اش در دلاور پیدا شده است، «پشیمان نیست».

که به خوبی نمی نشیند جو منچین، یک سناتور دموکرات که در کنگره گذشته به عنوان یک دلال قدرت عمل می کرد و اولویت های مترقی را خراب می کرد. مانچین در یک حضور یکشنبه در شبکه خبری NBC گفت: «من فکر می‌کنم او باید پشیمان شود.»

در اینجا نظرات کامل او آمده است:

همکار سناتور دموکرات در گفتگو با CNN دیک دوربین به طور مشابه از بایدن انتقاد کرد، اما به اصرار جمهوری خواهان مبنی بر اینکه کاری که رئیس جمهور انجام داد تفاوتی با دونالد ترامپپنهان کردن اسرار دولتی در مار-آ-لاگو. «در قلب آن، موضوع یکسان است. این اسناد نباید در اختیار شخص جو بایدن و دونالد ترامپ باشد. اما آنچه اتفاق افتاد و پس از آن اتفاق افتاد به طور قابل توجهی متفاوت است. دونالد ترامپ با کسانی که می دانستند اسناد موجود هستند سرپیچی کرد و در نهایت به طور غیرارادی به دستور دادگاه و تفتیش هتل مار-آ-لاگو او برای یافتن تعداد اسناد موجود در آنجا منجر شد.

دوربین گفت، جو بایدن، «آنطور که باید خجالت می‌کشید» به وزارت دادگستری و سایر سازمان‌ها اجازه داد تا اموال او را برای یافتن مطالب طبقه‌بندی شده بیشتر جستجو کنند. دوربین گفت: «این افتضاح است که هر دو اتفاق افتاد، اما واکنش رئیس جمهور سابق و رئیس جمهور فعلی نمی توانست تضاد شدیدتری داشته باشد.

این مصاحبه کامل اوست:

دموکرات ها نسبت به کشف اسناد از بایدن ابراز ناامیدی کردند

صبح بخیر، خوانندگان وبلاگ سیاست ایالات متحده. جو بایدن ممکن بود آخر هفته را در خارج از واشنگتن دی سی گذرانده باشد، اما نتوانست از خشم فزاینده بر سر اسناد طبقه بندی شده ای که در اختیارش بود بگریزد. آخرین گروه زمانی کشف شد که رئیس‌جمهور اقدام غیرمعمولی را انجام داد و به مأموران فدرال اجازه داد تا اقامتگاه وی در ویلمینگتون، دلاور را جستجو کنند و طی آن شش کالای دیگر را ضبط کردند. متحدان دموکرات او در حال قدم گذاشتن بر روی خط ظریفی بین تکان دادن انگشت خود برای یک سیاستمدار مادام العمر هستند که باید در مورد مطالب طبقه بندی شده بهتر می دانستند، و اینکه بایدن شفاف تر از این موضوع باشد. دونالد ترامپاو متهم است که تقریباً همان کار را انجام داده است، البته در مقادیر بیشتر و بسیار عمدی. سناتور دموکرات گفت: «این از قد و قامت هر کسی که آن را در اختیار دارد کم می کند دیک دوربین روز یکشنبه در مصاحبه ای با سی ان ان در پاسخ به سوالی درباره نحوه مدیریت اسرار توسط رئیس جمهور گفت. انتظار داشته باشید امروز در مورد این موضوع بیشتر بشنوید.

در اینجا چه چیز دیگری در حال وقوع است:

  • سینمای کریسمس یک رقیب برای کرسی سنای آریزونا دارد: نماینده دموکرات مجلس نمایندگان روبن گالگو. سينما پس از خشم مکرر ترقي خواهان، سال گذشته حزب دموکرات را ترک کرد تا به عنوان يک مستقل خدمت کند، هرچند که مي گويد به کار با متحدان بايدن ادامه خواهد داد. دموکرات‌ها باید تصمیم بگیرند که آیا از انتخاب مجدد او حمایت کنند یا از تلاش مخاطره‌آمیز برای برکناری او در حالت نوسانی حمایت کنند.

  • این کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید، به خبرنگاران در ساعت 2 بعدازظهر به وقت شرقی، که مطمئناً او را برای جزئیات بیشتر در مورد تحقیقات اسناد آزار خواهند داد.

  • تنش با چین احتمالاً زمانی که رئیس مجلس نمایندگان جمهوریخواه دوباره برمی خیزد، کوین مک کارتیPunchbowl News گزارش می دهد که در ماه های آینده به تایوان سفر می کند. پکن زمانی که سلف دموکرات او با خشم واکنش نشان داد نانسی پلوسی سال گذشته همین کار را کرد

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

معلمانی که با افزایش هزینه های بریتانیا به سلامت دندان دانش آموزان آسیب می زند خمیر دندان می دهند | بحران هزینه زندگی در انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس تحقیقات جدید، از …