کورتنی لاوز برای شش ملت انگلیس پس از آخرین ضربه مصدومیت تردید دارد | تیم اتحادیه راگبی انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

انگلیس قبل از بازی افتتاحیه شش ملت مقابل اسکاتلند در 4 فوریه نگرانی های زیادی برای مصدومیت دارد، در حالی که کورتنی لاوز پس از کناره گیری از تیم در روز دوشنبه به عنوان یک شک بزرگ ظاهر شد و استیو بورثویک با بحرانی در هوکر مواجه شد.

بورتویک در مورد پنج بازیکن از جمله لاوز که روز شنبه از ناحیه ساق پا آسیب دید و همچنین جیمی جورج، الیوت دالی، ماکو وونیپولا و جورج مک گویگان شک دارد. با توجه به اینکه جورج پس از ضربه مغزی باید پروتکل های بازگشت به بازی را انجام دهد و مک گویگان به دلیل آسیب دیدگی زانو از تیم خارج شد، بورثویک مشکلات قابل توجهی در هوکر دارد.

تام دان که سه بازی ملی دارد، به همراه جک واکر تنها هوکر مناسب دیگری که بورثویک در اختیار دارد به تیم دعوت شده است.

غیبت لاوز ضربه مهمی برای بورثویک است، با توجه به اینکه او در هفته گذشته به عنوان نایب کاپیتان منصوب شد. او به طور رسمی از جام کلکته محروم نشده است اما در تمرینات این هفته نقشی نخواهد داشت. او سومین شروع فصل خود را در شکست نورثهمپتون مقابل لاروشل در روز شنبه انجام می داد و برای آماده شدن برای رویارویی با اسکاتلند، کار دشواری پیش رو دارد.

“هر دو بازیکن [Lawes and McGuigan] بورثویک که دیوید ریبانز را به جای لاوس به تیم خود اضافه کرده است، گفت: امروز تحت اسکن قرار می‌گیرند و به متخصصان مراجعه می‌کنند تا نتایج آن اسکن‌ها را در اسرع وقت دریافت کنند. سپس ما درک کاملی از میزان آسیب دیدگی آنها و برنامه های آنها پس از آن خواهیم داشت.

هر دو این هفته از تمرین خارج می شوند. این قطعی است اما نه لزوما برای هفته آینده. واضح است که هیچ یک از مصدومیت‌ها خوب به نظر نمی‌رسند، اما کاری که من ترجیح می‌دهم انجام دهم این است که اطلاعات کامل را دریافت کنم و سپس برنامه‌ریزی کنم.»

جورج در تیم باقی مانده است اما ممکن است باید تا روز قبل از دیدار انگلیس با اسکاتلند صبر کند تا بتواند در تمرینات شرکت کند. از آنجایی که لوک کوان-دیکی از قبل حذف شده بود و مک گویگان کناره گیری کرد، واکر یا دان ممکن است در اولین مسابقه بورثویک به عنوان سرمربی به میدان بروند.

بورثویک گفت: «جیمی از پروتکل‌های بازگشت به بازی پیروی می‌کند. این برنامه روزانه را نشان می دهد. سپس ارزیابی های روزانه وجود دارد. این طرح از آنچه ارزیابی نشان داده است پیروی می کند. جیمی بعد از بازی خوب بود اما اکنون از پروتکل بازگشت به بازی پیروی می کند.

ماکو وونیپولا روز یکشنبه قبل از شروع بازی با مشکل پا از شکست ساراسینز مقابل ادینبورگ خارج شد در حالی که دالی در جریان بازی از ناحیه همسترینگ آسیب دید. بورثویک گفت: “امروز آنها ارزیابی خواهند شد.”

وقتی بازیکنان به اردو می آیند، باید با بازیکنان صحبت کنیم، در مورد بازی صحبت کنیم و منتظر گزارش های پزشکی باشیم که بعداً اعلام کنیم که بازیکنان در دسترس هستند. امروز عصر برای اولین بار جمع می شویم. فردا برای اولین بار روی چمن تمرین خواهیم کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

چرا LNER برای روز اعتصاب راه آهن به من بلیت فروخت و از بازپرداخت آن امتناع کرد؟ | امور مصرف کنندگان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، در آخر هفته، یک بلیط پیش‌خرید …