چگونه کوین مک کارتی با مارجوری تیلور گرین پیوند برقرار کرد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

او گفت: «این گفتگو تأثیر زیادی بر من داشت.

از آن زمان به بعد، آن دو وارد نوعی رابطه همزیستی شدند که هر دو از آنچه دیگری می توانست فراهم کند تغذیه می کردند. خانم گرین مرتباً به ملاقات آقای مک کارتی رفت و مرتباً به دفتر او می رفت و او شروع به دعوت از او برای بحث های سیاسی در سطح بالا با حضور جمهوری خواهان ارشد کرد و از کمک های او تمجید کرد.

او نه تنها تحت تأثیر درک ظاهراً ذاتی خانم گرین از انگیزه‌های رای‌دهندگان راست‌گرای حزب قرار گرفت، بلکه از مهارت او در ساختن برند خود نیز تحت تأثیر قرار گرفت. او یک بار با تعجب به متحدان خود اشاره کرد که چگونه خانم گرین، به عنوان یک دانشجوی سال اول، قبلاً با یک مونوگرام سه حرفی شناخته شده است: MTG “او می داند چه کار می کند”، آقای مک کارتی به طور خصوصی تعجب کرد. “شما AOC و MTG دارید”

پس از اینکه جمهوری خواهان در انتخابات میان دوره ای انتظارات را ناقص کردند و تنها اکثریت محدودی را به دست آوردند و تضمین کردند که آقای مک کارتی برای رئیس مجلس شدن مبارزه سختی خواهد داشت، خانم گرین به سرعت به عنوان یکی از جانشینان ارشد خود شروع به حمله به رسانه های راستگرا کرد. استفاده از اعتبار محافظه کارانه او برای تضمین او.

از آنجایی که همتایان او در جناح راست افراطی حزب از حمایت از آقای مک کارتی امتناع کردند و رهبر جمهوری خواه را در معرض شکست های چهار روزه قرار دادند، خانم گرین در حمایت از خود کوتاهی نکرد و شخصاً آرای مجلس نمایندگان را شلاق زد و استراتژی داشت. در تماس با آقای ترامپ

حمایت خانم گرین از آقای مک کارتی یک ساختار مجوز برای سایر قانونگذاران جمهوری خواه ایجاد کرد تا همین کار را انجام دهند.

بری مور، نماینده جمهوری‌خواه آلاباما، در مصاحبه‌ای گفت که وقتی محافظه‌کاران به دنبال توضیحی برای حمایت او از آقای مک کارتی بودند، او با پاسخ دادن به آنها به آنها دلداری داد: «خب، جیم جردن و مارجوری تیلور گرین در کنار کوین مک کارتی ایستاده‌اند. و من هم همینطور.»

این رابطه برای خانم گرین نیز نتیجه داده است. رهبران جمهوری خواه هفته گذشته اعلام کردند که او در دو کمیته برجسته خدمت خواهد کرد: نظارت و امنیت داخلی. به گفته یک منبع آشنا با تفکرات آقای مک کارتی که مجاز به پیش نمایش تصمیماتی که هنوز نهایی نشده اند، او همچنین احتمالاً به عنوان یک کمیته فرعی منتخب نظارت جدید منصوب خواهد شد تا در مورد ویروس کرونا تحقیق کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مشتریان انرژی با قیمت ثابت با افزایش هزینه های ثابت با شوک قبض مواجه می شوند | قبوض انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیهزاران خانواری که قراردادهای انرژی با …