یونیسون از جرمی هانت می خواهد تا برای پایان دادن به اعتصابات NHS پول جدید آزاد کند | اقدام صنعتی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

از جرمی هانت خواسته شده است که برای پایان دادن به موج اعتصاباتی که خدمات NHS را مختل می‌کند یا خطر طولانی شدن اختلاف را برای ماه‌ها به طول انجامد، پول جدیدی را آزاد کند.

اتحادیه بخش دولتی یونیسون این درخواست را از صدراعظم ارائه کرد زیرا خدمات بهداشتی در انگلیس آماده مقابله با آخرین یک سری از توقف های کارکنان آمبولانس در روز دوشنبه بود.

«راه حل بحران رو به رشد NHS خیره شدن به صورت دولت است. ساده است. تنها کاری که صدراعظم باید انجام دهد این است که پولی برای پرداخت منصفانه به کارکنان بهداشتی بیابد.»

منابع وایت هال، NHS و اتحادیه های بهداشت می گویند که هانت از دادن هر گونه پول اضافی به استیو بارکلی، وزیر بهداشت، برای افزایش 1400 پوندی افزایش دستمزد که برای سال 2022/2023 به کارکنان تحمیل کرده است، خودداری می کند و به بارکلی گفته است که هر پیشنهاد بالاتری را از پیشنهاد موجود تامین کند. بودجه سلامت

McAnea اضافه کرد که هانت باید بودجه اضافی را از خزانه داری برای بهبود دستمزد کارکنان NHS فراهم کند، زیرا او در نقش قبلی خود به عنوان رئیس کمیته منتخب سلامت عوام، برای این موضوع استدلال کرده بود.

عجیب است که صدراعظم جلوی پیشرفت را می گیرد. جرمی هانت NHS را بهتر از همه اعضای کابینه می شناسد.

او به عنوان وزیر بهداشت درباره توافق دستمزد برای پایان دادن به اعتصاب سال 2015 مذاکره کرد و برای دستمزد منصفانه زمانی که رئیس کمیته منتخب سلامت بود، فشار آورد. اما به عنوان صدراعظم او انتخاب شده است که همه اینها را فراموش کند.

او باید از مخفیگاه بیرون بیاید و بودجه را برای پایان دادن به اعتصابات باز کند.»

بیش از 15000 امدادگر، مسئول تماس و سایر کارکنان آمبولانس که اعضای یونیسون هستند، از ساعت 7 صبح خدمات آمبولانسی را در لندن، یورکشایر و شمال غرب، شمال شرق و جنوب غرب انگلستان متوقف خواهند کرد.

روسای آمبولانس‌ها هشدار داده‌اند که اعتصاب‌ها به آسیب‌ها و مرگ‌هایی که بیماران از قبل متحمل شده‌اند به دلیل انتظار طولانی برای رسیدن امدادگران پس از تماس 999 می‌افزاید.

مارتین فلاهرتی، مدیر اجرایی انجمن مدیران ارشد آمبولانس (AACE)، از وزرا و اتحادیه‌ها خواست تا «دوباره دور میز گرد هم بیایند و فوراً با یکدیگر همکاری کنند تا اقدامات صنعتی را حل و فصل کنند که ثابت شده است فشارهای غیرضروری و قابل توجه بیشتری را به یک وضعیت فوری اضافه می‌کند. و سیستم مراقبت های اورژانسی که با چالش های بی نظیری مواجه است.»

AACE نماینده 10 خدمات آمبولانس منطقه ای NHS انگلستان است.

فلاهرتی افزود: «اکنون ضروری است که مذاکرات با موفقیت بین دولت و اتحادیه‌ها به نتیجه برسد تا از اقدامات صنعتی مداوم جلوگیری شود، که در نهایت منجر به کاهش کیفیت مراقبت از بیماران NHS و آسیب‌های غیرضروری بیشتر به بیماران می‌شود.»

اعضای اتحادیه در مرکز اصلی حاد NHS در لیورپول و همچنین بیمارستان تخصصی قلب و قفسه سینه این شهر نیز روز دوشنبه به دلیل دستمزد اعتصاب خواهند کرد.

بارکلی گفت: «این بسیار ناامیدکننده است که برخی از کارگران آمبولانس همچنان به اقدامات صنعتی ادامه می دهند. در حالی که ما برنامه‌های اضطراری را برای کاهش خطرات ایمنی بیمار در نظر گرفته‌ایم، به ناچار اختلالات بیشتری ایجاد خواهد شد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …