49ers پس از خفه کردن کابوی‌های بدون مشت با عقاب‌ها برای حضور در سوپر باول روبرو می‌شوند | NFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کریستین مک کافری روی گل برتری گل زد دو یاردی در کوارتر چهارم و دفاع سانفرانسیسکو بقیه کارها را انجام داد و 49ers را با پیروزی 19-12 مقابل دالاس کابوی در روز یکشنبه به دومین بازی متوالی عنوان NFC خود فرستاد.

49ers از درایوهای طولانی گلزنی در نیمه دوم استفاده کردند تا کابوی ها را از پا درآورند و دوازدهمین بازی متوالی خود را ببرند. سانفرانسیسکو پس از باخت یک سال پیش در همان دور مقابل رامز، یکشنبه آینده در فیلادلفیا در بازی عنوان NFC با ایگلز بازی خواهد کرد.

کابوی ها برای هفتمین بار متوالی در دور تقسیمی شکست خوردند و از زمان کسب پنجمین عنوان Super Bowl خود پس از فصل 1995، نتوانستند به بازی عنوان NFC برسند.

داک پرسکات دو توپ را به ثمر رساند و برت ماهر پنجمین امتیاز اضافی خود را در فصل بعد از دست داد که تلاش او مسدود شد. او بعداً دو گل زد.

کابوی ها وقتی با 2:59 باقی مانده 18 بازی را به دست آوردند، یک شوت داشتند و بعد از اینکه رابی گولد چهارمین گل میدانی را در این بازی تقریباً 8 دقیقه رانندگی کرد، 19-12 عقب افتادند.

اما پرسکات دو ناکامل متوالی پرتاب کرد و در مرحله سوم از کار اخراج شد. مربی مایک مک کارتی با هر سه تایم اوت باقی مانده، در رده چهارم و دهم قرار گرفت.

براک پردی تازه کار، درایو بعدی را با تکمیل 16 یاردی به جورج کیتل آغاز کرد و سانفرانسیسکو تا زمانی که 45 ثانیه در خط شش یاردی کابوی ها باقی مانده بود، توپ را به دالاس پس نداد. دالاس هرگز از آنجا نزدیک نشد.

پردی، آخرین انتخاب در درفت 2022، پس از جانشینی جیمی گاروپولو مصدوم در اوایل هفته 13، به 7-0 به عنوان شروع کننده بهبود یافت. و مارک سانچز (2009) به عنوان تنها کیو بی های تازه کار که در دو مرحله پلی آف پیروز شدند.

“وای. براک پردی ما را به بازی قهرمانی NFC می برد؟ منظورم این است که او فقط به نظر من الان هفت تا پیاپی برد. کار خوب، براک،” کیتل گفت. او در سطح بالایی بازی می‌کند، بهترین بازیکنان ما را به فوتبال می‌رساند، او فوق‌العاده است و در این جمع مطمئن است. او فقط یک کار عالی انجام می دهد.»

49ers در بازی اول کوارتر چهارم زمانی که مک کافری یک درایو 91 یارد را با دوی دو یارد به پایان رساند، پیش افتادند.

درایو مشخص شد یک صید 30 یاردی شعبده باز توسط کیتل و یک جفت دفاع در برابر دالاس – از جمله یکی روی دونوان ویلسون در نزدیکی خط دروازه که یک اخراج سوم را خنثی کرد.

ماهر دومین گل زمینی خود را در این بازی به ثمر رساند که از فاصله 43 یاردی به گل تبدیل شد و برتری سانفرانسیسکو را به 16-12 کاهش داد.

دو تیم گلزن برتر NFL در 13 هفته گذشته با مشکلاتی روبرو شدند زیرا دفاعیات به رهبری نیک بوسا از سانفرانسیسکو و میکا پارسونز از دالاس بازی را کنترل می کردند.

نینرز دو توپ را در نیمه اول توسط پرسکات به گل میدانی توسط رابی گولد تبدیل کرد و در نیمه اول با نتیجه 9-6 پیش افتاد.

کابوی ها تنها TD نیمه اول را با پرسکات به ثمر رساندند که با دالتون شولتز برای سومین بار در این فصل به پایان رسید. اما تلاش کم امتیاز ماهر توسط سامسون ابوکام مهار شد.

ماهر زمانی که یک گل میدانی 25 یاردی زد و بازی را در اوایل کوارتر سوم پس از اینکه ری-ری مک کلود در سان فرانسیسکو 21 شکست داد، بازی را با تساوی 9-9 به دست آورد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مشتریان انرژی با قیمت ثابت با افزایش هزینه های ثابت با شوک قبض مواجه می شوند | قبوض انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیهزاران خانواری که قراردادهای انرژی با …