WRU با اتهامات جنسیت گرایی و تبعیض در تحقیقات بی بی سی مواجه است | اتحادیه راگبی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتحادیه راگبی ولز با اتهاماتی مبنی بر تبعیض جنسیتی و تبعیض مواجه است که باعث شده است تونیا آنتونیازی، نماینده سابق مجلس نمایندگان و ملی پوش سابق ولز، “نگرانی های بزرگ” خود را در مورد بازی زنان در این کشور ابراز کند. تعدادی از کارمندان سابق WRU در تحقیقات بی‌بی‌سی ولز شرکت کرده‌اند که قرار است دوشنبه شب مورد بررسی قرار گیرند و اتهاماتی را درباره زمان خود در هیئت حاکمه مطرح کنند.

شارلوت واتان، مدیر کل راگبی زنان تا زمان استعفای خود در فوریه گذشته، ادعا می‌کند که اظهارات توهین‌آمیز یکی از همکارانش باعث گریه و تهوع او شده است، در حالی که یکی دیگر از مشارکت‌کنندگان ناشناس می‌گوید که به دلیل تجارب قلدری و تبعیض جنسی در محل کار، در فکر خودکشی مانده است. بی بی سی ولز تحقیق می کند وقایع نژادپرستی و همجنسگراهراسی نیز ادعا شده است.

WRU گفت که پس از تحقیق توسط یک شرکت حقوقی خارجی، “راه حل دوستانه” با واتان “راضی کردن هر دو طرف” به دست آمده است. این بیانیه گفت که توافق محرمانه بین طرفین مانع از جزئیات بیشتر شده است. این سازمان خاطرنشان کرد که یکی دیگر از شکایات مورد بررسی قرار گرفته و متعاقباً پس گرفته شده است، در حالی که اطلاعات جدید موجود در این برنامه “پیگیری و اقدام خواهد شد”.

سخنگوی راگبی ولز گفت: “اتحادیه راگبی ولز استفاده از زبان نژادپرستانه، همجنسگرا هراسی یا جنسیتی را محکوم می کند و به شدیدترین عبارات ممکن اعلام می کند که نژادپرستی، رفتارهای همجنسگرا هراسی، جنسیتی یا قلدری جایی در راگبی ولز ندارد.”

در ادامه بیانیه آمده است: «توجه به این نکته بسیار مهم است که ما به عنوان کارفرما موظفیم هم از شاکیان و هم نسبت به شکایت کنندگان مراقبت کنیم. این وظیفه مراقبت ادامه دارد و ما عمیقاً در مورد تأثیر این برنامه بر روی آن افراد نگران هستیم، با توجه به این واقعیت که اتهامات شرح داده شده پس از یک تحقیقات حقوقی مستقل و کامل بی‌اساس باقی می‌مانند.»

با این حال، آنتونیازی، که زمانی برای ولز به عنوان مدافع بازی می کرد و اکنون نماینده حوزه انتخابیه گوور است و به عنوان وزیر سایه کارگر ایرلند شمالی خدمت می کند، همچنان نگران این شهادت است. او این شواهد را به رسوایی نژادپرستی که پس از اتهامات عظیم رفیق علیه یورکشایر به کریکت وارد شد تشبیه کرد و معتقد است که ممکن است به یک نهاد مستقل برای بازخواست نهادهای ورزشی در ولز نیاز باشد.

“این در سطحی از آنچه در کریکت اتفاق افتاده است. من نگرانی های بزرگ و بزرگی در مورد آینده راگبی زنان در ولز دارم.» او به بی بی سی گفت. «باید یک ارگان مستقل تشکیل شود تا به شکایات مربوط به … همه شکایات زمانی که مسائلی در بدنه حاکمیتی وجود دارد، نهادهای حاکم ورزشی در ولز، تشکیل شود. باید جایی برای رفتن وجود داشته باشد.»

WRU در پاسخ به این نظرات گفت: “با توجه به نظرات ارائه شده توسط نماینده تونیا آنتونیازی، WRU از نماینده حزب کارگر برای Gower دعوت می کند تا در مورد موضوعاتی که او مطرح می کند تماس مستقیم برقرار کند و از فرصت برای بحث در مورد نگرانی های خود استقبال می کند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ریشی سوناک تغییرات محدودی در کابینه برگزار می کند – سیاست بریتانیا زنده | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، اندرو میچلوزیر توسعه، صبح امروز …