ریچل ویلیامز منچستریونایتد را با گل پیروزی در ردینگ | سوپرلیگ بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ریچل ویلیامز با فرستادن تیمش به صدر سوپرلیگ زنان با ضربه دقیقه 87 به سقف دروازه برای از بین بردن ردینگ مقاوم، بار دیگر قهرمانی منچستریونایتد را احیا کرد.

مارک اسکینر، سرمربی یونایتد، در مورد مهاجمی که بازی را به عنوان بازیکن تعویضی شروع کرد، گفت: “ریچل ممکن است احساس کند که به حق است.” بخش‌هایی وجود داشتند که واقعاً نمی‌دانستند چرا راشل به آنجا آورده شد. اثبات در عمل ما در زمین جواب می دهیم.»

تیم منچستر با 28 امتیاز با چلسی رده دومی برابری می کند اما تفاضل گل برتری دارد و سه امتیاز بالاتر از آرسنال است و یک بازی بیشتر انجام داده است. اسکینر از برنده دیررس زمین به عنوان “نشانگر رشد تیم” تمجید کرد.

او افزود که این کار به همان اندازه که برد 3-2 این تیم در امارات انجام داد، برای اعتماد تیمش مفید خواهد بود. بازیکنان من در دقیقه 87 تجربه جدیدی از فشرده بودن را به دست آوردند و سپس ما به آن پی بردیم [Williams’s goal]،” او گفت.

بازی معکوس ممکن است در آخر هفته ابتدایی فصل با نتیجه 4-0 به پایان رسیده باشد، با ردینگ چهار در عرض 35 دقیقه، اما خطر ناراحتی از سوی کلی چمبرز همیشه زیاد است.

ما می دانیم که کلی چقدر باهوش است [Chambers] و فیل [Cousins] اسکینر گفت: از نظر این لیگ و تاکتیک هایی که استفاده می کنند، به همین دلیل است که Reading همیشه رقابتی است.

در 10 دقیقه ابتدایی به نظر می رسید که می تواند در نهایت به ترافیک یک طرفه در Madejski تبدیل شود، زیرا یونایتد به شکلی آشنا به جلو حرکت می کند، اما ردینگ به خوبی توانست این تهدید را خفه کند. تیم چمبرز پس از غلبه بر موج فشار، شروع به تهدید کردن خود کرد، با ضربه سان ترولزگارد به اما هریس اجازه داد مستقیماً به دروازه بان مری ارپس ضربه بزند.

مری ارپس دروازه بان منچستریونایتد با مشت محکمی برای خنثی کردن حمله ردینگ ضربه می زند
مری ارپس دروازه بان منچستریونایتد با مشت محکمی برای خنثی کردن حمله ردینگ ضربه می زند. عکس: براین لنون/گتی ایماژ

جاستین وانهاورمات، هافبک، لحظاتی بعد Earps را با تلاشی غوطه ور به سقف تور فرستاد که خطرناک به نظر می رسید.

به نظر می رسید که وقتی دایان کالدول، که تابستان گذشته از یونایتد به ردینگ پیوست، آلسیا روسو را در محوطه جریمه شکست داد، کار سخت از بین خواهد رفت. با این حال، جکی برنز، دروازه بان ردینگ، منتظر ماند و به سمت راست شیرجه زد تا جلوی ضربه نقطه ای رام کتی زلم را بگیرد تا بتواند ریباند را جمع کند و به هفت پنالتی که هافبک انگلیس در سال 2019 زده بود، پایان داد.

بازگشت دوباره یونایتد در اواخر نیمه اول تا نیمه دوم ادامه یافت و لوسیا گارسیا با پاس نیکیتا پریس از سمت چپ برخورد کرد و توپ را از روی دروازه ارسال کرد، اما درست جلوتر از روسو. هیلی لد یک ضربه را مهار کرد و تلاش الا تون توسط اما موکندی به عقب برگشت.

همه چیز یونایتد بود، اما ردینگ فرصت‌هایی برای برتری داشت، به ویژه زمانی که ونهاورمیت ضربه ایستگاهی لیلی وودهام را با سر به سمت Earps زد، که آن را به بیرون زد. با این حال، با عقب نشینی میزبان، امری اجتناب ناپذیر در راه بود و این ویلیامز بود که امیدهای قهرمانی یونایتد را تقویت کرد، از سمت چپ وارد زمین شد، از چند چالش کم رنگ فرار کرد و قبل از اینکه فضا پیدا کند و به سقف دروازه شلیک کرد.

چمبرز گفت: «دلم گرفته است. من برای دخترها دلخورم، برای همه دلخورم، آنها لیاقت این را نداشتند. اما وقتی مقابل تیمی مانند منچستریونایتد به دقیقه 87 می رسید، باید کمی باهوش تر باشید. ما باید برای امتیاز بازی کنیم، توپ را جلو ببریم، توپ را جلو نگه داریم. گرفتن آن سخت است اما دختران عالی بودند. آنها انرژی و پرخاشگری لازم را داشتند. نحوه اجرای ما امروز اینگونه است که باید هر هفته اجرا کنیم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مشتریان انرژی با قیمت ثابت با افزایش هزینه های ثابت با شوک قبض مواجه می شوند | قبوض انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیهزاران خانواری که قراردادهای انرژی با …