آرسنال با هاله ای غیرقابل انکار از قهرمانان منچستریونایتد را پشت سر گذاشت | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اسیک روز در لندن و تنها چیزی که می توانید ببینید بخار است: نفس گرم در هوای سرد و دود بخار و دود و بخاری که از سرهای عرق کرده بلند می شود و هیاهویی که در نهایت می توانند آن را باور کنند. البته ادی نکتیا خوشحال است و البته الکساندر زینچنکو خوشحال است. ، اما آیا تا به حال در زندگی خود چنین جایگزین های شاد و بدون استفاده دیده اید؟ یکشنبه در لندن و فرقی نمی‌کند که در ردیف عقب با شیشه رنگی فشرده شده باشید یا آنقدر نزدیک که بتوانید لبه لباس واعظ را بگیرید. همه در این جماعت در نهایت نجات می یابند.

امارات پس از کریسمس مکانی متفاوت از قبل از کریسمس است. اکنون در اینجا یک تکبر و تکبر وجود دارد، نقطه شیرینی که در آن قطعیت های قدیمی با تکان های جدید روبرو می شوند. و دیگر نمی پرسند، مطالبه می کنند. حتی دوره های چسبنده نیز با بی حوصلگی اندازه گیری شده به جای ترس کسل کننده منتظر می مانند. باشه، مارکوس راشفورد. ضربه سر زیبا، لیساندرو مارتینز. اما در واقع چه ساعتی هستیم پیروزی?

این بار نود دقیقه، و با این حال به اندازه بوسه پایان یک فیلم عاشقانه، اجتناب ناپذیر و غیرقابل اجتناب بود. از لحظه ای که اریک تن هاگ فرد را از روی نیمکت در 20 دقیقه مانده به پایان رساند و به دنیا اطلاع داد که منچستریونایتد با تساوی خوشحال خواهد شد، اجتناب ناپذیر بود. فرد خوب بازی کرد و در کل یونایتد هم همینطور، اما این یک خبر مرگبار بود. در آنجا نوعی تبعیت وجود داشت، تسلیم شرایط، یادآوری این نکته که یونایتد هنوز آن ویژگی را که بیشتر تیم‌های قهرمان را مشخص می‌کند، ایجاد نکرده است: توانایی گرفتن و گرفتن وقیحانه چیزی که شما لیاقتش را ندارید.

اما آرسنال این هاله را به دست آورده است، این احترام را به دست آورده است، فضای بیشتری را که از حریفان ترسیده دریافت می کنید، به دست آورده است. بوکایو ساکا در این بازی پنج شوت داشت. یا میکل آرتتا به او گفته که مستقیم‌تر رفتار کند یا خودش آن را حل کرده است. مدافعان جلوی او ایستاده اند. آنها از ارتکاب وحشت دارند. ساکا صرفاً با شهرت، فضای بیشتری را به دست آورده است که همه وینگرها آرزوی آن را دارند.

این اتفاق برای محمد صلاح در اواخر اولین فصل حضورش در لیورپول شروع شد. بله: در حال حاضر ساکا در آن لیگ است. یک جوز هندی از اسکات مک تومینای در نیمه اول وجود داشت که تحقیر خالص بود، حرکتی که می گفت: “تو اینجا چه کار می کنی m8، من کازمیرو را می خواستم.” لوک شاو در ابتدا با ایستادن به خوبی با او رفتار کرد و ساکا نیز مانند بهترین بازیکنان خود را تنظیم کرد. او اولین بار شروع به رها کردن توپ کرد. او با دیدن شروع به تیراندازی کرد. شاو یکی از بهترین بازیکنان یونایتد در این فصل بوده است و ساکا او را تکه تکه شکست.

در حال حاضر چیزی از لیورپول یورگن کلوپ به آرسنال وجود دارد، روشی که آنها در مورد شما مانند یک اوباش با کینه، هرج و مرج عمدی، آزادی امتحان کردن تقریباً هر چیزی که می‌خواهند – شوت از راه دور، تلنگر رنگین کمانی، پاس غیرممکن – وجود دارد. زیرا آنها همیشه به خودشان اعتماد دارند که بعد از آن توپ را پس بگیرند. روشی که آنها در زمان واقعی تکامل می یابند: در نهایت آرسنال متوجه شد که رشفورد تنها بازیکن یونایتد است که می تواند به آنها آسیب برساند و به همین دلیل بی رحمانه او را دو و سه برابر کرد. راشفورد بازی را مانند یک تایفون آغاز کرد و با سه لمس در 30 دقیقه آن را به پایان رساند.

مارکوس راشفورد اجازه می دهد ناامیدی خود را نشان دهد
علیرغم پیشرفت های اخیر، منچستریونایتد از خودباوری و خودباوری آرسنال برخوردار نیست. عکس: کاترین ایویل/گتی ایماژ

این تفاوت بین یونایتد و آرسنال است، دو تیمی که مسیر مشابهی دارند اما در مراحل بسیار متفاوت آن. به یاد داشته باشید که آرسنال آرتتا چقدر عملگرا می تواند در دو فصل اول حضور داشته باشد. اینجا تن هاگ بود: مربی ای که هنوز وقت و اعتبار لازم برای کنار گذاشتن احتیاط را به دست نیاورده است. این سخت ترین بازی در حال حاضر لیگ است و یک امتیاز امتیاز خوبی است. پس فرد، نه الخاندرو گارناچو. یک الماس جمع و جور در میانی میدان، نه یک ضربه برق آسا دیرهنگام. رشفورد در سمت چپ می‌ماند، نه اینکه از وسط رها شود. یونایتد الان اینجاست و به همین دلیل است که قهرمان نخواهند شد.

آرسنال قهرمان خواهد شد زمان آن فرا رسیده است که کسی این را متعهد به چاپ شود. آنها خودشان نمی گویند، حتی ممکن است خودشان هم هنوز آن را باور نکرده باشند، اما تیم بهتر یا کامل تری در انگلیس وجود ندارد. همه نشانه‌های حیاتی وجود دارد: خواندن بازی‌ها، گرسنگی آنها برای پس گرفتن توپ، روشی که تیم‌های حریف می‌توانند به آنها حمله کنند، حتی به آنها گل بزنند، اما هرگز واقعاً آنها را غافلگیر نکنید.

راهی که برمی گردند. قبل از این بازی، آرسنال در این فصل چهار بار عقب افتاده بود و این مدت طول کشید تا آنها به تساوی برسند: هشت دقیقه، 25 دقیقه، 24 دقیقه، 26 دقیقه. اینجا شش دقیقه طول کشید. روشی که هر بازیکن به نوعی وارد می شود. حتی الان هم به نظر می رسد همه چیز برای او کمی سخت تر شده است. چارچوب گل در حضور او به نوعی کوچکتر به نظر می رسد. و با این حال او با دو گل زمین را ترک کرد، یک برنده دقیقه 90، مردان بالغ در سکوها به او تعظیم کردند.

نکتیاه در دقیقه 90 گل می زند و نکته اینجاست: تشویق برای گل کمتر از سروصدایی است که چند لحظه بعد به بررسی موفقیت آمیز VAR خوش آمد می گوید. هدف مورد انتظار است، قیمت در; میان‌آهنگ کوتاه فناوری نزدیک‌ترین چیزی است که عصر در معرض خطر واقعی قرار دارد. بررسی کامل: هدف. آن‌ها می‌روند و بیرون می‌روند: یکشنبه شب در لندن و همه گیج‌اند و می‌خندند، انگار همه رازی را می‌دانند که هنوز نمی‌توانند به کسی بگویند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اعتراضات در جزایر سلیمان به دلیل برکناری سیاستمدار منتقد کلیدی چین با رأی عدم اعتماد | جزایر سلیمان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، نخست‌وزیر یکی از پرجمعیت‌ترین استان‌های …