هت تریک ارلینگ هالند، ولوز را کنار می گذارد زیرا منچسترسیتی فاصله خود را با آرسنال کم می کند | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مرد هت تریک بازگشته است – اگر او هرگز دور بود. چهارمین سه‌گانه ارلینگ هالند در لیگ برتر، او را به 25 گل در رقابت‌ها رساند که در مجموع 31 گل به ثمر رساند و ممکن است نشان دهد که منچسترسیتی دوباره ماشین برنده‌ای است که پپ گواردیولا می‌خواهد.

این پیروزی، قهرمانان را در آستانه بازی بعد از ظهر یکشنبه مقابل منچستریونایتد، دو برابر آرسنال عقب تر می برد. هالند، همانطور که انجام می‌دهد، گلزنی را کودکانه جلوه می‌دهد – ضربات او در یک نمایشگاه 17 دقیقه‌ای انجام شد – و بنابراین گواردیولا، حداقل برای امروز، می‌تواند از پاسخ به تماس با اسلحه پراکنده که پس از پیروزی روز پنجشنبه مقابل تاتنهام به دست آمد، خرسند باشد. و قبل از شروع بازی در تقاضای “آتش و اشتیاق” تکرار شد.

گواردیولا در جمله بعدی خود مدعی شد: من بازیکنانم را خیلی دوست دارم. اگر این رقص کاتالانی بین تحریک اتهامات خود و نیاز به حفظ آنها بود، او تصمیم گرفت که دو نفر از اعضای جلسه اسپرز – جولیان آلوارز و ناتان آکه – باید کنار گذاشته شوند، زیرا کوین دی بروین و آیمریک لاپورته ترمیم شدند.

در اواخر این بازی، شوخی‌های نیمه‌تیم که سه روز پیش هواداران میزبان با تیمشان مواجه شدند، فراموش شده بود، زیرا سیتی توپ را با بی‌حوصلگی به اطراف و اطراف تیم جولن لوپتگی کوبید.

سرمربی گرگ ها به بازیکنانش دستور داده بود که در صورت مالکیت توپ، قهرمانان را نزدیک دروازه ادرسون غرق کنند. مشکل این بود که سیتی بالاترین توپ را در اختیار دارد، بنابراین تاکتیک دیگر ابتدایی‌تر بود: آنها را قوی کنید، مانند زمانی که مکس کیلمن با ایلکای گوندوگان برخورد کرد (که کیلمن کارت زرد گرفت) و هوانگ هی چان ریکو لوئیس را کنار زد. ماریو لمینا پس از اعتراض به ضربه ایستگاهی وارد کتاب دیوید کوت شد. در ادامه برای انجام سه اخطار در 13 دقیقه، نام لوپتگی توسط داور به دلیل واکنش خشمگینانه او یادداشت شد.

همه اینها در گوشه ابتدایی زمانی شروع شد که دو کشمکش نلسون سمدو با جان استونز باعث شد که دومی از بین برود و به این معنی بود که عشق سیتی به سیالیت باید بر یک اختلال غلبه کند.

در حالی که منچسترسیتی به دنبال شکست دادن وولوز است، ارلینگ هالند برای بردن یک ضربه سر بلند می شود
در حالی که منچسترسیتی به دنبال شکست دادن وولوز است، ارلینگ هالند برای بردن یک ضربه سر بلند می شود. عکس: مت وست / شاتر استوک

لوپتگی، سرمربی سابق اسپانیا و رئال مادرید که به دلیل نیاز به تطبیق با استعدادهای معمولی طلایی‌ها، می‌تواند از بی دندانی نسبی سیتی تا کنون خوشحال باشد. تلاش 20 یاردی جک گریلیش که دستان خوزه سا را ​​گرم کرد، او را به همان اندازه که ضربه سر آزاد گوندوگان پس از اینکه لوئیس او را خسته کرد، آزار داد. هنگامی که هالند از بین رفت، با لمس ناتان کالینز که مهاجم را خنثی کرد، تسکین یافت.

شعار گواردیولا این است که همه رویارویی‌ها در این بخش سخت هستند، اما وولوز با 12 گل و با تنها دو پیروزی مقابل سیتی در 20 سال اخیر به عنوان کم گل‌ترین گلزن لیگ رسید، اما میزبان هنوز درصدهای گمشده و حیاتی مربی خود را درک کرده است. شش دقیقه قبل از استراحت، جستجو به پایان رسید.

ریاض محرز در امتداد سمت راست رقصید، دی بروین توپ را دریافت کرد و توپ را برگرداند و هالند با سر از کنار سا عبور کرد. لحظاتی بعد کالینز پای گریلیش را گرفت اما پس از سقوط وینگر و اسکن VAR بازپخش ها، هیچ پنالتی حکم نشد.

با این حال، اگر پیشانی کالینز یک تلاش گریلیش و به دنبال آن یک شوت عرضی گوندوگان از روی خط را دفع نمی کرد، رده بندی فاصله دو بر صفر بود، بنابراین وقتی کوت برای چای و پرتقال ها دمید وولوز سپاسگزار بود.

گواردیولا آکه را با لوئیس تعویض کرد و لوپتگی ژائو موتینیو، متئوس کونا و پابلو سارابیا (در اولین بازی خود) را با آداما ترائوره، هی چان و رائول خیمنز تعویض کرد. سارابیا ممکن بود بلافاصله قبل از گلزنی سیتی با یک ضربه سر به تساوی برسد تا مسابقه را از بین ببرد. روبن نئوس گوندوگان را پایین کشید، کوت ضربه نقطه‌ای را به ثمر رساند و هالند آن را به زمین زد. ساپورت مسافرتی با کنایه گفت: «دو بر صفر در کتابخانه» (یک حفاری در حفاری گواردیولا در روز پنجشنبه برای هواداران خانگی) اما وقتی سیتی سر و صدا به راه افتاد. شکست، گریلیش به محرز ضربه زد و او از فاصله نزدیک از دست داد.

سا از طریق زوزه کشی وحشتناک، سومین خود را به هالند هدیه داد. پاس تنبل این دروازه بان توسط محرز پاک شد و او به نروژی ضربه زد که هرگز نمی توانست از محوطه بیرونی غافل شود. در پایان، گوندوغان یک ضربه سر را از دست داد که گواردیولا سر او را گرفت. این برای نتیجه مهم نبود اما برای سرمربی نه، فقط یک نمونه دیگر از اینکه چقدر او رانده است.

آخرین هت تریک هالند در اکتبر 6 بر 3 منچستریونایتد بود. در سوت پایان، تمام سیتی ها متقاعد شدند تا کاری را انجام دهند که بی ارزش است: رقیب خود را تشویق کنند به این امید که بتوانند آرسنال را شکست دهند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پس از فلپ بلیط، مجله طرفداران اسپرینگستین تعطیل شد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، نیویورک — مجله و وب سایتی …