“مثل یک پیست یخی”: اما هیز پس از رها شدن چلسی و لیورپول بخار می کند | سوپرلیگ بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اما هیز، سرمربی چلسی، پس از اینکه بازی سوپر لیگ زنان آنها در خانه مقابل لیورپول پس از شش دقیقه به دلیل یخ زدگی زمین متوقف شد، گفت: “ما باید بازی خود را جدی بگیریم”.

هیز گفت که مسابقه ناهار در Kingsmeadow “هرگز نباید شروع می شد” زیرا او خواستار نصب گرمایش زیر خاک در استادیوم های WSL شد.

هیترها در تلاش برای قابل بازی کردن زمین به کار گرفته شدند، اما داور، پل هوارد، پس از مشورت با هیز و مدیر لیورپول، مت بیرد، دو تیم را بلافاصله پس از شروع بازی از زمین خارج کرد.

پس از خطاب به هواداران، هیز به وضوح ناامید به بی‌بی‌سی گفت: «از دقایق ابتدایی می‌توانستید ببینید که مثل یک پیست روی یخ در کناره‌ها بود.

این به مدیران نیست که تصمیم بگیرند که آیا ادامه دارد یا خیر – این به فدراسیون و مسئولان مربوط است. سرمایه گذاری روی سطوح رفته است، ایستگاه بعدی گرمایش زیر خاک همه جا است، ما در باربادوس زندگی نمی کنیم.

ما باید بازی خود را جدی بگیریم. بله، ما می توانیم دمنده ها و چادرهای کوچک خود را داشته باشیم، اما کافی نیست.

بازی هرگز نباید شروع می شد. همه می‌خواستند بازی را ادامه دهند، اما وقتی احساسات تیم‌هایی را که می‌خواهند یا نمی‌خواهند بازی کنند، در آن زمان است که نیاز به یک تصمیم از بالا دارید. FA اینجا نبود – آنها باید تصمیم بگیرند.

ریش ناامیدی هیز را به اشتراک گذاشت. سرمربی لیورپول گفت: “نمی دانم چرا باید شش یا هفت دقیقه بازی می کردی تا ببینی یخ زده است.” “امروز صبح یخ زده بود، در گرم کردن یخ زده بود. دلم برای هوادارانی که امروز ساعت 5 صبح از خواب بیدار شدند، اینجا هستند. ما هم بازی را خوب شروع کردیم، نه، بنابراین مایوس کننده است.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تحقیقات NSW نشان می دهد که قرار ملاقات تجاری جان باریلارو در نیویورک نشانه هایی از “شغل برای پسران” را نشان می دهد | جان باریلارو

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک تحقیق پارلمانی نشان داد …