“خوردن یا تنفس”: هزینه های انرژی افراد ناتوان را مجبور به انتخاب های جدی می کند | بحران هزینه زندگی در انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تحقیقات جدید نشان می‌دهد که افزایش قبوض انرژی، افراد دارای ناتوانی‌های شدید و بیماری‌های مزمن را مجبور می‌کند تا در موارد شدید بین «خوردن یا تنفس» یکی را انتخاب کنند، زیرا آنها در تلاش برای مدیریت بحران هزینه‌های زندگی هستند.

بر اساس نظرسنجی موسسه خیریه Euan’s Guide، مردم یا استفاده از وسایل و تجهیزات پزشکی برقی حیاتی و انرژی بر را کاهش می دهند – که سلامتی آنها را به خطر می اندازد – یا در مواردی که این امر غیرممکن است، کاهش چشمگیری در غذا، گرمایش و مسافرت رفتن.

پاسخ دهندگان به این نظرسنجی، که بسیاری از آنها دارای شرایط بهداشتی متعدد و پیچیده ای هستند، به طور مختلف گزارش می دهند که به طور معمول از وعده های غذایی خودداری می کنند، سفر به بیمارستان را لغو می کنند، گرمایش را خاموش می کنند و روزها بدون شستشو یا دوش می روند، فقط برای اینکه بتوانند تجهیزات حیاتی را روشن نگه دارند. بر.

یکی گفت: “همه چیز بالا رفته است، همه بخش های زندگی من تحت تاثیر قرار گرفته است. من از صندلی برقی، بالابر پله، بالابر حمام و دستگاه Cpap استفاده می کنم [to ensure the user continues to breathe while sleeping]. گاهی اوقات احساس می کنم باید بین خوردن و نفس کشیدن یکی را انتخاب کنم، زیرا صورتحساب من یک سال پیش 60 پوند بود. [a month] و اکنون نزدیک به 150 پوند است.

یکی دیگر از پاسخ دهندگان، کاریس ویلیامسون، 24 ساله، از اینورنس، که دارای یک نوع محدود کننده زندگی از دیستروفی عضلانی است و به طور دائم در دستگاه تهویه کار می کند، به آبان نیوز گفت که او و خانواده اش گرمایش مرکزی را برای مدت طولانی خاموش کرده اند تا مطمئن شوند که می توانند هزینه های لازم را بپردازند. از تجهیزات پزشکی که او به آنها متکی است استفاده کند.

این شامل ونتیلاتورها و پمپ‌های مکنده برای تنفس او، پمپ تغذیه، صندلی برقی، تخت برقی و بالابر است. او گفت: «خانه من پر از تجهیزاتی است که مرا زنده نگه می‌دارد و از بیمارستان خارج می‌شوم، که همچنین موجب صرفه‌جویی در ثروت مطلق NHS می‌شود… من نمی‌توانم بدون هیچ یک از تجهیزات روزمره بروم و زنده بمانم».

جان مک کلافرتی براون، 44 ساله، اهل لستر، که مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس، سرطان و آرتریت است، گفت که شب‌ها هنگام خواب از دستگاه Cpap استفاده می‌کند، اما اغلب خطر عدم استفاده از آن در طول روز، حتی زمانی که نفس تنگی دارد، وجود دارد. از هزینه، و نیاز به کنار گذاشتن پول برای وسایل اولیه مانند غذا و گرمایش.

هلن بولاند، 42 ساله، از تیرسک، کهنه سرباز نیروهای مسلح که پس از مجروح شدن در عراق از نظر پزشکی مرخص شد، گفت که قرارهای بیمارستانی را لغو کرده است زیرا توانایی پرداخت هزینه های سفر را نداشت. “بحران هزینه زندگی به این معنی است که شما تصمیمات دشواری می گیرید. من می ترسم صورت حسابی را بدهم که توان پرداخت آن را ندارم.»

برخی دیگر گفتند که دیگر نمی‌توانند همیشه ویلچرهای برقی را که به آنها امکان می‌دهد خانه‌شان را ترک کنند، یا هزینه جلسات آب درمانی و شنا را که به آنها کمک می‌کند تا با درد مزمن کنار بیایند، روشن کنند. برخی گفتند اکنون همیشه در خانه مانده اند و عملاً زندگی اجتماعی خود را رها کرده اند و باعث افسردگی و اضطراب شده اند.

این یافته‌ها از پرسشنامه هزینه زندگی پیوست شده به نظرسنجی راهنمای سالانه Euan در مورد دسترسی معلولان به مکان‌ها در سراسر بریتانیا است. بیش از 7000 نفر به این نظرسنجی پاسخ دادند که در پاییز گذشته انجام شد. این نشان داد که 68 درصد از پاسخ دهندگان مصرف انرژی را کاهش داده اند و 55 درصد گفته اند که در نتیجه فعالیت کمتری دارند.

پل جی رالف از راهنمای یوان گفت: «افراد ناتوان نه تنها مانند دیگران با افزایش هزینه سوخت، غذا و سفر مواجه هستند، بلکه هزینه اضافی صرفاً زنده ماندن، فعال ماندن و خوب ماندن را نیز دارند. او افزود: “این یک وضعیت دیوانه کننده است که مردم توانایی استفاده از تجهیزات ضروری برای زنده ماندن را ندارند.”

در اوایل این ماه، آبان نیوز در مورد وضعیت اسفبار ون کیوگ ها گزارش داد، که توسط NHS به آنها گفته شده بود که دیگر نمی تواند تضمینی برای اعزام پرستاران به خانه آنها برای معالجه پسر ناتوان شدیدشان مارلی باشد، زیرا خانواده قادر به حفظ گرما نیستند. در یک شب

کمپین‌ها خواستار تعرفه‌های اجتماعی ویژه برای محدود کردن قبوض انرژی افراد دارای معلولیت و بیماری‌های مزمن شده‌اند که به دلیل ضرورت مصرف‌کننده شدید انرژی هستند و در صورت ناچار به کاهش مصرف انرژی، زندگی و رفاه آنها در خطر است.

یک سخنگوی دولت گفت: “ما درک می کنیم که این زمان سختی برای خانواده ها در سراسر کشور، از جمله آنهایی که دارای معلولیت هستند، است، به همین دلیل است که ما حمایت فوری را برای زمستان آینده انجام داده ایم. این شامل پرداخت های مستقیم به خانواده های آسیب پذیر به ارزش 1200 پوند، به علاوه 150 پوند هزینه اضافی برای ناتوانی زندگی است. علاوه بر این، تضمین قیمت انرژی دولت در زمستان امسال حدود 900 پوند صرفه جویی می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“ما یک میلیون پوند اجاره به صاحبخانه خود بدهکاریم – اما آنها ما را با خانه های بی کیفیت رها کرده اند” | مشاور املاک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، موسسه خیریه مت فرنلی تقریباً 1 …