آب و هوای انگلستان: پس از کاهش دما به -10 درجه سانتیگراد، هوای سرد ادامه دارد | آب و هوای انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دمای هوا شنبه شب در بخش‌هایی از بریتانیا تقریباً به ۱۰- درجه سانتی‌گراد کاهش یافت، زیرا کارشناسان پیش‌بینی هشدار داده‌اند که فصل سرما تا هفته آینده ادامه خواهد داشت.

RAF Benson در آکسفوردشایر سردترین دما را در طول شب در بریتانیا داشت و -9.7 درجه سانتیگراد ثبت کرد، در حالی که در اسکاتلند دماسنج ها بالای صفر باقی ماندند.

هشدار زرد رنگ هوا برای مه برای روز دوشنبه برقرار است که از شمال لینکلن شایر، در سراسر شرق میدلندز و تا لندن امتداد دارد و انتظار می رود مه یخبندان باعث تاخیر در سفر شود.

روز جمعه، آژانس امنیت بهداشتی بریتانیا هشدار هوای سرد سطح 3 را تا چهارشنبه 25 ژانویه تمدید کرد.

این هشدار که دومین رتبه در مقیاس است، به مردم توصیه می کند که لباس گرم بپوشند، خانه ها را گرم نگه دارند و مراقب دوستان و بستگان در معرض خطر باشند. همچنین خدمات بهداشتی را بسیج می کند تا اقدامات بیشتری را برای مراقبت از بیماران آسیب پذیر انجام دهند و در مورد تاخیر در زایمان های مهم هشدار می دهد.

اداره هواشناسی گفت، با این حال، گزارش‌های مربوط به یک “بمب برفی” که در پایان هفته آینده به سمت جزایر بریتانیا حرکت می کند، احتمالا اغراق آمیز است.

دن استرود، هواشناس اداره هواشناسی، گفت که پیش بینی ها برای آغاز فوریه بسیار ملایم است.

او گفت: «در حال حاضر انتظار هیچ چیز فوق‌العاده شدیدی نداریم، زیرا به اوایل فوریه می‌رویم.

او گفت که پس از شروع هفته، دمای گرمتر تجربه شده در اسکاتلند به سمت جنوب فیلتر می شود.

ما انتظار داریم تا اواسط هفته دمای هوا در اکثر نقاط کشور به جایی که باید باشد بازگردد.

این دماها احتمالاً تا اوایل فوریه در جای خود باقی خواهند ماند و احتمال یخبندان در شب وجود دارد. او گفت که پیش‌بینی بلندمدت نشان می‌دهد که در هفته اول فوریه هوا سردتر می‌شود، اما «در حال حاضر انتظار هیچ چیز قابل‌توجهی نداریم».

در همین حال، طی چند روز آینده، بزرگراه‌های ملی به کاربران جاده‌ها توصیه می‌کند که مراقبت بیشتری داشته باشند و زمان زیادی را برای سفر در نظر بگیرند.

دیل هیپکیس، مدیر شبکه ملی در بزرگراه ملی، گفت؛ شرایط یخبندان خطرات زیادی مانند یخ و برف را به همراه دارد و هر گام ممکنی را برای درک سفر خود از قبل انجام دهید و زمان زیادی را هنگام سفر برای آماده شدن برای موارد غیرمنتظره در نظر بگیرید.

انجمن دامپزشکی بریتانیا همچنین توصیه کرده است که حیوانات خانگی در فضای باز مانند خرگوش و خوکچه هندی باید به خوبی از برف، باران و باد سرد محافظت شوند، در حالی که سگ ها و گربه ها باید به یک پناهگاه گرم در داخل خانه دسترسی داشته باشند.

جاستین شاتون، نایب رئیس ارشد انجمن، گفت: «یک کت برای سگ‌های مسن‌تر یا آن‌هایی که پشم نازک دارند در نظر بگیرید تا در طول پیاده‌روی آنها را گرم نگه دارد و همیشه پنجه‌ها و شکم سگ‌تان را هنگام بازگشت به خانه پاک کنید تا شن‌ها از بین بروند، زیرا ممکن است. در صورت مصرف سمی ضد یخ خطر بزرگی برای گربه ها است، بنابراین مراقب علائم مسمومیت مانند استفراغ، افسردگی، عدم هماهنگی، تشنج و مشکل در تنفس باشید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هنگ کنگ: محاکمه مهم امنیت ملی 47 مدافع دموکراسی آغاز شد | هنگ کنگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بزرگترین محاکمه امنیت ملی هنگ …