«به زور خودم گاز گرفتم»: پلیس زن از سوء استفاده «سیستمی» افسران مرد گزارش می دهد | پلیس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هلن (نام واقعی او نیست) علیرغم اینکه افسر پلیس بوده و همچنین با یکی از آنها ازدواج کرده است، می‌گوید اکنون “برای هیچ چیزی با پلیس تماس نمی‌گیرد”.

وقتی هلن از شوهرش جدا شد، او را مورد آزار و اذیت عاطفی و مالی قرار داد.

پس از گزارش رفتار او، گزینه کمی برای او باقی ماند جز اینکه نیرویی را که بیش از یک دهه خدمت کرده بود ترک کند. او بعداً به دلیل آزار و اذیت دستگیر شد، اما گفته می شود که هنوز به عنوان افسر پلیس کار می کند.

پس از یک هفته که شاهد محکومیت دیوید کریک افسر نخبه پلیس متروپولیتن بود که از قدرت خود برای ارتکاب 48 تجاوز در طول دو دهه سوء استفاده کرد، هلن یکی از تعدادی از زنان از نیروهای پلیس در سراسر انگلیس است که برای گفتن این موضوع به پلیس آمده است. نظاره گر از آزاری که توسط افسران خدمتی متحمل شده اند.

در حالی که به نظر می رسد هیچ یک از متجاوزان آنها در محل کار تنبیه نشده اند، زنان می گویند که از نظر روحی، جسمی و حرفه ای آسیب دیده اند. برخی سعی کرده اند جان خود را بگیرند.

مبارزان برجسته و چهره های پلیس گفتند شرایطی که کریک را قادر ساخت تا به یکی از بدترین مجرمان جنسی در تاریخ مدرن تبدیل شود، در انگلستان و ولز “سیستمیک” بود که نشان می داد تعداد موارد مشابه احتمالاً هزاران نفر است و خواستار اقدام فوری برای مقابله با یک “غذاخانه خورنده” شد. فرهنگ”.

ارقام جدید نشان می دهد که بیش از یک چهارم نیروهای پلیس در انگلیس و ولز در دو هفته گذشته اتهامات مربوط به تجاوز جنسی و آزار و اذیت افسران خود را به ناظر پلیس ارجاع داده اند.

اداره مستقل رفتار پلیس (IOPC) پس از 9 ژانویه 15 مورد از 12 نیروی از 43 نیرو در انگلیس و ولز دریافت کرد – که بیشتر آنها مربوط به ادعاهای تجاوز جنسی است. این سازمان 20 تحقیق فعال در مورد استفاده از زبان زن ستیز، تجاوز جنسی، آزار جنسی و رفتار اجباری دارد.

نیک هربرت، وزیر سابق پلیس گفت که نیروها باید بر “توسعه رهبری” تمرکز کنند، همانطور که در RAF، نیروی دریایی و ارتش دیده می شود و از ایجاد یک مرکز آموزشی برای افسران ارشد که با آکادمی دفاع در شریونهام قابل مقایسه است، حمایت کرد.

هربرت که به عنوان رئیس دانشکده پلیس به وزیر کشور گزارش می دهد، گفت: «فرهنگ غذاخوری مخرب، استانداردهای حرفه ای نامناسب، و نظارت و رهبری ناکافی وجود داشته است. ما باید از نقطه ای فراتر برویم که افسران ارشد می گویند چند سیب بد است. این نیست. مشکل فرهنگی گسترده تری وجود دارد و باید به آن رسیدگی شود. افسران ارشد و همچنین پلیس و کمیسران جنایی باید به آن توجه بیشتری می کردند.»

نماینده سابق حزب محافظه‌کار گفت که زن‌ستیزی و نژادپرستی در پلیس می‌تواند با ایجاد یک فرهنگ رهبری قوی با سرمایه‌گذاری بیشتر در آموزش به چالش کشیده شود، که به گفته او «در ارتش باید یک فرآیند مستمر باشد».

مرکز عدالت زنان از زمانی که در سال 2020 یک شکایت فوق العاده را آغاز کرد، نزدیک به 200 قربانی ادعایی آزار خانگی پلیس از سرتاسر انگلیس و ولز با مرکز عدالت زنان تماس گرفتند که انتظار می رود شورای روسای پلیس ملی به زودی به آن پاسخ دهد.

بنیانگذار و کارگردان هریت ویستریچ گفت: «احتمالاً مشکلی در مقیاس وسیع است. هزاران نفر فکر می کردم.»

این وکیل – که پرونده‌های قبلی او شامل اقدام برای هشت زن است که در رابطه با افسران مخفی مت و دو قربانی تجاوز جنسی راننده تاکسی جان وربویز فریب خورده‌اند – از سراسر کشور شکایت‌هایی دریافت کرده است. او گفت، اما برخی از آنها “به ویژه بد” بودند. ما آن را در اکثر نیروهای پلیس می بینیم و بنابراین این امری ذاتی برای پلیس است، این یک مشکل سیستمی است.»

او از «رمزهای وفاداری» انتقاد کرد که مجرمان را قادر می‌سازد «پنهان و پوشیده بمانند و به درستی ریشه‌یابی نشوند». او گفت که کوتاهی پلیس در اقدامی باعث می شود مردم در مورد گزارش تخلف دو بار فکر کنند.

زنان مصاحبه شده توسط نظاره گر، که همگی با نام مستعار صحبت می کردند، گفتند گزارش سوء استفاده توسط افسران عواقب گسترده ای دارد. هالی سعی کرد خودکشی کند و پس از اینکه توسط شوهرش که او هم افسر پلیس بود مورد تجاوز جنسی 26 ساله قرار گرفت، چاره‌ای جز بازنشستگی نداشت.

او در زمان وقوع حادثه به چند نفر گفت، اما تا زمانی که او دوباره ازدواج کرد و سال ها بعد به دلیل خشونت خانگی دستگیر شد، احساس کرد که می تواند آن را گزارش کند.

اما وقتی این کار را کرد، تحقیر شد و پس از آن که مجبور شد داستان خود را برای چندین همکار که او یا شوهر سابقش را می‌شناختند بگوید، تحقیر شده و در مرخصی استعلاجی قرار گرفت. پس از یک تحقیق نه ماهه، دادستانی تاج و تخت تصمیم گرفت که بیشتر از این ادامه ندهد و به همین دلیل او هیچ عواقب حرفه ای را متحمل نشد.

او گفت که پرونده کریک همه چیز را بازگرداند. “من با شوهرم نشسته بودم و می گفتم “این من هستم، این من هستم، این چیزی است که برای شریک زندگی من اتفاق افتاد.”

او با مقایسه نیروی پلیس با “باشگاه پسرانه” گفت: “آنها به شما می گویند که باید همه چیز را در تمرین به چالش بکشید، اما به محض اینکه شروع به به چالش کشیدن کردید خود شما مشکل ساز هستید.”

سیان در نوجوانی مورد هدف یک افسر پلیس قرار گرفت که پس از اینکه توسط شریک قبلی مورد آزار قرار گرفت، در نهایت با او رابطه آزاردهنده ای داشت.

در طول رابطه نزدیک به 10 سال آنها، او اجبار بود، اما پس از جدایی آنها رفتار توهین آمیز او تشدید شد، او ادعا می کند که او را هل می دهد، کودکش را آزار می دهد و او را تعقیب می کند.

پس از اینکه سیان او را به نیرو گزارش داد، در حالی که او را باور نکردند، ترفیع یافت و در محل کار با عواقبی روبرو شد، جایی که او مورد آزار و اذیت قرار گرفت و توسط یک بازرس متهم به “سابق کینه توز” شد. سیان که اقدام به خودکشی کرده و از PTSD رنج می برد، گفت: «نه تنها توسط سابقم گاز گرفتم، بلکه توسط نیروی پلیسم گاز گرفتم.

امی پس از اینکه مورد آزار روحی و جسمی توسط او قرار گرفت، کاملاً اعتماد خود را به پلیس از دست داد سابقشریک، یک افسر پلیس، که او یک فرزند دارد. او به نیروی او شکایت کرد اما او در کار خود باقی می ماند.

تاکتیکی که آن‌ها استفاده می‌کنند این است که رتبه‌ها را بسته خواهند کرد. آنها مطمئن خواهند شد که همکارشان بیش از دیگران مورد اعتماد و محافظت قرار می‌گیرد و این موضوع صرفاً بدنام کردن قربانی است.»

وقتی متوجه شد چه اتفاقی در حال رخ دادن است، شوکه شد. من به پلیس اعتماد کامل داشتم. من با یکی ازدواج کردم.» حالا او گفت: «اعتمادم به پلیس را از دست داده است. ایمانم به CPS از دست رفته است.»

او گفت: “این سیستم برای محافظت از سیستم خود راه اندازی شده است” و افزود که کریک “نوک کوه یخ” بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

داشبورد انرژی: چگونه برق در بریتانیا تولید می شود؟ | انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،