پلیس می گوید که در تیراندازی پس از جشنواره سال نو قمری در نزدیکی لس آنجلس، 9 نفر کشته شدند | کالیفرنیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلیس اعلام کرد که در تیراندازی دسته جمعی اواخر روز شنبه در شهری در شرق لس آنجلس در پی جشن سال نو قمری که هزاران نفر را به خود جلب کرد، 9 نفر کشته شدند.

گروهبان باب بوز از بخش کلانتری شهرستان لس آنجلس گفت که تیراندازی در ساعت 10:22 شب گزارش شد و در یک تجارت در خیابان گاروی در مونتری پارک رخ داد. بویز اوایل روز یکشنبه گفت که تیرانداز مرد بود.

پس از اینکه ده ها افسر پلیس به گزارش های مربوط به تیراندازی پاسخ دادند، مقامات تا چند ساعت هیچ اطلاعاتی ارائه نکردند.

مونتری پارک شهری با حدود 60000 نفر جمعیت با جمعیت زیادی آسیایی است که حدود 10 مایل (16 کیلومتر) از مرکز شهر لس آنجلس فاصله دارد.

سئونگ وون چویی که صاحب رستوران کباب‌پزی غذاهای دریایی Clam House در روبروی محل تیراندازی است، به لس آنجلس تایمز گفت که سه نفر با عجله وارد رستوران او شدند و به او گفتند که در را قفل کند.

مردم به چوی گفتند تیراندازی با مسلسل وجود داشت که چندین گلوله بر روی او داشت تا بتواند دوباره پر کند. چوی گفت که او معتقد است تیراندازی در یک باشگاه رقص رخ داده است.

این روزنامه گزارش داد که تیراندازی بعد از ساعت 10 شب رخ داده است.

شنبه آغاز جشنواره دو روزه بود که یکی از بزرگترین رویدادهای سال نو قمری در جنوب کالیفرنیا است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

داشبورد انرژی: چگونه برق در بریتانیا تولید می شود؟ | انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،