به لطف ندیم زهاوی، نوار شرم محافظه‌کاران به عمق جدیدی رسیده است | استوارت لی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

من هفته گذشته بسیار شگفت زده شد که متوجه شد ندیم زهاوی، رئیس حزب محافظه کار، که از پول عمومی برای گرم کردن اصطبل اسب های سرد خود استفاده می کرد، سرانجام طعم عدالت را چشیده است. زهاوی سال گذشته گفت: “من همیشه منافع مالی خود را اعلام کرده ام و مالیات خود را در انگلیس پرداخت کرده ام.” در واقع، به نظر می‌رسد که زاهاوی پس از اختلاف با HMRC بر سر یک اعتماد خانوادگی در خارج از کشور مجبور به پرداخت میلیون‌ها پوند مالیاتی شده است. هفته گذشته، سخنگوی او درباره رئیسش گفت: “او مفتخر است که یک تجارت بریتانیایی ایجاد کرده است که در سراسر جهان موفق شده است.” این سخنگو در پاسخ به این سوال که آیا زهاوی میلیون‌ها دلار به درآمدهای HM و گمرک پرداخت می‌کند، گفت. پاسخ، پاسخ به یک سوال متفاوت است، یک سوال بریتانیایی مسلما، اما سوالی که پرسیده نشده است.

وقتی از سیاستمداران سوالی پرسیده می شود، نمی توانید هیچ کلمه ای را فقط به عنوان پاسخ بگویید. باید یک رابطه وجود داشته باشد. آیا تعجبی ندارد که استانداردهای امتحانی در زمانی که زهاوی دبیر آموزش و پرورش بود به شدت کاهش یافته است؟ توضیح دهید که چگونه آدولف هیتلر الحاق سرزمین سودت را توجیه کرد. “سارتانا می آید، پس تپانچه های خود را با یک تابوت عوض کنید.” آیا این کار انجام خواهد شد؟

زهاوی علاوه بر ریاست حزب محافظه کار، در حال حاضر وزیر بدون پست نیز می باشد. اما شاید او در این مورد نیز گیج شده است. شاید او دارای انبوهی از اوراق بهادار باشد، که نمونه کارها از قلمرو او بیرون آمده است، اما شاید همه آنها در اعتماد خانواده زاهاوی در جبل الطارق پنهان شده باشند. از این به بعد باید از زهاوی به عنوان وزیری یاد کرد که مدعی است هیچ پستی ندارد.

مانند خزانه مالیاتی که به شدت از دست زهاوی ظالم متضرر شد، من شخصا قربانی فحاشی های بسیاری شده ام: سه ​​دزدی، سرقت چهار دوچرخه، یک تلفن، تعداد زیادی رادیو ماشین و تی شرت اولین تور بریتانیا نیروانا ، کلاهبرداری گسترده هویت و از دست دادن جایزه کمدی بریتانیا در سال 2014 برای بهترین برنامه سرگرمی به گراهام نورتون. و همانطور که اغلب اتفاق می افتد، هیچ یک از مجرمان هرگز به دست عدالت سپرده نشده اند. در واقع، حرفه نورتون همچنان به شکوفایی خود ادامه داده است، زیرا او بی شرمانه بی عدالتی را در ملاء عام به نمایش می گذارد. اکثر افراد خاطی بدون مجازات رها می شوند.

به عنوان مثال، روز سه شنبه چند مرد را دیدم که در خیابان با یک موتور پرتو ویکتوریایی در شمال پارک فینزبری در حال دعوا بودند، بنابراین من البته از ماشین پیاده شدم و سعی کردم درگیر شوم. به‌عنوان یک «کمدین» و «خنده‌دار» به‌اصطلاح استندآپ، به یک جریان دائمی از تجربیات افراطی نیاز دارم تا به کوره‌های مطالبم دامن بزنم، بنابراین همیشه به بهانه تلاش برای کمک، خود را در صحنه‌های دشوار پرتاب می‌کنم. شرایط را کاملاً عمدی بدتر می کند. در واقع، آسیب اخیر به بخش مرکزی پل کلاپر عصر برنز Exmoor، در نتیجه پیشنهادی بود که من به برخی از مردانی که در یک پریمیر مسافرخانه بالادست در مورد اینکه آیا مدل اندازه واقعی لنی هنری در پذیرش شناور می‌شود، بحث می‌کردند.

و سال گذشته درگیری فیزیکی را در میدانی در شمال خیابان آکسفورد تشدید کردم و وانمود کردم که فکر می‌کردم دو مرد درگیر نوعی رقص محلی انجام می‌دهند و سپس سعی کردند به آن بپیوندند. استندآپ کمدین گیج شده جمالی مدیکس که بیرون کافه ای در آن نزدیکی نشسته بود. به سمتش رفتم و گفتم: «ما همه این کار را می‌کنیم، جمالی مدیکس؟ درگیر مسائل شوید تا ببینید آیا مطالبی از آن به دست می آورید؟» گفت نه و گیج و نگران به نظر می رسید.

در کنار موتور پرتو، چند مرد با لباس‌های ورزشی ارزان‌قیمت قرمز، مرد کوچکی را مهار می‌کردند و یکی از آنها مشتی به صورت او کوبیده بود. وقتی نزدیک شدم، یکی از مردان لباس گرمکن دوستش را در حال مشت زدن به مرد کوچک متوقف کرد، توضیح داد که آنها راننده تحویل‌دهنده هستند، فکر می‌کنند مرد کوچک قصد داشت وسایل را از ون آنها خارج کند و پلیس تماس گرفته شده است. در هیجان، مرد کوچک آزاد شد و از شش خط ترافیک فرار کرد و توسط مردان کت و شلوار تعقیب شد و او به سرعت از آنها فرار کرد. بعداً او را دیدم که روی یک نیمکت در پارک Finsbury دراز کشیده است. از او پرسیدم که چرا از صحنه فرار کرده است و او گفت که “مفتخر است که یک تجارت بریتانیایی را ایجاد کرده است که در منطقه تاتنهام موفق شده است” و او این موضوع را بسته شده می داند.

البته نوری که بر اعمال زهاوی تابیده شده است هیچ تفاوتی نخواهد داشت. چندی پیش، این یک موضوع استعفا بود، اما نوار شرم با این تجسم کنونی حزب محافظه کار چنان پایین آمده است که اکنون در سنگر ماریانا مانع ایجاد کرده است. مهمانی از طریق قرنطینه؟ پول عمومی را به معشوقه آمریکایی خود می دهید؟ صحبت کردن در مورد مهاجران با شرایطی که یک بازمانده هولوکاست به رسمیت می شناسد؟ به نظر می رسد هیچ چیز نمی چسبد. به همین دلیل است که بسیار عجیب است که آمازون در نهایت رابطه تجاری خود را با بولدوزر بانتس که جرمی کلارکسون است قطع می کند.

به نظر می رسید آمازون در تمام طول این مدت دارای نوعی استانداردهای اخلاقی بود، فقط به حقوق کارگران، پرداخت مالیات، سیاست های بسته بندی و رقابت تعمیم نمی داد. حداقل آن پیرمرد گستاخ رفته است، به دلیل خلق کردن، اخراج شده است آفتاب در این مثال، دقیقاً همان نوع محتوایی به سبک کلارکسون است که پلتفرم محتوا، کلارکسون را برای ایجاد آن امضا کرده است.

اما عجیب است، اینطور نیست؟ کلارکسون از کسب و کاری اخراج می شود که هیچ معیار اخلاقی ندارد و همه چیز را از نظر برهم زدن بازار منطقی می کند. اما زاهاوی همچنان به عنوان رئیس محافظه‌کاران ادامه می‌دهد و در حالی که در قلب دولت کار می‌کند، به همان اندازه که می‌خواهد به آن اعتراف کند، کار می‌کند، جایی که اخلاق باید بیش از آمازون اهمیت داشته باشد. بله، ما هیچ نمونه کار نداریم!

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اندی فارل تضمین می کند که جانی سکستون آماده و آماده برای سفر به پاریس است | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اندی فارل هرگونه نگرانی در مورد …