تیراندازی در Wieambilla: دختر قاتلان درباره سقوط آنها به دنیای توطئه صحبت می کند | تیراندازی Wieambilla

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

زنی که پدر و مادرش دو افسر پلیس کوئینزلند و یک همسایه را قبل از مرگ در یک ملک دورافتاده کشتند، برای اولین بار در مورد نزول آنها به تئوری های توطئه و در نهایت خشونت صحبت کرده است.

پدر Madelyn Train، Nathaniel، مادر، Stacey و عموی Gareth توسط پلیس در حادثه ای که ماه گذشته در Wieambilla کشته شدند، کشته شدند.

او این هفته با آبان نیوز استرالیا صحبت کرد که چگونه آنها به طرز فزاینده ای به سمت تفکر توطئه گرایانه رفتند، تا جایی که مجبور شد اعلان های آنها را بی صدا کند، و جنایت “شیطانی” آنها را انجام دادند.

میراث تروما

ناتانیل و استیسی زمانی که مادلین حدوداً سه ساله بود از هم جدا شدند. سپس مادرش آنجا را ترک کرد تا با برادر ناتانیل، گرت، رابطه برقرار کند.

او هر دو مرد را پدرش می‌دانست و می‌گوید که این سه نفر تا آنجا که به یاد می‌آورد به خاطر او و برادر کوچک‌ترش دوستانه باقی ماندند.

نکته مهم برای هر سه آنها ما بودیم. صرف نظر از رابطه خودشان، همیشه آن را کنار می گذارند تا از ما مراقبت کنند.

زیرا در دوران کودکی خود، آنها در اولویت نبودند.»

مادلین گفت که هر سه با خانواده بزرگ خود بیگانه شده بودند، زیرا به گفته مادلین، آنها معتقد بودند که در دوران کودکی در معرض یک پدوفیل قرار گرفته بودند. مادلین گفت، هیچ اتهامی علیه هیچ فردی هرگز ثابت نشد.

اما او معتقد است که آسیب آن تربیت بر سه نفری که او را والدینش می‌دانست سنگینی می‌کند، حتی اگر آنها به مسیحیت متعهد بودند.

گرت مدتی در حمایت از کودکان کار کرد، و ناتانیل و استیسی هر دو شغل معلمی را دنبال کردند، و مادلین گفت که آنها همیشه به اتهامات آزاری که توسط کودکان مطرح شده بود، افتخار می کردند.

در کودکی، او گفت که بیشتر با گرت، یا به قول خودش گری، و استیسی زندگی می‌کرد، اما گهگاهی با ناتانیل می‌ماند، از جمله زمانی که او در خانه همیشگی‌اش تعداد انگشت شماری شده بود. او بعداً به مدرسه شبانه روزی رفت.

فرود آمدن به توطئه

علیرغم شرایط، مادلین، 26 ساله، کودکی خود را عادی می دانست. او به یاد می آورد که اغلب برای کار مادرش جابه جا می شد، گاهی اوقات به این دلیل که شخصی در شهرهای کوچکی که استیسی معمولاً در آن کار می کرد، اظهار نظر ناخوشایندی در مورد ترک ناتانیل می کرد.

گرت بیشتر مسئولیت بچه ها را بر عهده گرفت و به گفته او خانه داری، اگرچه اغلب برای کار ناموفق بود. در نهایت، او معتقد است که این زمان بیکار مشکل ساز شد.

گرت ترین با مادلین ترن جوان و برادرش.
گرت ترین با مادلین ترن جوان و برادرش. عکس: قطار Madelyn

بعد از اینکه او و برادرش خانه را ترک کردند، و در حالی که استیسی به کار خود ادامه داد، گرت وقت خود را صرف تحقیق در مورد تئوری های آنلاین و تماشای ویدیوها در یوتیوب کرد.

زمانی که کووید-19 در اوایل سال 2020 به استرالیا رسید، مادلین گفت که این کشور همه جانبه شده است.

اعتقادات مذهبی آنها به این معنی بود که آنها قبلاً به آخرالزمان و پایان جهان اعتقاد داشتند و همه گیری همه گیر این ترس ها را در کانون توجه بیشتری قرار داد.

هر سه چهره والدین او شروع به مارپیچ کردند، تا جایی که او اعلان‌های آنها را بی‌صدا کرد و از آنها خواست که به‌جای تماس با او، به صورت کتبی با او ارتباط برقرار کنند. همه آنها به شدت با واکسیناسیون مخالف بودند.

“آنها به طور تصادفی با من تماس می گرفتند تا در مورد چیزهای عجیب و غریب و من صحبت کنیم [felt] مثل اینکه من نمی توانم این کار را انجام دهم … شما باید دوست داشته باشید برای من یک ایمیل بفرستید تا بتوانم در زمان خودم به آن دسترسی داشته باشم.

من از آن متنفر بودم، همه اعلان‌ها را بی‌صدا می‌کردم، زیرا به ندرت پیامی دریافت می‌کردم، هیجان‌زده می‌شوم که آنها بودند، و بعد خوب نبود.»

مادلین معتقد است که هر سه والدینش باید تحت درمان سلامت روانی قرار می گرفتند. پس از تیراندازی، او از سلامت روان خود رنج می برد و از درک بیشتر این موضوع حمایت می کند که چگونه تروما می تواند بر زندگی مردم تأثیر بگذارد.

در سال 2021، ناتانیل در مدرسه ای که مدیر آن در والگت، در غرب نیو ساوت ولز بود، دچار حمله قلبی شد.

مادلین معتقد است که او حتی با واکسیناسیون و طب سنتی مخالفت کرد و گفت که عواقب حمله قلبی نیز او را از شریک زندگی خود، معلم همکارش، که آبان نیوز استرالیا تصمیم گرفته است نامش را فاش نکند، جدا کرده است.

ناتانیل اواخر همان سال غرب NSW را ترک کرد و در نزدیکی ملک گرث و استیسی در ویامبیلا کمپ زد. ABC گزارش داده است که او در دسامبر 2021 وارد کوئینزلند شده است.

ناتانیل به مادلین گفت که تصمیم گرفته است زندگی خود را ساده کند و در بوته ها زندگی کند تا به خدا نزدیکتر شود.

او به صورت پراکنده با فرزندانش از طریق تلفن یا نامه و گهگاه از طریق گرث و استیسی در ارتباط بود.

گرت به مادلین گفت که برادرش در حال برنامه ریزی برای “سوت زدن” در مورد موضوعاتی در بخش آموزش نیو ساوت ولز است که پلیس نیو ساوت ولز را درگیر می کند، و با یک خبرنگار و مارک لاتام، نماینده مجلس علیا صحبت کرده است. لاتام در دسامبر به SMH گفت که آخرین بار پنج یا شش ماه قبل از Train شنیده است.

قطار گرت و استیسی
قطار گرت و استیسی عکس: قطار Madelyn

در ایمیلی که توسط آبان نیوز استرالیا مشاهده شد، شریک زندگی ناتانیل در 4 دسامبر 2022 به مادلین و برادرش گفت که او به طور غیررسمی با یک افسر پلیس در والگت صحبت می کرد که به او گفته بود که او را به عنوان یک فرد گمشده «کم خطر» گزارش کند.

او در ایمیل نوشت: “من باید نیت را پیدا کنم.”

اکنون یک سال گذشته است و من نگران هستم که او روایت خود را درباره آخرین گفتگوی ما ساخته است.

“تنها راهی که می توانم به او کمک کنم کمک پلیس است زیرا گرت و استیسی به صراحت گفته اند که به هیچ وجه به من کمک نخواهند کرد.”

ناتانیل ترن در آن روز ناپدید شد.

یک عمل “شیطان”

هشت روز بعد، چهار افسر پلیس جوان در خارج از ملک گرت و استیسی در جاده وینز، ویامبیلا، ایستادند.

ساعت 18:34 روز 12 دسامبر بود که مادلین آخرین تماسی را که با سه نفری که پدر و مادرش می دانست داشت، داشت.

گرت به او پیام داد که مردم فرستاده شده اند “تا ما را بکشند”.

در این مرحله، این سه پاسبان متیو آرنولد و ریچل مک کرو و همسایه آنها آلن دره را به ضرب گلوله کشتند.

پلیس به سرعت به محل حادثه می‌رفت که محاصره شده بود، و در اواخر همان شب گرت، استیسی و ناتانیل نیز به ضرب گلوله کشته شدند.

“این یعنی چه گری؟” مادلین بلافاصله پاسخ داد.

“شما و استیسی خوب هستید؟”

“هر دوی شما را دوست دارم.”

صبح روز بعد متوجه شد که ناتانیل نیز آنجا بوده است و هیچ یک از آنها زنده نمانده اند.

ترن می‌داند که مادر، پدر و عمویش در ارتکاب یک عمل شیطانی مرده‌اند.

افسران پلیس کشته شده کوئینزلند، پاسبان ریچل مک کرو و پاسبان متیو آرنولد.
افسران پلیس کشته شده کوئینزلند، پاسبان ریچل مک کرو و پاسبان متیو آرنولد. کامپوزیت: پلیس کوئینزلند

آرنولد یک سه قلو بود که به عنوان یک “لبخند گستاخانه” و “مردی بزرگ با قلبی بزرگتر و سرشار از عشق به همه اطرافیانش” توصیف می شد و مک کرو نیز فردی خونگرم بود که لبخندش “می توانست هر اتاقی را روشن کند.” در تاریک ترین روزها».

دره زمانی که می خواست به پلیس کمک کند کشته شد.

او نمی خواهد این عمل خانواده اش را تعریف کند، اما تلاش می کند تا آنچه را که اتفاق افتاده است توصیف کند.

“آخرین عمل از 40 فصل زندگی آنها قطعاً شیطانی بود، اما … هر فصل دیگر آنها بیشترین خوبی را که داشتند با کاری که می توانستند انجام دهند، با تجربه ضربه روحی خود انجام دادند.

«هر داوری واقعاً باید در مورد خیر و شر به خدا محفوظ باشد و در آنجا انجام خواهد شد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هنگ کنگ: محاکمه مهم امنیت ملی 47 مدافع دموکراسی آغاز شد | هنگ کنگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بزرگترین محاکمه امنیت ملی هنگ …