اوپن استرالیا 2023: Tsitsipas – Sinner, Azarenka – Zhu – زنده | اوپن استرالیا 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

سیتسیپاس* 1-0 گناهکار

گناهکار پاسخ می دهد و تا 0-30 مسابقه می دهد. خورشید هنوز در جایی که قبلاً به عنوان پارک فلیندرز شناخته می شد، در حال غروب است، دقیقاً نزدیک به چیزی که من به عنوان یک ایستگاه کاملاً دیدنی و هنر دکو یاد می کنم. به تسیسیپاس سه امتیاز شکست داده می شود تا سیو کند، و این کار را برای اولین بار با فورهند خراب انجام می دهد. دو تا دیگه و دوس است. Sinner یک بازگشت سرویس را به دست می آورد تا چهارمین نقطه شکست را دریافت کند، و این ذخیره می شود. به نظر می رسد که این یک موفقیت بزرگ و اولیه برای Tsitsipas است.

تسیسیپاس 1-0 گناهکار*

شروع خوبی برای Sinner نیست، که قاعده معمول همه چیز است، و Tsitsipas یک استراحت اولیه در سرویس دارد.

در اینجا خبر بزرگ امروز و یک شوک در رقابت زنان است.

در همین حال، جوک از شیفت های شب اندی موری شاکی است.

Premable

به قول یک استرالیایی بزرگ به هر کجا که هستید خوش آمدید. هیچ وقت موری در این یکشنبه میانی وجود ندارد، زیرا اسکاتلندی بزرگ پس از بازی تقریباً همان ساعت‌هایی که راجر فدرر برای بردن کل تورنمنت می‌برد، ترک کرده است. در عوض، استفانوس سیتسیپاس به مصاف Jannik Sinner از ایتالیا می رود. یونانی هنوز به موقعیت افسانه‌ای دست پیدا نکرده است و می‌خواهد از حضور در سه نیمه آخر گذشته اما هرگز به فینال نرسد. در همین حال، سینر سال گذشته در هر چهار اسلم یک چهارم نهایی شد و در یک هشتم آخر به ساشا زورف شکست خورد.

پس از این یکی، آزارنکا، که ده سال پیش این عنوان را به دست آورد، دومین عنوان او بود، و او در برابر ژو لین قرار می گیرد، که در دورترین نقطه ای است که تا به حال در این یا هر گرند اسلم به آن رسیده است.

همه اینها و آخرین اخبار و ویژگی ها. به من ملحق شو.

Tsitsipas قبل از مسابقه دور چهارم خود در برابر Sinner به ورزشگاه Rod Laver Arena می رود.
Tsitsipas قبل از مسابقه دور چهارم خود در برابر Sinner به ورزشگاه Rod Laver Arena می رود. عکس: دنیل پوکت/گتی ایماژ

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مشتریان انرژی با قیمت ثابت با افزایش هزینه های ثابت با شوک قبض مواجه می شوند | قبوض انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیهزاران خانواری که قراردادهای انرژی با …