ایگلز یک برد از سوپر باول پس از شکست دادن جاینت های برتر | NFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جالن هرتس با پرتاب دو پاس تاچ داون و دویدن برای کسب امتیاز در نیمه اول، شک و تردیدهای باقی مانده در مورد شانه راست خود را از بین برد و فیلادلفیا ایگلز شنبه شب در بازی پلی آف بخش NFC، نیویورک جاینتز را 38-7 شکست داد.

فیلادلفیا یکشنبه هفته آینده میزبان بازی قهرمانی NFC مقابل دالاس یا سانفرانسیسکو خواهد بود.

هرتس دو باخت در اواخر فصل را با رگ به رگ شدن شانه راست از دست داد و سپس در فینال فصل معمولی چیزی به جاینت نشان نداد، زمانی که ایگلز یک حمله وانیلی را انجام داد که برای محافظت از Pro Bowl QB طراحی شده بود.

در زیر نورهای درخشان پس از فصل در Linc، ایگلز حمله ای را انجام داد که برای به هم زدن غول ها طراحی شده بود. هارتز زود با بازوی خود خیره شد و خط حمله فیلادلفیا حفره های بزرگی را برای مایلز سندرز و کنت گینول باز کرد و ایگلز با 268 یارد روی زمین به پایان رسید.

هرتس 16 از 24 برای 154 یارد بود. او نشان داد که شانه‌اش خوب است وقتی در دومین بازی بازی یک پاس را پخش کرد و برای دریافت 40 یاردی به دونتا اسمیت ضربه زد. هارتز در رانندگی بی عیب و نقص بود و در نهایت با یک پاس TD 16 یاردی با گرفتن یک دست توسط دالاس گودرت به پایان رسید. درایو دوم بیشتر شبیه همین بود. هارتز 12 یاردی و 9 یاردی در مسیر تا پاس TD به اسمیت داشت.

در کوارتر اول 14-0 بود و جاینتز قبلاً به یک هشتم ایستاده نیاز داشت. نیویورک در اولین مالکیت خود توپ را به سمت پایین برگرداند و دنیل جونز در دومین مالکیت خود توسط جیمز بردبری مهار شد.

بوستون اسکات یازدهمین تاچ داون خود را در مقابل جاینتز به ثمر رساند تا با نتیجه 21-0 به برتری برسد. او تنها 19 TD در حرفه خود دارد. وینک مارتیندیل، هماهنگ‌کننده دفاعی غول‌ها، این هفته هواداران فیلی را عصبانی کرد، زیرا او اصرار داشت اسکات یک «قاتل غول‌پیکر» نیست.

پرطرفدارترین بسته های نیمه اول در بازی پلی آف:#مهاجمان 35, اویلرز 0, 12/21/69
Giants 34, Vikings 0, 1/14/01
Panthers 31, Seahawks 0, 1/17/16
Cowboys 30, Vikings 0, 96/12/28
Eagles 28, Giants 0, امشب
Bears 28, Washington 0, 12/8/40

– جاش دوبو (@JoshDubowAP) 22 ژانویه 2023

هارتز این نیمه را با دوی تاچ داون پنج یاردی به پایان رساند – او ضربه محکم و ناگهانی را انجام داد اما همچنان دست نخورده به منطقه پایانی وارد شد – برای برتری 28-0. فقط وجود داشته است چهار بازی کج‌تر دیگر در نیمه اول پلی‌آف در تاریخ NFL

Gainwell با 112 یارد در 12 حمل به پایان رسید، از جمله تاچ داون اواخر 35 یارد. سندرز 17 راش برای 90 یارد داشت.

غول‌های مربی برایان دابل از همان ابتدا درهم شکسته بودند. جاینتز هیچ چیز شبیه تیمی که هفته گذشته مینه سوتا وایکینگز را 31-24 شکست داد و اولین برد پس از فصل خود از زمان قهرمانی در سوپربول تحت هدایت تام کوفلین در 11 سال پیش بود، نداشت.

مت بریدا در کوارتر سوم یک دوندگی هشت یاردی برای جاینتز داشت. دنیل جونز 15 از 27 برای 135 یارد و یک پیک بود.

هرتس می دوید، پرتاب می کرد و حمله را با همان اقتدار هدایت می کرد که زمانی که ایگلز را به استارت 14-1 رساند و بر شهری که هنوز در پیش فصل از او مطمئن نبود پیروز شد. در باخت پلی آف سال گذشته مقابل تامپا بی، هرتس دو توپ را به ثمر رساند و تنها 23 از 43 برای 258 یارد بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اندی فارل تضمین می کند که جانی سکستون آماده و آماده برای سفر به پاریس است | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اندی فارل هرگونه نگرانی در مورد …