نواک جوکوویچ برای رسیدن به مرحله یک هشتم نهایی اوپن استرالیا از دیمیتروف و دردش دوری کرد | اوپن استرالیا 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نواک جوکوویچ از شکست اندی موری در زمین دیگری آگاه نبود. او هنوز در راد لیور آرنا بود و از درد همسترینگ دردسرساز خود جان سالم به در برد و سپس علیرغم آن پیشرفت کرد تا گریگور دیمیتروف را 7-6 (7)، 6-3، 6-4 شکست دهد. تا آنجا که او می دانست، او و موری تنها قهرمانان گرند اسلم بودند که در قرعه کشی مردان باقی مانده بودند. دو جوان 35 ساله به اندازه حریفان با بدن خود می جنگند.

جوکوویچ جوکوویچ با شوخی گفت: «می‌دانی سی و پنج، 25 نفر جدید است.» «به رافا نگاه کن، به اندی نگاه کن. همه آنها در سطح فوق العاده بالایی بازی می کنند.

هر فصلی که به آخرین مرحله زندگی حرفه‌ای خود می‌رسید، اکنون مهم است. شما شروع به قدردانی و ارزش گذاری بیشتر برای هر تورنمنت می کنید، زیرا می دانید که ممکن است تعداد زیادی در تانک باقی نماند. تقریباً 20 سال از ورزش حرفه ای می گذرد، بنابراین نمی توانم بیشتر از آنچه هستم سپاسگزار باشم.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

یک دقیقه یا بیشتر قبل از اینکه جوکوویچ احساس قدردانی کند، او و دیمیتروف یک رالی 31 امتیازی بازی کردند تا اینکه دومی یک ضربه را بیش از حد پخت و دو امتیاز مسابقه به صرب ها داد. جوکوویچ چشمانش را بست و دستانش را با حرکت کف زدن بالای سرش برد و جمعیت را برای لحظه بزرگ بعدی به مدار خود برد.

دیمیتروف برای از دست دادن، همین کار را کرد و از دوست صمیمی خود تقلید کرد که می خواست او را کتک بزند. اذیت کردن؟ مطمئن نیستم ولی خنده دار بود سپس جوکوویچ سرویس داد و پنجاهمین خطای اجباری دیمیتروف به مسابقه و کمپین او پایان داد.

جوکوویچ هنوز ایستاده است، تنها برنده اصلی باقی مانده است، با ذهنیت خود در مورد دهمین قهرمانی اوپن استرالیا، حتی اگر بدنش نباشد. اگر چیزی به نام برد طاقت‌فرسا در ست‌های مستقیم وجود داشته باشد، این بود. آسیب همسترینگ یک دانش رایج است. پس از شکست دادن انزو کواکو از فرانسه در دور دوم، او گفت که اوضاع بدتر می شود، “اصلا خوب نیست” و از این تساوی دور سوم نگران بود.

نواک جوکوویچ، با ران چپ بسته، پرواز توپ را به سمت گریگور دیمیتروف تماشا می کند.
نواک جوکوویچ، با ران چپ بند، پرواز توپ را به سمت گریگور دیمیتروف تماشا می کند. عکس: لوکاس کوچ/AAP

شنبه شب او از نظر فیزیکی محدود بود، نمی‌توانست برای توپ‌هایی که معمولاً بدون مشکل دنبال می‌کرد بدود، گاهی می‌لنگید و حتی پس از کشیدن خود به تور برای ضربه‌ای که در ست اول متزلزل بود، به‌طور چشمگیری سقوط می‌کرد. . او یک استراحت زودهنگام داشت و قبل از اینکه دیمیتروف با نتیجه 5-5 مبارزه کرد و تقریباً سرویس های جوکوویچ را برای بار دوم شکست داد و 6-5 پیش بود، خوب ظاهر شد، اما برای سه آس دقیق که باعث شد تای بریک شود.

شماره 28 بلغارستانی جهان در گام خود یک حرکت اضافی داشت، اما نتوانست آنقدر در بازی جوکوویچ سوراخ ایجاد کند تا مردی را که یک بار در 11 دیدار خود شکست داده بود – به عنوان یک جوان 21 ساله در سال 2013، خشک کند. جوکوویچ جهانی بود. شماره 1 پس او دیگر نیست اما هنوز هم می داند که چگونه مانند خودش بازی کند. چگونه می توان یک مسابقه نامطمئن را به یک برد قانونی تبدیل کرد، با یک پای چسبانده شده به شدت در زیر او خم شد، انگار که این یک کار عادی است؟ بخشی از نتیجه به ناتوانی دیمیتروف در سوء استفاده از حرکت مختل شده حریفش بر می گردد و مدیریت مهم او فرصت های متعددی را از دست می دهد.

اما این طلسم جوکوویچ است که چهار مسابقه تا بیست و دومین عنوان گرند اسلم فاصله دارد. بازی بعدی روز دوشنبه برابر استرالیایی خواهد بود، امید محلی که پاهایش بسیار دست نخورده است. او گفت: «دی میناور یکی از سریع‌ترین بازیکنان تور، سریع‌ترین بازیکن است. او خیلی پیشرفت کرده است، لیتون را دارد [Hewitt] در گوشه او – این یک تیم بزرگ است.

دی میناور، که هرگز نقش جوکوویچ را بازی نکرده است، “آماده نبرد” بود. دی میناور پس از غلبه بر بنجامین بونزی گفت: “من قصد ندارم خیلی از این مصدومیت را بخوانم.” در نهایت، او یکی از بهترین بازیکنان جهان است و من فقط باید آن را پیش او ببرم و از این موقعیت ابایی نکنم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو : آخرین بولتن اخبار | 6 فوریه – عصر

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، به روز رسانی: 06/02/2023 – 18:45 …