استرالیا علیرغم پیروزی در سری Quad مقابل انگلیس به دنبال بهبود است | نت بال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

استرالیا دفاع از عنوان قهرمانی خود در سری چهارگانه را با یک پیروزی “به هم ریخته” در برابر رقبای قدیمی انگلیس آغاز کرد – و اخطار کاپیتان خود در آفریقای جنوبی مبنی بر اینکه آنها فضای زیادی برای پیشرفت دارند.

دیاموندز پس از شروعی ناامیدکننده، با نتیجه 61-55 در بازی افتتاحیه خود در کیپ تاون در روز شنبه به پیروزی رسیدند، اما تنها در تکه‌هایی نشان دادند که چرا تیم شماره 1 جهان هستند.

آن‌ها در نهایت قدرت خود را بر گل رز حفظ کردند، اما مجبور شدند در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیپ‌تاون پس از شکست هشداردهنده ۹ گل در اوایل کوارتر اول، خود را در برابر رقبای قدیمی خود بیدار کنند.

کاپیتان استرالیایی ها، لیز واتسون، پذیرفت که در بازی افتتاحیه آنها در سال 2023، آن ها به دنبال دفاع از تاجی هستند که سال گذشته در لندن به دست آوردند.

او پس از اینکه استرالیا 19 بار در طول مسابقه دید که مالکیت آنها برگردانده شده بود، گفت: “به هم ریخته بود… شما باید هر زمان که می توانید آن بردها را کسب کنید.” “من فکر می کنم ما شتاب داشتیم – اما نه به طور مداوم. برای فردا چیزهای زیادی برای کار کردن وجود دارد.»

روز یکشنبه (دوشنبه AEDT)، قهرمانان مشترک المنافع واتسون در دومین مسابقه خود به مصاف نیوزلند خواهند رفت، پس از آن که قهرمان جهان نقره ای فرنز قبلاً در پیروزی 61-41 خود بر میزبان آفریقای جنوبی نشان داده بود که برای مسابقه آماده هستند.

حلقه های الماس در ابتدا زنگ زده بودند و همچنین توسط دفاع خفه کننده انگلیسی که آنها را در 10 دقیقه اول تنها به 6 گل رساندند خفه شده بودند تا اینکه در نهایت شروع به یافتن ریتم در حمله کردند و کوارتر اول را با چهار عقب افتادگی به پایان رساندند.

آنها قبل از پایان نیمه، جریان را بیشتر تغییر دادند، نفوذ فزاینده کورتنی بروس استثنایی به آنها کمک کرد تا حرکت خود را بدست آورند و برای مدت کوتاهی پیش از این که در نهایت به فاصله 32-31 بروند.

اما پس از اینکه انگلیس زودهنگام بعد از نیمه دوم فاصله گرفت، شاگردان استیسی مارینکوویچ بازی را با 11 گل بی پاسخ به دست گرفتند و 14 گل از 15 گل آخر را در کوارتر سوم به ثمر رساندند و با 7 گل پیش افتادند.

علیرغم یک رالی دیرهنگام، وقتی استرالیا در کوارتر پایانی برتری خود را به دو رقمی رساند و سوفی گاربین از 51 تلاش خود 46 گل به ثمر رساند، راهی برای بازگشت برای انگلیس وجود نداشت.

کیرا آستین در نهایت از 9، 7 گل به ثمر رساند، در حالی که استف وود از 11، 8 گل به ثمر رساند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …