با نزدیک شدن به خروج وستهم، دکلان رایس ترجیح داد به آرسنال برود و چلسی را ترک کند | وستهام یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دکلان رایس تمایل دارد تابستان امسال به آرسنال بپیوندد زیرا احتمال بازی برای میکل آرتتا را دارد که برنامه‌هایی برای جا افتادن کاپیتان وستهم در تیمش طراحی کرده است.

آرسنال رایس را به هدف اصلی نقل و انتقالات خود تبدیل کرده است و به طور فزاینده ای مطمئن است که چلسی را با امضای او شکست می دهد. این هافبک تقریباً قطعی است که وستهام را ترک خواهد کرد که در این فصل در حال مبارزه با سقوط است و مشتاق است خود را در لیگ قهرمانان اروپا محک بزند.

رایس قبل از آزادی در سن 14 سالگی در آکادمی چلسی بود و این انتظار وجود داشت که او در نهایت به باشگاه دوران کودکی خود بازگردد. با این حال، آرتتا از طرفداران بزرگ رایس است که به عنوان یکی از بهترین هافبک های دفاعی اروپا در نظر گرفته می شود و آرسنال به عنوان گزینه های مورد علاقه برای خرید او ظاهر می شود. انتظار می رود منچستریونایتد نیز به رقابت برای جذب این بازیکن 24 ساله بپیوندد.

وستهم امیدوار است برای رایس بیش از 100 میلیون پوند به دست آورد که او را به گران ترین بازیکن بریتانیایی تبدیل می کند. با این حال، قرارداد بازیکن ملی پوش انگلیسی تا تابستان 2024 با گزینه یک سال دیگر اعتبار دارد و این می تواند وستهم را مجبور کند تا با مبلغی در حدود 80 میلیون پوند موافقت کند.

این اعداد آرسنال را به تعویق نمی اندازند و آنها معتقدند که می توانند از علاقه چلسی که هفته گذشته رقبای خود را با خرید 89 میلیون پوندی میخائیلو مودریک از شاختار دونتسک شکست دادند، جلوگیری کنند.

چشم انداز انتقال به استادیوم امارات و کار زیر نظر آرتتا برای رایس جذاب است. او آرتتا را دیده است که در این فصل آرسنال را به مدعی قهرمانی تبدیل کرده است و مطمئن است که مربی اسپانیایی او را هافبک بهتری خواهد کرد.

آرتتا به از دست دادن مادریک با تقویت خط حمله خود با خرید لئاندرو تروسارد از برایتون پاسخ داد، در حالی که او با خرید جاکوب کیویور از اسپتیا به گزینه های دفاعی خود نزدیک است.

اضافه شدن یک هافبک میانی در تابستان امسال اولویت آرسنال خواهد بود که یکشنبه میزبان منچستریونایتد است. آرتتا معتقد است که رایس رقابت نخبگانی را برای گرانیت ژاکا و توماس پارتی فراهم می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …