فرانک لمپارد متعهد شد که پس از شکست اورتون که او را به شغل خود چسباند، “حفاری” کند | اورتون

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فرانک لمپارد پس از شکست مضر مقابل وستهم در یک درگیری مهم در انتهای جدول که سرمربی اورتون را به کار خود چسباند، قول داد که “حفاری” کند.

در یک اتفاق بالقوه قابل توجه، سهامدار اکثریت اورتون، فرهاد مشیری، در ورزشگاه لندن حضور داشت تا شاهد سقوط تیم لمپارد به عمق مشکلات سقوط باشد. مشیری از اکتبر 2021 در بازی اورتون شرکت نکرده بود و می توانست تصمیم بگیرد که زمان تغییر سرمربی فرا رسیده است.

مشیری در پاسخ به سوالی درباره آینده لمپارد پس از بازی گفت که این تصمیم او نیست. بعداً مشخص شد که هر حرکتی با بقیه اعضای هیئت مدیره اورتون توافق خواهد شد. پس از دور ماندن از گودیسون پارک قبل از شکست آخر هفته گذشته مقابل ساوتهمپتون، بقیه مدیران اورتون در استادیوم لندن به مشیری پیوستند.

آن‌ها می‌دیدند که هواداران اورتون بنرهایی در دست داشتند که در آن «هیئت پر از دروغگو» را محکوم می‌کردند و تیم نمایش ضعیف دیگری ارائه می‌داد. وستهام پس از دو گل جارود بوون از سه رده آخر صعود کرد و به طور بالقوه دیوید مویس را از اخراج نجات داد و اورتون را پس از 11 شکست در 14 بازی در تمامی رقابت ها در رده نوزدهم قرار داد. اگر لمپارد اخراج شود چندان عجیب نیست.

لمپارد که امیدوار است قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تیم خود را بهبود بخشد، پس از اینکه از او در مورد آینده اش پرسیده شد، قول داد که با او مبارزه کند. او گفت: «این چیزها انتخاب من نیست، وظیفه من کار کردن، تمرکز و پایین نگه داشتن سرم است. من می دانم که چیزهایی در باشگاه در حال رخ دادن است، اما این برای من هیچ گاه نتیجه ای ندارد که یک رئیس یا یکی از اعضای هیئت مدیره در بازی حضور داشته باشد.

من 18 ماه در چلسی بودم و مالک در یک بازی رقابتی حاضر نشد. این به من مربوط نیست که حدس بزنم او در مورد بازی چه فکر می کند. ما سال گذشته در کنار دندان هایمان ایستادیم و پنج امتیاز از امنیت دور بودیم و بازی های زیادی باقی نمانده بود.

من گفته ام که ممکن است در جایی که هستیم بمانیم، و از من سوال شد که آیا این صحبت به اندازه کافی رقابتی است یا خیر. اما اگر در باشگاهی هستید که باشگاه با سرمایه گذاری جدی به سمت نزول رفته است، اکنون شرایط این است که ما آن سرمایه را نداریم و در تلاش برای بازسازی هستیم. این بدان معنا نیست که بلافاصله شروع به بالا رفتن از پله ها کنید. این بدان معناست که شما باید به عنوان یک باشگاه وارد شوید و من برای حفاری آماده هستم.”

کنرایت از بحث در مورد اینکه آیا لمپارد در خطر اخراج است یا خیر خودداری کرد. او گفت: “این نتایج بدی برای همه ما و برای فرانک بود، اما من هرگز این را به شما نمی گویم.” “ما تازه باید شروع به برد کنیم، اینطور نیست؟”

اولین برد وستهم در لیگ از 24 اکتبر، یک تقویت بزرگ برای مویس بود، که توسط هیئت مدیره خود حمایت می شد. سرمربی وستهام گفت: “من فکر می کنم این یک آرامش برای خود باشگاه است.” من واقعا امیدوارم اورتون به فرانک بچسبد. او یک بازیکن برتر است اما من باید در مورد موقعیتم فکر کنم زیرا بردن یک بازی به این معنی نیست که همه چیز خوب است.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نفوذ دیپلماتیک استرالیا در آسیا با افزایش منافع پولیس محلی در خارج از کشور | سیاست خارجی استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس آخرین رتبه بندی …