ظاهراً ران کلین از سمت رئیس ستاد کارکنان بایدن کناره گیری می کند | جو بایدن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گزارش ها حاکی از آن است که ران کلین، رئیس دفتر جو بایدن، قرار است از سمت خود کناره گیری کند که بزرگترین تغییر در حلقه مشاوران داخلی رئیس جمهور آمریکا از زمان روی کار آمدن او دو سال پیش خواهد بود.

طبق گزارش نیویورک تایمز، کلاین در هفته های آینده پس از اینکه به همکارانش گفت که آماده است پس از دوره طاقت فرسای موفقیت ها و ناامیدی هایی که به مبارزات انتخاباتی موفقیت آمیز بایدن در سال 2020 برمی گردد، جدایی خود را اعلام کند.

کلاین “دو سال سخت.” روز جمعه توییت کردبه مناسبت دومین سالگرد تحلیف بایدن. «خیلی کار باید انجام شود. اما پیشرفت بسیار زیاد.»

خروج قریب‌الوقوع کلاین به دنبال دوره‌ای است که رئیس ستاد برای تامین اولویت‌های قانونی بایدن، از جمله لایحه زیرساخت‌های دو حزبی و قانون کاهش تورم در سال گذشته، که پس از 18 ماه مذاکرات اغلب شکنجه‌آمیز بین کاخ سفید و اکثر قانون‌گذاران به دست آمد، کار کرد. به ویژه سناتور جو مانچین از ویرجینیای غربی.

اخیراً، بایدن به دلیل ادعای مدیریت نادرست اسناد فدرال و همچنین فشارهای تازه از جانب جمهوری خواهان در اکثریت جدید خود در مجلس نمایندگان مورد بررسی قرار گرفته است. انتظار می رود که رئیس جدید ستاد باید از پیروزی های بایدن تا کنون دفاع کند و همچنین بر پیشروی احتمالی برای انتخاب مجدد رئیس جمهور 80 ساله نظارت کند.

کلاین، که 61 سال سن دارد، سابقه طولانی در محافل سیاسی دموکرات دارد، زیرا در هر دو کمپین ریاست جمهوری بیل کلینتون شرکت داشته است، زمانی که این افراد قبلا معاون رئیس جمهور بودند، به عنوان رئیس دفتر ال گور و سپس بایدن فعالیت می کرد. کلاین، یک وکیل تحصیل کرده، همچنین بر واکنش دولت اوباما به شیوع ابولا در سال 2014 نظارت داشت.

او تنها چند روز پس از پیروزی در انتخابات 2020 به عنوان رئیس دفتر بایدن معرفی شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اندی فارل تضمین می کند که جانی سکستون آماده و آماده برای سفر به پاریس است | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اندی فارل هرگونه نگرانی در مورد …