سام سرریج دیر به نقطه نجات ناتینگهام فارست در بورنموث حمله کرد | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

استیو کوپر، سرمربی ناتینگهام فارست، پس از اینکه بازیکن تعویضی اولین گل خود را در لیگ برتر به ثمر رساند و در مقابل باشگاه سابقش بورنموث به تساوی رسید، لحظه خاصی را برای مهاجم خود سام سوریج تعریف کرد.

به نظر می‌رسید که فارست در ورزشگاه ویتالیتی شکست بخورد، بعد از بازی باز کردن جیدون آنتونی، قبل از اینکه ساریج، فارغ‌التحصیل آکادمی بورنموث، هفت دقیقه بعد از آن زمان، یک ضربه مهم را به خانه بزند.

مهاجمی که در هنگام ورودش توسط بخش‌هایی از تماشاگران خانگی مورد تمسخر قرار گرفت، پس از تاثیر بسیار مهم او برای اولین بازی کریس وود، در رختکن خارج از خانه مورد تشویق قرار گرفت.

کوپر احساس کرد که یک تساوی حداقل چیزی است که طرف او در ساحل جنوبی مستحق آن است و ستایش Surridge را خواند که به یک نقش حاشیه ای در City Ground محدود شده است.

“بوو در و بوو خاموش، هی؟ من این را با احترام می گویم، مطمئن هستم که هیچ سوء نیتی در آن وجود نداشته است. ما واقعاً سم را دوست داریم. او از زمانی که وارد شده بسیار عالی است.

من فقط می توانم چیزهای مثبتی در مورد او بگویم. او خیلی سخت کار می کند، یک پسر واقعاً، واقعاً محبوب، یک هم تیمی درخشان و هرگز ما را ناامید نکرده است.

برای او که اولین گل خود در لیگ برتر را در باشگاهی که در آن شروع کرده بود به ثمر برساند و هو شدنش با آمدن به زمین چیزی است که واقعاً از آن خوشحالم – هیچ کس بیش از او لیاقت آن لحظه را ندارد.

من فقط او را در رختکن به بقیه نشان دادم و برای اولین گل او در لیگ برتر تشویق شد و دلیل آن این بود که همه او را خیلی دوست دارند.”

فارست در بیشتر دوره دوم تسلط داشت، اما در ابتدا کمی خلق کرد، وود بعد از ورودش از نیوکاسل در روز جمعه تا حد زیادی بی اثر بود و سپس در دقیقه 75 تعویض شد.

میهمانان که در نیمه اول پس از مداخله VAR، ضربه سر رایان یتس را به دلیل آفساید مردود اعلام کردند، در اواخر وقت با یک انتظار مضطرب دیگر روبرو شدند تا اینکه Surridge با خط دفاعی بورنموث برابری کرد.

کوپر گفت: “من فکر می کنم، در نهایت، این کمترین چیزی بود که ما سزاوار آن بودیم.” من انکار نمی کنم که در نیمه اول لحظاتی را به بورنموث دادیم که به خودی خود تحمیل شدند، از جمله گل. نیمه دوم، به نظرم عالی بودیم. ما از نظر فنی و تاکتیکی تیم بهتری بودیم.

جیدون آنتونی، بازیکن بورنموث، تماشا می کند که ضربه او وین هنسی را در دروازه ناتینگهام فارست شکست می دهد.
جیدون آنتونی، بازیکن بورنموث، تماشا می کند که ضربه او وین هنسی را در دروازه ناتینگهام فارست شکست می دهد. عکس: رابین جونز / AFC بورنموث / گتی ایماژ

آنتونی در دقیقه 28 بورنموث را که در حال مبارزه بود، گلزنی کرد و از یک پاس گل از دانگو اواتارا (Dango Ouattara) استفاده کرد تا به خشکسالی 4 بازی باشگاهش در لیگ پایان دهد.

اواتارا مهاجم بورکینافاسو که روز پنجشنبه با مبلغ 20 میلیون پوند از باشگاه لوریان فرانسه به خدمت گرفت، قبل از عبور از رنان لودی در سمت راست از آنتونی جدا شد تا با ضربه ای مطمئن به دروازه بان فارست وین هنسی، آنتونی را لمس کند و گوشه دور را پیدا کند.

اما این چرخش دراماتیک بورنموث را به منطقه سقوط سوق داد زیرا گری اونیل به جستجوی اولین پیروزی خود از زمان انتصاب به عنوان سرمربی دائمی در نوامبر ادامه می دهد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

اونیل که تیمش قبلاً شش مسابقه متوالی را در تمام رقابت ها باخته بود، گفت: “احساس اصلی من ناامیدی است زیرا پسران تلاش زیادی کردند.”

“این یک خطای کوچک برای گل است. جنگل یک تهدید در انتقال است و ما آن را در کل بازی به خوبی مدیریت کردیم، آنها واقعاً با توپ به شما صدمه نمی زنند، آنها به شما صدمه می زنند که یک چرخش وجود داشته باشد. آزار دهنده بود که یکی از آنها ما را گرفت.

همچنین نکات مثبت زیادی از بازی وجود داشت، اما، بسیار نزدیک به سوت پایان، ناامید شدم که نتوانستیم هر سه امتیاز را به دست آوریم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

استارت‌آپ استرالیایی Recharge برنده مناقصه شرکت باتری‌ساز بریتانیایی از بین رفته Britishvolt | صنعت خودرو

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک شرکت استرالیایی نوظهور که هنوز …